#1 2011-01-21 05:34:31

 Rockman

Versatille General Manager

Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 334
Punktów :   

SPAM

Więc tak, straciliśmy jednego użytkownika bo jak twierdzi: jest dużo spamu.
Drugi użytkownik chce odejść bo mówi o spamie w ringu. Ale co do tego spamu. Chcę powiedzieć, że to nowy użytkownik, dopiero się uczy, ale wszystkie zażalenia powinieneś pisać do Dyniosława, bo on jest jego "mentorem". Orton też jest nowy i nie za dobrze postuje. A co do postów Dynia... Ja już mu mówiłem, żeby ogarniał wszystko w jedno.
Nie rozumiem tylko jednej rzeczy. Czemu nagle forum umarło? Zrobiło się cicho, mało nowych postów, a kiedyś to wchodziłem i 30 minut czytałem nowe posty. Wyjaśnijcie mi to. Ja nie mam czasu, piszę tygodniówkę, ale piszę co jakiś czas posty, to w ringu, to BS, to OFF Topic. Napiszcie co wam się nie podoba, a my to postaramy się zmienić.
Po pierwsze chciałbym wprowadzić ograniczenie długości posta, na minimalne 8 linijek TEKSTU nie odstępu, bo Matt ma 5 linijek posta, a 2 odstępu, co daje siedem. Ale ma być 8 samego tekstu, i myślałęm o ograniczeniu do postowania raz dziennie. Albo do czegoś takiego, że tylko 3 lub 4 posty zaliczają się do wygranej.
Co o tym sądzicie?

TEMAT OBOWIĄZKOWY DLA KAŻDEGO, KAŻDY MA SIĘ WYPOWIEDZIEĆ!


Yo dawg, I heard you like cars so we put a car in your car so you can drive while you drive!
Wyniki PPV 0/0/0
Tygodniówki 0/0/0

Offline

 

#2 2011-01-21 11:19:11

 Edge

TAW General Manager

16217684
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 162
Punktów :   
WWW

Re: SPAM

Po pierwsze - masz rację Rockman, że forum podupada.
Po drugie - wkurzające są dwa lub trzy wypowiedzi w ringu pod rząd jednego.
Po trzeie - wiem, że dużo jest nowych niedoświadczonych, więc może potrzebne jest wsparcie modów i wyjaśnienie im o co nam chodzi.
Po czwarte - nie rozumiem nszymanczyka, który uważa, że spam a sam pisze do połowy linijki.
Po piąte - zgadzam się na ograniczenie postu, bo jak byłem na innych to od razu sypały się warny dla mnie za krótki post.
Po szóste - ja daję własny ogranicznik - 9 linijek pełnych do krawędzi! chociaż na innych jest 10


Wrestler: Edge
Wygrane: PPV: 1/0/0 Tygodniówki: 1/0/0 House Show 0/0/1
You think you know me!
[img]http://img844.imageshack.us/i/pas2s.jpg[/img]

Offline

 

#3 2011-01-21 14:01:44

 nszymanczyk

Stały użytkownik

4200551
Skąd: Sulejówek
Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 98
Punktów :   -1 

Re: SPAM

SPAM"owanie jest w ringu. Edge to prawda ja piszę do połowy bo inaczej nie umiem.


"7 Dni"

Offline

 

#4 2011-01-21 14:04:52

Dynioslaw

Administrator

17166211
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 363
Punktów :   

Re: SPAM

Jak dla mnie to można pisać postów ile się chce ale: mają mieć od sześciu linijek wzwyż. Co do nowych, to nie ma co się martwić, ja się zajmę nimi. A co do mnie, pisałem dużo postów, bo forum się przestało ruszać, i chciałem aby ktoś zareagował na moje wypowiedzi, obelgi.(w sensie że nie zdobędzie pasu) Ale pod jednym względem się nie zgadzam, czemu mamy ograniczać nasze forum, do jednego posta w ringu dziennie. To by było jakieś 6 postów dziennie, bo nie wszyscy są aktywni. Czy my chcemy ograniczyć forum? Czy je powiększyć, przyspieszyć. Jak dla mnie ustawa o jednym poście dziennie w ringu, jest nie korzystna dla forum. Ważne, aby post miał 6 linijek, albo więcej. A co do tematy o Naszymanczyku, sam spam zrobił, a teraz udaje świętego. I jeszcze jedno co do ilości linijek. Mi się wydaje że post w ringu powinien mieć ok. 10, ale nie w Ofttopicu. W innych zakładkach powinien mieć około 5. Co wy myślicie na ten temat?


Wrestler: Jeff Hardy Wygrane: PPV: 2/1/1 Tygodniówki: 9/0/3 House Show 3/0/0
Wrestler: Aj Styles Wygrane: PPV: 0/0/0 Tygodniówki: 0/0/0 House Show 0/0/0

Offline

 

#5 2011-01-21 14:41:13

 Test

Stały użytkownik

Skąd: Choszczno
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 107
Punktów :   
WWW

Re: SPAM

Jak dla mnie to tak:

Forum upada-to fakt! Najlepiej 6 PEŁNYCH linijek i to bez napisania np.:
"Do ringu wchodzi Jeff Hardy"..
Zgadzam się z Edge'm ,że są wkurzające 2 posty pod rząd (chyba ,że jedna osoba ma dwie postacie to rozumiem)
Dużo jest nie doświadczonych w pisaniu użytkowników.Ja się staram jak najwięcej pisać.Ale nie to przesady ,że
tacy userzy jak lahire (bez obrazy) piszą po dwie,trzy linijki.

(Dopisze później jak będe chciał dopisać)

Offline

 

#6 2011-01-21 15:25:13

 lahire12

Stały użytkownik

Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 87
Punktów :   -2 

Re: SPAM

Dla mnie to jasne.
Ja się postaram pisać posty na więcej niż 3 linijki.
Będę pisać na 4 linijki ( żart ).
Niech użytkownicy piszą zdania na 6 i więcej zdań.
I zgadzam się z Testem, że forum upada.

Offline

 

#7 2011-01-21 15:30:19

 Rockman

Versatille General Manager

Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 334
Punktów :   

Re: SPAM

Forum upada i to jest STWIERDZONE, a nie zgadzasz się z Testem. Pisać 4 linijki to nie tak:
Tekst Tekst
Tekst Tekst
Tekst Tekst
Tekst Tekst
Dziękuję dobranoc.
Tylko mają być pełne.
Co do tego, że dwa posty koło siebie są wkurzające: racja i powinieneś zbierać dwa posty w jeden (to jest do Dyniosłąwa)


Yo dawg, I heard you like cars so we put a car in your car so you can drive while you drive!
Wyniki PPV 0/0/0
Tygodniówki 0/0/0

Offline

 

#8 2011-01-21 16:09:36

sh00ter

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-19
Posty: 12
Punktów :   

Re: SPAM

Też uważam, że spam to duży problem i należy go zwalczać. Jestem za ograniczeniem postów pisanych dziennie w ringu oraz za pisaniem wymaganej minimalnej liczby linijek. Nie przesadzałbym jednak z ich ilością. Uważam, że 6 linijek w zupełności wystarczy. Pisanie 10 linijek może być dla niektórych kłopotem, a także przyczyną zwyczajnego "lania wody", co może sprawić, że posty będą traciły sens.


Wrestler: "The Phenomenal" AJ Styles
                                                                                         PPV: 0/0/0
                                                                                   Tygodniówki: 0/0/0
                                                                                    House Show 0/0/0

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mychemicalromance.pun.pl www.erpegia.pun.pl www.tigerscurse.pun.pl www.clanupk.pun.pl www.avatar.pun.pl