#1 2011-01-14 21:07:37

 Edge

TAW General Manager

16217684
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 162
Punktów :   
WWW

TAW Saturday Night Heat 15/01/2011

http://img27.imageshack.us/img27/7034/logoasj.png




Na hali wybuchają fajerwerki i rozlega się theme Staurday Night Heat: Rev Theory "Open your eyes"




J.R. Na kolejnym Heat w San Francisco witają was.
M.S. Matt Striker.
J.R. i Jim Ross.
M.S. Jesteśmy tuż po gali PPV Evolution. Pierwszym IC Championem został Chris Jericho.
J.R. Tak, a widocznie dobrze zapowiadający się powrót E&C się rozpadł bardzo szybko.
M.S. Edge miał wyraźne wyrzuty za ten lot z drabiny.
J.R. Do tego jest to ważny dzień dla całego rosteru.
M.S. Edge postanowił się ożenić.
J.R. Nikogo nie dziwi to, że wybrał sobie Litę.
M.S. Zanim to nastąpi, kilka walk. Pierwsza to No Holds Barret Match, John Cena zmierzy się z Kurtem Anglem. Oddajmy głos konfenansjerce.

Lilian Garcia: Przed nami walka No Hold Barret Match. W drodze na ring John Cena!~

John Cena wchodzi z Meliną na arenę przy swoim themie.

Lilian Garcia: Teraz w drodze na ring jego przeciwnik, Kurt Angle!

Kurt Angle wchodzi na ring.

No Hold Barret Match: John Cena(w/Melina) vs Kurt Angle.

Starcie rozpoczyna się klinczem, po którym John spycha rywala do narożnika i silne kopnięcie w brzuch. Wykonuje Suplex i schodzi z ringu po krzesło. Silny chairshot w twarz, a Kurt pada na matę. John wyprowadza całą serię ciosów w plecy i patrzy an rywala. Podnosi go i Back Suplex na krzesło. Pokazuje, że to on teraz będzie dominował nad swoim rywalem. Wbija rywala w narożnik z całą siłą.

J.R. To wygląda teraz bardziej jak pastwienie się nad rywalem.

Cena schodzi ponownie z ringu i demoluje stół komentatorski i przeciąga schody koło niego. Bierze obolałego rywala ściąga z ringu i wynosi pod AA. Wchodzi na schody i wykonuje swoją firmową akcję na stół komentatorski. Podnosi niemalże znokautowanego rywala i wbija go w barierki. Bierze krzesło i blokuje nogę rywala przy pomocy krzesła i wbija je z ogromną siła w podłogę. Sędzia chce sprawdzić stan Kurta, ale Cena go odpycha i dopada do rywala. Grounded Pound, wyciąga spod ringu dwa stóły i rozkłada je obok siebie. Próbuje wykonać Suplex, ale Kurt blokuje i BAck Suplex w kontrze. Obydwoje leżą na macie, ale John pierwszy się podrywa i demoluje barierki. Zostawia samą metalowa konstrukcje i wbija twarzą rywala w nie.

M.S. Widać absolutną dominację Johna. Nie wiadomo ile Kurt jeszcze wytrzyma.

John patrzy na stoły. Wyniesienie i kolejne AA na dwa stoły...

Rozlega się Coming Home i na arenie pojawia się Edge, General Manager TAW.

Edge: Skoro teraz na razie na koncie są trzy stoły to może zmienimy odrobinę zasady. Niech będzie to Tables Match i do tego Złamanie stołu będzie liczyć się wszędzie. Tak, to dobra decyzja. Walczcie dalej.

John patrzy się w stronę odchodzącego Edge'a, ale wykłada spod ringu i rozkłada je przy rampie. Melina donosi jeszcze trzeci i rozkładają je przy sobie. John wraca po Kurta, przeciąga go pod rampę i wynosi pod Attidute Adjustment. Wykonuje akcję z rampy! Sędzia oznajmia, że zwycięzcą jest John Cena.

J.R. Bardzo jednostronny pojedynek.
M.S. To wydanie Johna jest nieco przerażające. Pastwił się nad swoim rywalem.
J.R. Tak, Matt... John zapina jeszcze STF na Kurcie. Sędzia wzywa pomoc medyczną, a sam próbuje odciągnąć Cenę. Jednak sam puszcza, a lekarze wynoszą Kurta na noszach.

Backstage: Edge szykuje się do ślubu, gdy podchodzi do niego Chris

Chris: Edge, Rey ciebie zaatakował, a ty sobie z tego nic nie robisz.
Edge: Chris, mam ciekawy pomysł na rozwiązanie tego problemu. Widziałeś walkę Johna?
Chris: Tak, ale co z tego.
Edge: Nie wiem, czy byś chciał tego małego nauczyć szacunku.
Chris: Edge, chętnie bym to zrobił, ale dałeś mi inne zajęcie na dzisiaj. Mam być przecież twoim świadkiem.
Edge: Tak, ale postawimy mu sprawę jasno.
Chris: Dasz mu kolejny title shot?
Edge: To bedzie ostatni i decydujący. Po nim nie będzie żadnych rewanży. Mam już wybraną stypulację i warunki walki.
Chris: Kiedy to ogłosisz?
Edge: Po tej walce.

Ring

J.R. Czyżby ostatnia szansa dla Rey'a?
M.S. Na to wygląda. Edge sam wybiera warunki oraz stypulację.
J.R. O tym dowiemy się już za moment.
M.S. Nie moment tylko po tej walce Jim.
J.R. Tym razem normalne starcie, Randy Orton kontra Brock Lesnar.

Lilian Garcia: Przed nami walka na zasadach One Fall. W drodze na ring Randy Orton!

Randy wchodzi wolnym krokiem na arenę i w narożniku wita się z fanami.

Lilian Garcia: Teraz w drodze na ring jego przeciwnik, Brock Lesnar!

Brock wchodzi na arenę i szykuje się do walki.

Normal Match: Randy Orton vs Brock Lesnar.

Starcie rozpoczyna się klinczem, po którym Brock zapina Headlock, ale przy linach Rey kontruje to na Irish Whip i wyprowadza clothesline. Bardzo szybko dopada do rywala i Ground and Pound. Sędzia odciąga Randy'ego, ale przez to natrafia na clothesline. Podnosi Ortona i szybki Suplex. Wbija go w narożnik, ale atak w biegu skontrowany na kopnięcie. RAndy chce wyjść z kontrą, ale Brock go blokuje i wyrzuca z ringu. Próba uderzenia nim o schody, ale Randy blokuje i sam wykonuje ta akcję. POddusza go i wchodzi na ring. Brock obolały ustawia się na krawędzi, a Randy szybko go przeciąga na środkowej linie i Hangman DDT. Randy pokazuje, że szykuje się do RKO. Próba konczącej akcji, ale Brock go odciąga i clothesline. Brock wykonuje Irish Whip i Spinebuster. Zachodzi wstającego rywala od tyłu i German Suplex. Szykuje się do F5, ale Randy ześlizguje się z rąk i Backbreaker. Orton ponownie szykuje się do RKO. Brock podnosi się i RKO! 1...2...3, jednak sędzia każe dalej walczyć, bo Brock miał nogę na linach. Randy się kłóci z sędzią, a Brock chwilę podnosi się i upada. Randy staje przy narożniku. Rozpęd, ale Punt KIck chybiony. Brock podrywa się, ale ponowne RKO i pinfall.

J.R. Randy wygrywa, ale w prawie czysty sposób.
M.S. Jak prawie? Przecież nie używał niedozwolonych przedmiotów.
J.R. Ale to podduszanie.
M.S. Czepiasz się szczegółów.

BAckstage- Lita szykuje się do ślubu, gdy przychodzi Maria.

Maria: Chciałaś coś ode mnie?
Lita: TAk, Christian nie kontaktuje się z nami od Evolution.
Maria: Jest wściekły na Edge'a o te jego pretensje.
Lita: Edge czasami taki jest, że zwala winę na innych. Musieliśmy zmienić świadka dla Edge'a, a ty będziesz nadal moim?
Maria: TAk, będę.
Lita: Dziękuję.

Ring - na arenie rozlega się "Coming Home" i w drodze na ring General Manager TAW, Edge. Wchodzi do ringu i bierze mikrofon.

Edge: Rey, uważasz się za fajnego, bo napadłeś na mnie w mojej szatni, zdemolowałeś ją razem z twoim przydupasem Hoganem. Jednak ja jestem na tyle dobry, że dam ci ostatniego title shota. Po nim  nie będzie żadnych rewanżów dla ciebie, jeśli przegrasz, Abyś nie mówił, że nic nie wiedziałeś, to na titantronie pojawi się wszystko.

Na titantronie pojawia się napis:

TAW Road to Glory: Edge vs Rey Mysterio - "I quit" match.

Warunki



- Rey nie może zaatakować Edge'a aż do czasu walki.
- Hogan nie ma prawa zaatakować Edge'a wogóle.
- Jeśli którykolwiek z podanych wreslterów złamie warunek jest wydalony i nie może się pojawić w IWF.
- W walce bierze udział dwóch wreslterów.
- Żaden manager nie będzie się zbliżał do areny zmagań.
- Starcie trwa do wypowiedzenia słów "I quit"
- Wygrany bierze pas IWF Heavyweight Championship.

Edge: Rey, widzisz jakie to proste. MAsz kolejny title shot. Na gali PPV we wtorek będziesz miał szansę zdobycia pasa mistrza wagi ciężkiej. Pewnie zapytasz, dlaczego "I quit" match? Cena powiedział kiedyś, że mistrz nie może się poddawać. Tak więc, jeśli wypowiesz te słowa, to oznacza, że nie możesz mieć tego tytułu. Więc przygotuj się do walki i przestrzegaj przepisów, bo inaczej pożegnasz się z tym ringiem. Ja akurat nie będę musiał ciebie atakować.

Edge chce wyjść z ringu, ale rozlega się nowy theme Rey'a i on w pojawia sie na arenie.

Rey: Edge, a ty myślisz, że jesteś fajny?
Edge: Nie wiem, o co ci chodzi.
Rey: O tą walkę.
Edge: Chyba ci wytłumaczyłem dlaczego.
Rey: OD razu dałeś, że nikt nie może się pojawić.
Edge: Rey, ciesz się, że to  nie Empty Arena match. Że będziesz miał wsparcie tych wszystkich ludzi, ale ja wiem, o co ci chodzi. Nie możesz na mnie nasłać twojego przydupasa Hogana, o to ci chodzi. Jednak to ci się nie uda, bo jeden atak twój albo jego i się żegnacie z federacją.
Rey: A jaką ja mam gwarancję, że mnie nie zaatakujesz.
Edge(ironicznie): Słowo harcerza. JA nie musze ciebie atakować, aby wygrać. Jedno jest pewne - we wtorek się spotkamy w tym ringu i tobą pozamiatam ring, ale dzisiaj...
Rey: Co?
Edge: Zastanawiam się nad walką dla ciebie i stypulacją. Tradycyjna odpada, bo mnie nudzi.
Rey: Przeginasz Edge.
Edge: Tak samo jak ty. Powinienem ci dać rachunek za wszystko co mi zniszczyliście w wyposażeniu szatni i za leczenie ochroniarzy. Równie dobrze powinienem ciebie wywalić za to z mojego rosteru, ale nie wiem czy The Rock ciebie by chciał widzieć u siebie. Wiem, to będzie Last Man Standing MAtch, a sędzią specjalnym Chris Jericho.
Rey: To jest już od początku ustawione. Chris na pewno nie będzie...

"Break the Walls down" - w dordze na ring w garniturze i z pasem Chris Jericho.

Chris: Jaki nie będzie Chris, ty hipokryto?! Edge, wiem, że to inaczej zaplanowałeś, ale ja też chcę mieć czas. A co do sędziowania, nie ciągnie mnie do tego. Równie dobrze bym mógł sam z nim walczyć, ale umawialiśmy się inaczej.
Edge: Mam dla ciebie inne zadanie na dzisiaj. Dobra, Christian...

Nagle dzwoni telefon do Edge'a. Odbiera.

Edge: Tak, jak to nie przyjedziesz? Co to ma znaczyć? Od dawna wiedziałeś, że masz na dzisiaj walkę. Co, mam na poczekaniu wymyślać kolejnego rywala? Co kombinujesz? Nie interesuje mnie to, że masz inne sprawy na głowie. Za tydzień odwdzięczę ci się za to.

Edge wygląda na mocno zdenerwowanego i odwraca się w stronę publiczności.

Edge: Jak widzicie, Christian olał dzisiaj wszystkich. Jakoś od czasu Evolution się nie pojawił.
Chris: Edge, Christian jak Christian, olewa wszystko. Ma nas gdzieś od czasu, jak się zbrataliśmy. Teraz będzie lepiej, jak się do końca przygotujesz, a resztę zostawisz mnie.
Edge: Dobrze, tylko miej odrobinę litości dla Rey'a.
Chris: Nie ma sprawy.

Edge wychodzi z areny, a Chris zabiera głos.

Chris: Zanim podam jego rywala, odrobinę słów odnośnie Evolution. JAk każdy z was, hipokrytó na widowni widział, to ja Chris Jericho zostałem IC Championem.  Nie obawiam się żadnego pseud-rywala, bo to ja jestem najlepszy na świecie w ty co robię. Najmniej Testa. Chwali się, że ma walizkę Money in The Bank, ale ja już mu mówiłem, że tą walizkę może sobie wsadzić w d... i nią pomerdać. W trakcie Evolution Edge pokłócił się z Christianem. Ja uważam, że miał rację. Zarówno on jak i ja mamy już duże doświadczenie, ale obydwoje posiadamy pasy indywidualnia, a to pokazuje, że będziemy najbardziej dominującą grupą w IWF. Co wy tam mówicie, pasożyty? Aha, Booker T i Test. PSeudo-mistrzowie tag-team. Już nas się boją i wybierają nam rywali. Co myślicie o DX? (publiczność szaleje) Rozczaruję was, nie słyszałem, aby tutaj istnieli. A Rey i Hogan. Totalna parodia. Hogan powinien już odejść na emeryturę, a nie pojawiać się w ringu. Rey startuje do pasa WHC, nie mając odpowiedniej wagi. Skoro Christiana nie ma, to Rey, będziesz miał szansę pokazać, że możesz konkurować do wagi ciężkiej. Twoim przeciwnikiem będzie Sheamus!

"Written in my face" - Sheamus w drodze na ring!

Chris zadowolony z siebie wychodzi z ringu

Last Man Standing Match: Sheamus vs Rey Mysterio

Rey unika starć siłowych i wyprowadza pojedyncze ciosy. Sheamus go chwyta, Irish Whip i potężny clothesline. Podnosi rywala i bardzo silne wbicie w narożnik. Rey odczuwa mocno te ataki i próbuje wstać za pomocą lin, ale Sheamus momentalnie dopada do rywala i Angry Stompy. Sheamus podnosi rywala, Irish Whip, ale próba Back Body Dropu skontrowana na kopnięcie. Rey odbija się od lin i momentalnie Hurricanrana. Sheamus wstaje i Irish Hammer. Sheamus nie przerywa ataku i Irish Curse. Rrey odczuwa mocno wszystkie akcje, ale Sheamus nie zwalnia tempa i szykuje sie do Brogue Kick. Rozpęd i chybia, a Rey wykonuje Dropkick od tyłu w narożnik i schodzi z ringu po krzesło. Uderza krzesłem Sheamusa, ale drugi chairshot chybiony i Sheamus wychodzi z Brogue Kick. Pokazuje sędziemu, aby liczył, ale 7 count. Rey wstaje zamroczony, ale kontruje atak na Scissor Kick. Sheamus wstaje i Hurricanrana, ustawia rywala na linach i 619! Sheamus jest odliczany, ale wstaje po doliczeniu do 4. Sheamus chce przejść do ofensywy, ale chairshot w twarz! Sheamus krwawi powoli, a Rey dokłada Splash z lin, ale liczenie przerwane po 6. Rey chce wyjść z kolejną akcją, ale Backbreaker! Sheamus demoluje stół komentatorski, ale Rey zachodzi go od tyłu i Hurricanrana. Sheamus leży na podłodze, a Rey idzie wokół ringu i szuka jakiegoś przedmiotu. Sheamus wstaje i go dogania, ale Rey wyciąga młot i silny cios w brzuch. Bierze dodatkowo krzesło i okłada nogi rywala. Sędzia odciąga go i zaczyna wyliczanie. 1...2...3...4...5...6...7...8 Sheamus stara się podnieść, ale ból jest nie do wytrzymania 9...10!

J.R. Bardzo dobra walka.
M.S. Zgadza się i sprytem...
J.R. i sadyzmem wygrywa Rey.
M.S. Nie przesadzaj Jim. Rey pokazuje, że może być w stanie wygrać z Edge'm na Road to Glory.
J.R. Po przerwach kulminacja TAW. Ślub.

Reklamy



Po reklamach widać śmietankę towarzyską na ringu, który został wyściełany czerwonym materiałem.  The Rock i Debra, IWFrestle i Ashley Massaro, John Cena i Melina, Brock Lesnar i Beth Phoenix. Jako ochrona przed ringiem stoi Cactus Jack i RVD. Oczywiście wszyscy w garniturach . Po chwili słychać Coming Home i na ring zmierza para, na razie narzeczonych, Edge i Lita. Zaraz za nimi idą świadkowie, Chris Jericho i Maria. Wchodzą na ring, który jest bez linek, ustawiają się i zaczyna się ceremonia. Klasyczne pierdółki, trochę przyrzeczeń. W końcu najważniejsza część:
IWF: Czy bierzesz sobie tego obecnego tu Edga jako męża?
Lita: Tak, biorę.
IWF: Czy bierzesz sobie obecną tu Litę za żonę?
Edge: Oczywiście, że biorę.
IWF: Czy jest ktoś na Sali, kto jest przeciwko temu związkowi?
??: Ja jestem!
??2: I ja!
Okazuje się, że na rampie stoi Rey Mysterio I Hogan, a także Randy Orton i Christian!
Rey: Ja mam dużo przeciwko. Między innymi miałem zakaz wstępu na  ślub, co dla mnie jest zniewagą.
Orton: Lita, nie daj się tak opie…lić tak temu frajerowi.
Edge: Od czego tu jest ochrona?
Cactus i RVD ruszają na nich, ale grupa Invaderów jest liczebniejsza i zaraz ochrona pada na ziemię. Słychać This is a Test i na Pomoc ochronie przybiega T&T! Po chwili Randy dostaje Scissors Kick,  Christian dostaje Running Big Boota, Rey dostaje Mandible Claw, a Hogan dostaje RVD Enzuigiri! Po chwili Invadersi zostają zniesieni z rampy, a ślub trwa dalej.
IWF: W takim razie ogłaszam was mężem i żoną! Edge, możesz pocałować pannę młodą, ale…
Rock: Know Your Role And Shut Your Mouth! Daj im się po prostu pocałować!
IWF: No dobra.
Długi i namiętny Francuzki Pocałunek. Koniec. Strzela sampan, to Brock go otworzył. Po chwili słychać jakąś fajną nutę, każdy stoi z kieliszkiem szmpana, rozpoczyna się impreza.
Z ringu schodzą wszyscy, nie licząc tańczących. Pierwsz tańczy młoda para, po chwili dochodzi The Rock z Debrą. Jeszcze IWF i Ashley, John i Melina i Chris z Marią. Po chwili grzecznej zabawy The Rock mówi:
- Koniec grzecznej zabawy, idziemy na wesele!
Tak się kończy ślub, a wszyscy wychodzą z budynku IWF i udają się do Domu Weselnego „Polonez”

J.R. Bardzo dobry koniec dzisiejszego Heat.
M.S. Do czasu Road to Glory żegnają się...
J.R. Jim Ross.
M.S. Oraz Matt Striker.


Wrestler: Edge
Wygrane: PPV: 1/0/0 Tygodniówki: 1/0/0 House Show 0/0/1
You think you know me!
[img]http://img844.imageshack.us/i/pas2s.jpg[/img]

Offline

 

#2 2011-01-14 21:18:00

 nszymanczyk

Stały użytkownik

4200551
Skąd: Sulejówek
Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 98
Punktów :   -1 

Re: TAW Saturday Night Heat 15/01/2011

Super gala. Ładne, długie i ciekawe walki. Super ME (czyt. ślub) Dom weselny "Polonez"   ale przy wypowiedzi ortona powinno być: "Nie daj się pieprzyć temu frajerowi" A na
ekranie pamiętny fragment wspomniany przeze mnie. 10/10.


"7 Dni"

Offline

 

#3 2011-01-14 21:28:47

 Mr. Crusher

Stały użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-12-15
Posty: 43
Punktów :   -2 
WWW

Re: TAW Saturday Night Heat 15/01/2011

A więc zaczynamy: na początek w miarę przyzwoita walka John Cena vs Kurt Angle - mogłeś ją bardziej rozwinąc, bo naprawdę była ciekawa, ale brak czasu jest zrozumiany Kolejna walka już bardziej mi się podobała - szybkie wymiany ciosów, ładnie napisane. Następnie świetny Last Man Standing Match - super zwroty akcji, przedmioty, i wyliczenie do 10 - Rey Mysterio Ostatni na nogach! Walka super... Na koniec oczywiście extra ślub - no, no Edge, wyrobiłeś się xD Oczywiście po gali przyszedł czas na wesele w Domie Weselnym "Polonez", które wymiotło Dzisiaj nie chce mi się rozpisywac, bo i tak to nie znaczy, a poza tym nie mam czasu. Galę oceniam na 8/10 - skala szczera, a nie żeby się podlizac i dac 10
Pozdro

Offline

 

#4 2011-01-15 06:53:09

 Rockman

Versatille General Manager

Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 334
Punktów :   

Re: TAW Saturday Night Heat 15/01/2011

Pochwalę się, że to ja pisałem ślub i napisałem zdanie z Polonezem, ale nie będę sam się komentował. Odnośnie samego pomysłu na ślub, ciekawe zakończenie tygodniówki, a nie przez ME. Czas na same walki.
Pierwsza walka:jest.. dziwna. Ciekawie się czyta, ale ta jednostronność... Nie nadaje sie na opener, jak już to na ME albo walkę przed ME,
Druga walka: Normalna, może być, ale nie będę pisał więcej bo co?
Trzecia walka: Ciekawa, ileż zwrotów akcji, a tak na serio to ciekawa, ale na ME sie nie nadaje.
BS i segmenty: Ciekawe, fajne rozmowy, kłótnie między Edgem i Reyem.
Ogólna ocena: Ciekawa i fajna tygodniówka w wykonaniu Edga. Ale za to, że walki nie po kolei 9/10


Yo dawg, I heard you like cars so we put a car in your car so you can drive while you drive!
Wyniki PPV 0/0/0
Tygodniówki 0/0/0

Offline

 

#5 2011-01-15 07:18:06

Dynioslaw

Administrator

17166211
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 363
Punktów :   

Re: TAW Saturday Night Heat 15/01/2011

Fajny ślub z polonezem wykonany przez Rockmana, bo się pochwalił(i prawidłowo), długie walki, dobre komentarze, ciekawe komentarze komentatorów, walki z szczegółami, tylko szkoda że mnie na ślubie nie było. Dobra ale już mniejsza z tym. Gala fajna, daje 10/10.

Ostatnio edytowany przez Dyniosław (2011-01-15 07:36:11)


Wrestler: Jeff Hardy Wygrane: PPV: 2/1/1 Tygodniówki: 9/0/3 House Show 3/0/0
Wrestler: Aj Styles Wygrane: PPV: 0/0/0 Tygodniówki: 0/0/0 House Show 0/0/0

Offline

 

#6 2011-01-15 09:27:07

 Test

Stały użytkownik

Skąd: Choszczno
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 107
Punktów :   
WWW

Re: TAW Saturday Night Heat 15/01/2011

Dobra ja dodaje komenta!Więc tak: Gala była zajedwabista (jak każda w twoim wykonaniu) (oczko dla Dynia) ,walki na poziomie profesionalnym.
Rośmieszyło mnie w tym ślubie to:

  • Rock: Know Your Role And Shut Your Mouth! Daj im się po prostu pocałować!

Walki: John Cena vs Kurt Angle -nawet ta walka jest dobra ,ale brakowało mi więcej akcji.
Randy Orton vs Brock Lesnar - dobra walka.Niczego mi nie brakowało.
Sheamus vs Rey Mysterio - Świetna walka!
Coraz bardziej rozwija się feud Edge'a z Rey'em.
Ślub-bardzo fajnie wykonany!

Cała Gala : 10/10 (oby tak dalej gale szły )
Pozdro

Offline

 

#7 2011-01-15 12:33:39

 lahire12

Stały użytkownik

Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 87
Punktów :   -2 

Re: TAW Saturday Night Heat 15/01/2011

10/10 dobre komentarze walki nie najgorsze. Fajny ślub interwencja szybka . Podobała mi się Gala.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.air123.pun.pl www.academykatongeki.pun.pl www.privservermetin2.pun.pl www.volleycentrum.pun.pl www.logistyk00.pun.pl