#1 2011-01-19 18:37:28

 Rockman

Versatille General Manager

Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 334
Punktów :   

Versatille z Hardcorem :D 19.01.11

http://img13.imageshack.us/img13/5510/logo1oft.png
Tazz: Witamy z Versatille, „Brandu z Największym Hardcorem”! Dla was komentują:
Shane: Shane „O’Mac” McMahon.
Cole: Michael Cole
Tazz: I Tazz. Dzisiejszą galę rozpoczynamy od walki Kane vs. Abyss- Firestone Death Match.
Cole: Ale najpierw zobaczmy co się dzieje w ringu.
Ring
Na ring przy swoim theme wchodzi Matt Hardy, nowy nabytek IWF!
Matt: Witam moich drogich fanów! Po tym, co zrobiłem braciszkowi, Jeffowi, moggę powiedzieć, że to ja jestem mistrzem! Pokonałem Jeffa, a nawet zrobiłem mu kontuzję!
Słychać theme Jeffa i to on zjawia się na rampie!
Jeff: Ty mistrzem? Ty nawet do pięt mi nie dorastasz. Tak pokonałeś mnie. W ciemnościach! Oszukiwałeś, bo zgasiłeś światło! Ty oszuście, niewdzięczniku, Ch…
YOU SMELL WHAT THE ROCK IS COOKING?

To The Rock pojawia się na rampie! Mówi
Nie kłóćcie się! Jak tak chcecie udowodnić, kto jest  lepszy, dziś przed 5 walką, czyli Test vs. Morrison zmierzycie się w walce  Special Referee TLC Match, w której sędzią będę ja!

Shane: Ciekawie się ta walka zapowiada.
Tazz: To będzie debiut Matta w IWF!
Cole: I druga walka Jeffa w ten sam dzień!
Tazz: No ale przed nami opener!
Shane: Abyss vs. Kane w Firestone Heath Matchu!

Słychać organy, po chwili wybucha ogień I na ring zmierza Kane!

Po chwili słychać theme Abyssa i to on wychodzi na rampę!

Gong, Rozpoczyna się starcie.
Na początek boks od Kane, rzut do narożnika i dalej boks. Abyss przypadkowo dotknął grzałki i odskoczył. Klincz, wygrany przez Abyssa. Suplex,  Chin lock. Kane po chwili kontruje i mamy Big Boota. Leg Drop. Podnosi Abyss, ale ten wykonuje Irish Wip!  Kane tylko dotyka drutu i od razu chwyta się za plecy i pada. Abyss przewraca go na plecy i leg drop. Podnosi Kane i Scoop Slam. Wchodzi na narożnik i Diving Elbow Drop. Szykuje się Black Hole Slam, ale Kane robi Uppercuta i Abyss wpada na drut! Kane go dopada i trzyma jego plecy na drucie! Abyss krzyczy z bólu, odpycha Kane, ten upada. Abyss podchodzi do Kane, łapie jego nogi mamy Low Blow! Abyss masuje się po plecach, Kane robi Kip-up! Wstaje i szykuje się Chokeslam! Łapie za gardło, ale Abyss kontruje i Black Hole Slam! Łapie Kane za głowę i poddusza na drucie! Kane się poddaje!

Tazz: Szybki pojedynek w wykonaniu tych dwóch gwiazd!
Shane: Spójrzcie, jakie oparzenia ma Kane na szyi!
Cole: Przed nami walka Drew McIntyre vs. Shawn Michaels- Barefoot Thumbtack match!
Shane: Kogo obstawiacie?
Tazz: Drewa
Cole: HBK!
Shane: A ja nikogo, bo to mój podopieczny, Jeff Hardy jest najlepszy!
Tazz: Ktoś ci kazał o nim mówić?
Cole: Najpierw Backstage.

Backstage.
Idzie Jeff przez backstage, siada przed telewizorem w fotelu.
Za chwilę pojawia się Matt, który się dosiada. Rozpoczyna się rozmowa:
M: Co tam, młody?
J: Młody ale lepszy.
M: Mamy dzisiaj walkę to się przekonamy.
J: Czemu na walce? Możemy się przekonać tu i teraz!
Jeff wstaje i uderza Matta w twarz. Ten też wstaje i rozpoczyna się walka bs.
Jeff rozpoczyna face thurstami w stół I fotele, Matt kontruje I mamy Matt Rolling Punch.
Nagle pojawia się P.A.! Booker T łapie Jeffa za rękę i zakłada Hammer Lock, po chwili łapie drugą rękę i skuwa kajdankami. To samo robi Test z Mattem.
T: Jesteście zatrzymani pod zarzutem wszczynania bójek mimo że macie walkę.
Booker wyciąga odznakę P.A. pokazuje im I chowa.
B: Pójdziecie z nami.

Ring
Tazz: P.A. zaczyna funkcjonować!
Cole: Ciekawie ich zgarnęli!
Shane: Przypomina mi się A.P.A.!
Tazz: Co do A.P.A., jest to nowy Tag team w Versatille!
Shane: Do prawdy? Skąd to wiesz?
Tazz: Byłem przy podpisywaniu przez nich kontraktu. Może będziemy świadkami bitwy agencji ochroniarskich?
Cole: Mówisz o walce A.P.A vs. P.A.? To by mogło być ciekawe!
Shane: Ciekawe to będzie to, co na to później powie The Rock!
Cole: Przed nami Shawn Michaels vs. Drew McIntyre!

Shawn Michaels vs. Drew McIntyre Barefoot Thumbtack Match

Reklamy.

Po reklamach rozpoczyna się klincz,  Arm bar od HBK, 2x Arm wrench, Drew pada na kolana. Parę elbowów w tą rękę. HBK puszcza, ale zakłada Figure 4. Po chwili Drew się przewraca, przez co Shawn jest w submissionie. Po chwili puszcza i wstaje. Bierze pudełko i wysypuje pinezki na ringu.  Podnosi HBK i mamy Body Slam! Podnosi przeciwnika i mamy G-Spot Driver! Nie, kontra na back body! Przypięcie, 2count! Drewwstaje, ale dostaje Reverse Atomic Drop! I Body Slam! HBK wchodzi na narożnik i mamy Flying Elbow Drop!
Przy wstawaniu jego sygnaturowy Taut i przymierza się do SCM. Już noga Shawna jest przy głowie Drewa, ale ten ją łapie, odpycha i Future Shock DDT na pinezki! Próba pinu, ale co to? Na ringu pojawia się Triple H! Odciąga Drewa i wykonuje serię punchów. Irish wip skontrowany, próba back body dropu, ale facebuster!  W tym czasie kip-up Michaelsa i mamy Reverse Atomic Drop/ Spinebuster Combo! Drew powoli wstaje i mamy Sweet Chin Music/ Pedegree Combo! Przypięcie 1…2…3!
Słychać muzykę DX, a HHH i HBK świętują wygraną.

Shane: Nie równy pojedynek dwóch low-carderów, ale jak dla mnie lepszy był Drew.
Cole: Zgodzę się z tobą, ale dobrze, że Degeneration X  wraca.
Tazz: Nie byłbym tego taki pewien. Zobaczmy co chce powiedzieć Triple H.

Triple H: WE HAVE TWO WORDS FOR YA!
LeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeEEEEEEEEEEETS GONNA SUCK IT!!!!!!!!!!!!!
Jestem tu teraz aby wam powiedzieć, że powrót DX nie jest pewny!
Najpierw, na najbliższym Versatille obecny tu Shawn musi mnie pokonać. Tak, dobrze usłyszeliście. Ale i tak zostaniemy przyjaciółmi, nie ważne kto wygra, prawda Shawn?
HBK: Masz absolutną rację, przyjacielu. Drew, nie pokonał cię żaden frendzel i jego kumpel, pokonało cię DEGENERATION X!
Drew(ledwo żywy): Skoro tak, to po ME udowodnisz to w walce Strip Match ze mną! Bez menagerów, bez Interference. Zgoda?
HBK: Udowodnię, że z Triple H czy bez, i tak cię pokonam! Bez urazy Hunter.

Tazz: No I mamy walkę po ME!
Cole: Zobaczymy co z tego wyniknie.
Shane: Ale przed nami walka Div!
Cole: Nie byle jaka, to jest Bra & Panties Match!

Reklamy.

Po reklamach Tori i Beth klinczują. Wynika z tego Suplex od Tori, następnie Chin Lock. Chwila i mamy Irish wip od Beth, następnie Running Clothesline. Próba zdjęcia koszulki Tori, ale ta od razu przerywa to kolanem w twarz. Spear od Tori i Fluing Elbow Drop. Próba zdjęcia butów, jeden zdjęty, drugi nie. Beth wstaje i mamy dropkick, Tori pada. Beth podnosi przeciwniczkę, Suplex i zdejmuje jej koszulkę! TAK! Odsłania się czarny stanik Tori! Ta wstaje, klincz wygrywa Tori, próba bodyslamu, nie udany, odbicie od lin i mamy Crossbody od Beth! Szykuje się Glam Slam, ale Tori kontruje na Hair-pull snapmare. Kolejna zdjęta koszulka! Odsłonił nam się niebieski stanik Beth! Beth wstaje i Tori-Plex! Drugi but zdjęty! Szykuje się do zdjęcia spodni, ale Beth ją odpycha, Glam Slam! Oba buty zdjęte! Obu zawodniczkom do zdjęcia zostały tylko spodnie!  Tori wstaje, zawodniczki mierzą się wzrokiem. Obie odbijają się od lin, próba clothesline od Beth, Tori unika i Superkick! Beth się tylko obraca, ale Tori łapie ją w Piledriver Cluth, następnie Underhook i Pedegree? Co to ma znaczyć? Tori zdejmuje spodnie przeciwniczce i unosi je w geście zwycięstwa. Słychać muzykę DX!  HHH i HBK wchodzą na ring!
HBK: Oto pełen skład DX!
Tori: Tak, dobrze myślicie,  jestem oficjalną członkinią DX!
HHH: Razem zapanujemy nad IWF!
Nagle słychać theme T&T i to oni wbiegają na ring! Od razu Test robi Running Big Boot na HBK, następnie Super Foot na HHH, a Tori ucieka z ringu.
B: Nie jesteście najlepsi.
T: Jest coś lepszego od was.
B: Ale jeszcze na to nie czas.
T: Przekonacie się później.
T&T schodzi na BS.

Cole: Tajemnicza przemowa TT Champów.
Shane: Może na backstage coś się dzieje?

Backstage
Idzie John Morrison, spotyka T&T schodzących z ringu.
J: Co tam, jak się czujesz przed przegraną w Lumberjacku?
T: Wiesz, to nie ja przegram. To mi pomoże.
J: Jakie to?
B: Nie twoja sprawa.
T: Dowiesz się później. Tak zmasakruję twoją twarz Running Big Bootem, że…
J: Wiesz co, jesteś żałosny z tym Big Bootem. Starship Pain to jest coś!
B: Starship Pain w porównaniu z tym to błahostka.
T: Ale przekonasz się później.
Rozchodzą się każdy do swojej szatni.

Dalej na BS widać Kamila Durczoka  () pytającego o coś Jeffa Hardego, który jest kajdankami przypięty do jakiegoś rusztowania.
K: Można pytanko?
JH: Jasne, tylko szybko, bo chcę pomyśleć w samotności, a poza tym, nie powinieneś zabierać czasu nieśmiertelnemu.
K: Kiedy cię odepną?
JH: Tylko na ME, więc ktoś mnie zastąpi na Lumberjacku.
K: Wiesz kto to będzie?
JH: Wiem, ale sami musicie zobaczyć, śmiertelnicy.
K: Jak się czujesz przed swoją walką? Pierwszy w IWF Hangman’s Horror Match.
JH: To dla mnie żaden problem. Test i Morrison mają szczęście, że nie będę lumberjakiem, bo żaden by nie mógł walczyć… Nie ważne kto to wygra, to i tak zawiśnie na smyczy.
K: Dziękuję i miłego siedzenia na rusztowaniu.
JH: Jakbym miał wolne ręce to…

Tazz: Tym optymistycznym akcentem przechodzimy do segmentu Arm Wrestling.
Cole: Zawody między Abyssem, Kanem i Undertakerem.
Shane: Pierwsza walka jest między Abyssem, a Kanem, a kolejna między wygranym a Takerem. Jest stawka, kto przegra odchodzi do TAW.

Kane vs. Abyss Arm Wrestling.

Na ringu ustawiono stół i krzesła, sędzia stoi przy stole.
Słychać theme Kane i po chwili siada przy stole, to samo Abyss.
Sędzia mówi, że nie wolno używać tak zwanych „łych” i zwodów. To jest tylko próba siły.
Kane układa rękę na stole, po chwili dopasowuje się Abyss.
Gong.
Na razie wyrównane, przesuwa się w stronę Abyss, tzn. na korzyść Kane, Po chwili wraca do pionu. Widać, że zawodnicy dają z siebie wszystko. Przechyla się teraz na niekorzyść Kane, ale nagła porcja siły przygniata rękę Abyss do stołu i mamy gong. Wygrał Kane.
Chwila odpoczynku, łyk wody i słychać muzykę You’re gonna pay! To Undertaker jako American Badass! Wjeżdża na motocyklu i siada przy stole. Szykuje się do zawodów.
Sędzia przypomina zasady i słychać gong. Długie pionowe starcie, nagle ręka Undertakera przesuwa się niebezpiecznie do blatu stołu. Po chwili wraca do pionu, ale nie, idzie dalej, Kane nie daje rady. Zaraz znów pion. Po dłuższej chwili sędzia ociera ręcznikiem czoła braci, starcie trwa dalej. Nagle ręka Takera szybko zbliża się do blatu, ale Taker używa całej swej siły i z wielką prędkością uderza ręką Kane w blat. Aż za dużą, bo stół się łamie! Sędzia ogłasza zwycięstwo Takera, który uściskał rękę Kane, napił się wody i schodzi z ringu.

Tazz: Wygrana Takera, czyli to on zostaje w Versatille.
Shane: Abyss odchodzi po krótkiej walce.
Cole: A Kane po długiej, szkoda że przegranej.
Shane : Za chwile walka w którym wystąpią
Tazz : Booker T vs Rob Van Dam vs CM Punk vs Cactus Jack w ....
Cole : W Strip on a Pole matchu!!
Tazz : Nie drzyj mi się nad uchem.Zaraz dostaniesz!

Theme Booker'a T i on wchodzi do ringu.

Spiker: Panie i panowie do ringu wchodzi jeden z IWF Tag Team Champions-Booker T!

Theme Rob Van Dam'a i przy skandowaniu jego imienia wbiega do ringu.

Spiker: I następny uczestnik tej walki-Rob Van Dam!!

Theme CM Punk'a i on wbiega do ringu

Spiker:Kolejny uczestnik-CM Punk

Theme Cactus Jack'a i on wbiega do ringu.

Spiker:Ostatni Uczestnik: "Hardcore Legend" Cactus Jack.

DING.....DING....

Cactus Jack wywala RVD z ringu.
Cactus i Punk atakują "Króla Booker'a".
Wykonują Double DDT,a potem Double Powerful Clothesline.
Booker leży, a teraz od zwarcia zaczynają Cactus i CM Punk.
CM Punk wykonuje Pepsi Plunge. Podnosi Booker'a i wykonuje Spinning Wheel Kick.
Ale RVD wraca i wykonuje Van Daminatator.  Wchodzi na narożnik i próbuje zdjąć pasek ,ale Cactus spycha go z narożnika na stół
komentatorski.

M.C : Ku**a kawe mi wylał!
Tazz :Nie drzyj się pe**le!

Booker wstaje i wykonuje Cactus'owi superkick ,a potem Huston Hangover.
Wychodzi z ringu i wykonuje RVD Book-End na stół komentatorski!

M.C : Moja kawa!
Tazz uderzył Michaela.
Tazz: Mówiłem zamknij się, a ty swoje!

Booker wraca do ringu i wykonuje Book-End Punkowi!!
Cactus wykonuje swój Clothesline Booker'owi. Wchodzi na narożnik, jest blisko!
Test wbiega do ringu i Big Boot'em zwala Cactus'a z narożnika.
Booker i Test wykonują razem Super Foot'a! Następnie wykonują
Booking Driver! Booker wchodzi na narożnik i zdejmuje przedmiot!

DING....DING

Theme T&T

Spiker: Wygrywa-Booker T!!

T: Dobra teraz czas na Big Foot Tournament!!!
Wybiorę jedną osobę!

Michael w tym czasie wstaje

T: Michael zgłosiłeś się!! Proszę wchodź!
Cole : Nie, nie chcę!

Tazz wrzuca Michaela do ringu.
Michael ustawia się w narożniku....

DING....DING

Michaels niechcąco podbiega i .....
mamy Running Big Boot!!

DING....DING

T:Oj Michael przegrał ...... Dam mu płytę DVD z filmem "This is a Test"
B: Przygotujcie się na to, bo już jest blisko!
Theme T&T
Test i Booker wychodzą z ringu

Tazz: Michael dostał za swoje!
Shane: Zaczekaj, przyniosę go tu.
Po chwili.
Shane: Żyjesz?
Tazz: Mam nadzieję że nie.
Cole(zasapany): Żyję, ale ledwo.
Tazz: Kur**!
Shane: Przed nami walka Special Referee TLC Match Matt vs. Jeff, sędzia The Rock.

Słychać theme Matta, ale nikt nie wychodzi. To samo z Jeffem.

Tazz: Przecież oni zostali zatrzymani przez P.A.!
Cole: To teraz mamy walkę Canadian Lumberjack!
Shane: Test vs. John Morrison.
Tazz: Na razie znani Luberjacks: Shawn Michaels i Booker T.
Shane: Ale JH mówił, że ktoś go zastąpi.
Cole: Przejdźmy do walki!

Reklamy.

Po reklamach koło ringu stoi już Shawn Michaels z Triple H, co nie było trudne do odgadnięcia. Słychać This is a Test! I na ring idzie T&T. Ustawiają się koło ringu. Po chwili słychać theme A.P.A. i oni dołączają do Lumberjacks! Po chwili jeszcze słychać YOU SMELL WHAT THE ROCK IS COOKING? I The  People’s Champ dołącza do Lumberjacks. Widać na jego kolanie wspomagacz taki jak miał SCSA. Sędzia daje pasek każdemu oprócz Testowi.

Słychać theme Johna Morrisona i po chili stoi w ringu. Test odchodzi od Bookera i wchodzi na ring.
Gong!
Klasyczne starcie, wygrywa Test i Irish wip, clothesline, legdrop. Bow ‘n’ Arrow, przerwane, kolejny klincz. Tym razem wygrał Morrison, który chce zrobić Suplex, udaje mu się to. Odbicie od górnej liny i Moonsault. Wskakuje znów na liny i próba slingshot Elbow Dropu, ale Test się odsuwa. Wstaje i zasypuje Johna serię angry stompów. Irish wip i Back body za ring. Tam dopada go APA. DX chce ich odciągnąć, ale wynika z tego bójka The Rock i Booker T vs. DX. APA okłada Johna paskami, które strzelają jak na II wojnie światowej, po chwili wrzucają go do ringu. Widać czerwone odbicia pasków na plecach i brzuchu Johna. Test podnosi Johna, który kontuje jego ataki i robi Spinning Heel Kick. Próba pinu, 2count. John teraz dominuje robiąc ataki takie jak, punche, kicki, stompy. Irish Wip, próba clotheslineu, ale Running Big Boot!  Przypięcie, 2count! Test jest zdziwiony, ale próbuje zrobić Bodyslam za ring. Kontra i Test ląduje za ringiem! Ale co to? Z publiczności wyskakuje Rey Mysterio i Hulk Hogan! Z paskami! Zaczynają okładać Testa, podczas gdy DX powstrzymuje resztę przed atakiem na Reya i Hulkstera. Test nagle wstaje, dołącza do niego Booker i robią Super Foot na Hoganie, następnie Test of End na Reyu! Test wślizguje się do ringu i klinczuje z Johnem. Arm Wrench i Kick od Johna, szykuje się Flying Chuck i tak! Następnie Starship Pane i pin 1…2… 2count! John nie wierzy i wyrzuca Testa Clotheslinem z ringu. Nikt go nie atakuje, gdyż Rey i Hogan leżą znokautowani na ziemi, a DX zostało pokonane przez The Rocka i Bookera. Triple H wstaje, ale dostaje Rock Bootom połączone z Book-End! Test wstaje, bierze krzesło i wchodzi na ring. Chce nim uderzyć Johna, ale kontra na STO Backbreaker, a następnie Neckbreaker! 2count, John ustawia Testa pod Running Knee Smash, ale Test się odsuwa, łapie Johna w samoan Clutch i mamy Cutter! Kolejny 2count! Kolejna próba pinu, ale znowu nic! Test czeka aż JoMo wstanie, Pumhandle Slam! Nie, John wykonuje Reverse DDT, Starship Pain, ale The Rock i inni wchodzą na ring, Sędzia przerywa walkę! Rey i Hogan się dołączają! Rozpoczyna się szarpanina. Po chwili The Rock łapie Mikro i mówi:
W takim razie jako ME odbędzie się walka 5men vs. 5men. Normal Tag!
The Rock, T&T i A.P.A vs. DX, Rey & Hogan i John Morrison!
DQ obowiązuje, walka typu Elimination. Natomiast Hangman’s Horror Match odbędzie się za tydzień pomiędzy Testem a Morrisonem. Jeff Hardy zmierzy się z Mattem Hardym w TLC matchu.

Tazz: Robi się ciekawie!
Shane: 10 men Elimination Tag Team Match’up!
Cole: Na ale najpierw BS!

Backstage.
T&T uwalnia Jeffa i Matta.
Jeff: W końcu, zaraz mam walkę z tym oto braciszkiem.
T: Zmiana planów. To nastąpi szybciej, niż myśleliśmy.
J: To? Już? W walce?
B: Tak, ale chodź, zaraz się zacznie, trzeba się przygotować.

Tazz: W zmienionym ME się przekonamy, o co chodzi z Tym!
Cole: To przejdźmy do walki!
Shane: No jestem ciekaw, co to jest.

10 Men Elimination Tag Team

Słychać kolejno tremy DX, Rey & Hogan i Johna Morrisona.
Przez dłuższą chwilę nic nie słychać, ale rozlega się głos mówiący:
Do tego pozostało:
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1.
Słychać Do You Know zespołu Killradio a na Titantronie wyświetla się biała kropka. Zaczyna rosnąć i okazuje się że to napis Nation of Domination.
Po chwili na rampie pojawia się APA. Pokazuje gest, że można iść. Pojawia się The Rock, Jeff Hardy i T&T. Wszyscy się odwracają plecami, a na koszlce każdy ma napis Nation of Domination!
To jest to! To Nation jest Tym! Na titantronie wyświetla się filmik ukazujący podpisywanie każdego zawodnika z Nation kontraktu z IWF. Idą w stronę ringu, wszyscy oprócz APA wchodzą na narożniki. Każdy wykonuje swoje sygnaturowe taunty, The Rock bierze Mikro i mówi:
- Oto przed wami stoi w nowym składzie stare Nation of Domination! The Rock, Jeff Hardy, mistrzowie Tag Team, Booker T i Test, a także nasza ochrona, A.P.A.! The Rock, jako lider, zgodził się na walkę, którą dziś mu proponowano, ale tylko dla tego, że tak złożyły się sprawy w walce Testa z Morrisonem. A zgodziłem się żebu udowodnić, że Nation of Domination jest najlepszą stajnią w historii!

Gong i w ringu zostaje Faarooq i Triple H.
Rozpoczyna się klincz, który wygrywa Faarooq i Irish Wip, nastepnie Short Arm Clothesline. Podnosi Triple H i robi Body Slam, podnosi znów, zmiana z Bradshawem i Double Suplex. Seria punchy od Johna, Triple H pada w narożniku, a Bradshaw wbija go w narożnik. Po chwili Suplex i przypięcie, nieudane. Zmiana z Bookerem, który od razu robi kopnięcie z półobrotu,  Andory stopy, Booker Knee Drop. Wchodzi na narożnik i Huston Hang-over! Przypięcie, nie udane. Chin Lock, po chwili kontra na Irish wip, ale Booker robi swój Claf Kick z biegu i zmienia się z Bradshawem. Bradshaw robi parę kicków w leżącego, ten wstaje i JBL robi Last Call! Przypina, nie udaje się. Irish Wip, próba Back Dropu, ale Face Buster! Irish wip od Triple H, próba Spinebusteru, ale Clothesline From Hell! Przypięcie, pierwszy wyeliminowany! Na ring wpada HBK, Reverse Atomic Drop, a nawet dwa, Flying Forearm Smash, Kip-up. Wchodzi na narożnik i Flying Elbow Drop! Szykuje się SCM i tak! Albo Nie! Kontra na Electric Chair! Zmiana z Faarooq, który od razu zasypuje HBK serią stompówi i kicków. Shawn wstaje i dostaje Belly to Belly Suplex. Przypięcie, 2 count, zmiana z The Rockiem, co spotyka się z aplauzem fanów. Rock wchodzi, wykonuje People’s Punche, Irish Wip, Spine Buster, staje nad przeciwnikiem. Szykuje się The Most Electrifying Move In Sports Entertainment, The People’s Elbow! Zdejmuje frotkę, dwa odbicia od lin, Theatrics, I tak! Feint Leg Drop Transformed To The Elbow Drop! Po prostu People’s Elbow! The Rock odwraca się i tautuje, ale HBK robi Kip Up I arm Wrench, kontra na to samo, znowu kontra na Wrench, w końcu Arm Wrench od The Rocka I Rockbottom! Przypięcie: 1…2…3! Na ring wchodzi Hogan, od razu mierzą się wzrokiem z Rockiem, przypomnijmy ich ostatnią walkę na No Mercy w WWE. Seria People’s Punchów, Irish wip do narożnika i zmiana z Jeffem Hardym. Podwójny Suplex i Rock wychodzi z ringu. Jeff robi leg drop, leg strech z wyrzutem. Hogan wstaje i dostaje Leg Sweep. Irish wip do narożnika, Hogan Siada i Turnbuckle Dropkick! Hogan robi swój kip up, ale od razu dostaje springboard moonsault od Jeffa. Jeff wchodzi jeszcze na narożnik i 450 splash! 1…2…3! Jeff doskakuje do swojego narożnika i zmiana z JBL. Biegnie na niego Rey, ale Clothesline From Hell! Zmiana z  Testem! W końcu! Test wchodzi, Leg Drop, Podnosi Reya, rzuca nim o narożnik, wgniata w niego clotheslinem, robi Superplex. Przypięcie, to za mało dla Reya, bo wybija na 2. Rey wstaje, kontruje Irish Wip, próba springboard Planchy, Test się odsuwa. Rey ląduje na nogach i dostaje Running Big Boot! Przypięcie, 1…2…3! Test vs. John Morrison. Kto to wygra? Klincz, John wykonuje Irish wip i Spinning Heel Kick. Dancing Leg Drop i przypiecie. 2count, ale widać, że impast tego ciosu odbił się na sile Testa. Obaj wstają, John robi Suplex, szykuje się Running Knee Smash i tak! Trafia! Pin. 1…2… Test wybija! To niewiarygodne! Wstaje, John próbuje Arm Wrench Kicku, ale Test kontruje i wykonuje Arm Wrench Clothesline! Pada na matę i na 9 zmienia się z JBL. Gdy Morrison wstaje ten robi Bradshaw Bomb! Następnie zmiana z Faarooq i on robi Daminator, zmiana z Bookerem T. Ten Robi Book-End/Rockbottom Combination i zmiana z Jeffem Hardym który kończy to przez Swanton Bomb zmienia się z Testem, który odlicza Morrison do trzech.

The Nation of Domination schodzi przy swoim theme z ringu.

Tazz: Super ME w wykonaniu gwiazd Versatille, jednej TAW I jednej Monday Nitro!
Shane: Czekamy na więcej takich walk.
Cole: Nation pokazuje, że jest silne.
Shane: Ale za tydzień zobaczymy ich jeszcze raz! Do tego czasu żegna się:
Tazz, Shane O’Mac i Michael Cole.


Yo dawg, I heard you like cars so we put a car in your car so you can drive while you drive!
Wyniki PPV 0/0/0
Tygodniówki 0/0/0

Offline

 

#2 2011-01-19 18:47:29

Dynioslaw

Administrator

17166211
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 363
Punktów :   

Re: Versatille z Hardcorem :D 19.01.11

Ciekawe walki, BS, reklamy, ciekawa walka 5 vs. 5, która mnie zachwyciła. Komentatorów nie zabrakło, mam kolejną wygraną do kolekcji. Za całokształt daję 10/10. Mam nadzieje że kolejne tygodniówki, będą takie same jak ta.(The NAtion of Domination rządzi!)


Wrestler: Jeff Hardy Wygrane: PPV: 2/1/1 Tygodniówki: 9/0/3 House Show 3/0/0
Wrestler: Aj Styles Wygrane: PPV: 0/0/0 Tygodniówki: 0/0/0 House Show 0/0/0

Offline

 

#3 2011-01-20 09:48:24

sh00ter

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-19
Posty: 12
Punktów :   

Re: Versatille z Hardcorem :D 19.01.11

Dobrze napisane walki, ciekawy BS, no i świetny Main Event. Nie mam nic do zarzucenia. No i jeszcze genialni komentatorzy. 10/10


Wrestler: "The Phenomenal" AJ Styles
                                                                                         PPV: 0/0/0
                                                                                   Tygodniówki: 0/0/0
                                                                                    House Show 0/0/0

Offline

 

#4 2011-01-21 13:10:20

 Test

Stały użytkownik

Skąd: Choszczno
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 107
Punktów :   
WWW

Re: Versatille z Hardcorem :D 19.01.11

Bardzo dobra gala.Jestem pod wrażeniem.Nawet nie wiedziałem ,że tak świetnie się skończzy.
Gala 10/10

Offline

 

#5 2011-01-21 15:32:51

 lahire12

Stały użytkownik

Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 87
Punktów :   -2 

Re: Versatille z Hardcorem :D 19.01.11

Świetnie napisana gala.Jestem zachwycony moim wynikiem z walki. Ocena 6/6.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.logistyk00.pun.pl www.privservermetin2.pun.pl www.pa-forum.pun.pl www.volleycentrum.pun.pl www.academykatongeki.pun.pl