#1 2011-01-12 16:48:11

 Rockman

Versatille General Manager

Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 334
Punktów :   

Versatille 12.01.11

http://img13.imageshack.us/img13/5510/logo1oft.png
The Rock: The Rock wita was z Versatille, dziś sam, gdyż The King przechodzi operację kolana, Tazz się rozchorował, a Cole gdzieś uciekł. Na początek przedstawię kartę:
1.Tori vs. Beth Phoenix vs. Debra Normal One Fall Triple Threat
2. Shawn Michaels vs. Booker T No Finisher Normal
Big Foot Tournament
3. Cactus Jack vs CM Punk vs. RVD ECW Extreme Rules Match
4. Abyss vs. Drew McIntyre Only Finisher
Booker Speech
5. Triple H vs. Undertaker Last Man Standing Title Match
Wrestling za kulisami
ME Jeff Hardy vs. Test vs. John Morrison Steal Cage  Title Match for IWF Hardcore Television Championship Title
Dużo akcji jest na dziś! Najpierw zacznijmy od BS-u.
Backstage

Widać szatnię Bookera T, po chwili wychodzi z niej w białym garniturze i okularach przeciwsłonecznych. Ale nie jest sam! Za nim wychodzi Test w słotych spodniach, zapiętym na brzuchu pasem, płaszczu i koronie Bookera! Niesie ze sobą walizkę z napisem „This is a Test!” i berło.
Booker: I jak szefie, idziemy?
Test: Idziemy, tylko uważaj na tych, co chcą nas pozbawić pasów.

Ring
R: Szykuje nam się era królów! (śmiech).

Słychać This is a Test! I na rampie stoi Booker wyglądający jak ochroniarz i Test.
B: Gdzie jest czerwony dywan dla króla? I tron?
Pojawia się ekipa techniczna, na rampie rozwijają czerwony dywan do samego ringu, a koło  The Rocka zamiast fotela komentatora postawili tron.
T&T wchodzi na ring, Booker daje mikro Testowi, a sam od teraz trzyma walizkę.
T: Witam moich drogich fanów! Jak wiecie, dziś mam walkę o pas IWF Hardcore Television Championship, który oczywiście wygram! To tylko utwierdzi dominację T&T w IWF! Twoja kolej, Booker.
B: Ja mam do powiedzenia tylko tyle: King Test będzie dziś komentował, chyba że będzie bardzo zajęty, tak jak na przykład na ME. Chociaż jest taki wspaniały, że mógłby walczyć i komentować na raz.
Test siada na tronie przy The Rocku, a Booker stawia koło tronu walizkę i udaje się na BS.

R: To Rocky będzie miał z kim komentować dzisiejsze Versatille.
T: Zapomnijmy o naszym początku w IWF.
R: Dobrze, przejdźmy do pierwszej walki.

Tori vs. Beth Phoenix vs. Debra Normal Triple Threat
Rozpoczyna się wejście Tori, ale mamy reklamy.

Po reklamach walka już trwa. Debra zakłada Figure Four Leglock, a Beth Chinlock na Tori.
Sędzia przerywa to i mamy starcie w klinczu Debry I Beth. Wygrywa Beth i mamy Fisherman Suplex.  Przypięcie, 2count.
R: Było blisko.
T: Ale nie wystarczająco. Pewnie się denerwujesz, że Debra, z którą jesteś blisko może przegrać z niedoszłą Women Championką.
R: Zgadłeś, ”Królu”.
W tym czasie Debra przejęła kontrolę nad Beth. Punch, punch, kick,  DDT. Tori jeszcze do siebie. Przypięcie, 2count. Tori wstała, zachodzi Debrę i mamy Body Press FW! Debra wydaje z siebie wysokie A, ale Tori już robi leg drop na Beth. Podnosi ją, Irish wip do narożnika, szykuje się Superplex, ale Debra wstaje, łapie Tori w Electric Chair Position, a Beth robi Missle Dropkick! Ale zaraz trafia Debrę, co źle się odbiło na wszystkich trzech Divach. Beth się ogarnia, przypina Tori, która jednak dostała Electic Chair/Missle Dropkick Combo. 1…2…, ale co to? Debra pociąga za strój Beth, SpineBuster! Zakłada DethLock with Bridge! Beth klepie raz, drugi raz, już ma trzeci, ale Tori zatrzymuje jej rękę, a nogą odpycha Debrę. Podnosi Beth, wykonuje Scoop Powerslam, wchodzi na narożnik, ale Debra robi jej Snapmare, wchodzi na narożnik, Tori wstaje i Diving Crossbody!1..2… Beth przerywa! Niesamowite! Glam Slam na Tori, szykuje się to samo na Debrze, ale mamy Women Kick! California Dream na Beth i mamy Give Up!

Debra wchodzi na narożnik i orbi sygnaturowy Taut The Rocka, Rise Arm! Po walce schodzi, całuje The Rocka i wychodzi na BS.
R: Techniczne zwycięstwo Debry. Zresztą pierwsze.
T: Walka Div jak zawsze ciekawa! Już myślałem, że Beth wygra po tym Electic Chair/ Missle Combo, ale Debra pokazała klasę!
R: Jeszcze ten Dethlock!   
T: Tak, ciekawa akcja, mało osób ją robi. Technicznie działa na nogę, ale jednak głowa też morze boleć, gdyż część ciała zakładającego znajduje oparcie w głowie leżącego.
R: Przed nami starcie zawodnika, który zdobył przydomek Big Jobber, ale ostatnio pokazuje, że chce się go pozbyć. HeartBreak Kid, Shawn Michaels.
T: Jego przeciwnikiem, będzie Booker T, mój Tag Team Partner i przyjaciel.
R: Kilka słów o stypulacji. W walce No Finisher chodzi o to, żeby wygrać bez użycia finishera, bo skutkuje to dyskfalifikacją.
T: Ale przed tym zobaczmy co ma do powiedzenia Jeff Hardy.

Jeff wchodzi na ring przy swoim themie. Mówi:
-To ja, Immortal Champ, przyszły IWF Hardcore TV Champ, Jeff Hardy. Walczę dziś z Johnem Morrisonem i Testem, który nie zasłużył na tytuł króla. Morrison, zniszczę ciebie tak samo, jak zniszczyłem wszystkich na No Chance PPV. A co do Testa.  Masz szczęście Big chamie, że nie walczyłem w MitB, bo bym bez problemu wygrał.
Teraz z innego tematu. Rey Mysterio i Hulk Hogan. Dwaj jobberzy, którzy nie potrafią zrobić nawet swojego finishera. Hogan wracaj do domu, gdzie twoje miejsce, albo lepiej idź znajdź sobie miejsce na cmentarzu. Tylko Immortal Champion jest nieśmiertelny. Rey, jeśli dojdzie do naszej konfrontacji, to ja będę tym wygranym i tym jedynym żywym!

R: Wychodzi na to, że Main Event dzisiejszego Versatille będzie długim, zaciętym pojedynkiem między największymi gwiazdami tego Brandu.
T: Dzięki Rock za pochlebstwa że jestem jedną z największych gwiazd Versatille, ale Jeff nie powinien tak być tak pewny zwycięstwa.
R: Masz rację. Ale tytuł Nieśmiertelnego zobowiązuje, nie?

Booker T vs. Shawn Michaels No Finisher Normal.

CAN YOU DIG IT? SUCKA!
Booker T w złotym stroju wychodzi na rampę, uderza sie prawą ręką w klatkę piersiową,
Następnie pokazuje nią nad publiczność, to samo z drugą. Wyciąga przed siebie dłoń, klęka na jednym kolanie bokiem do ringu, kręci głową, kiwa, szybkim ruchem wstaje i unosi ręce z uśmiechem na twarzy. Za nim wybuchają oślepiające fajerwerki. Wślizguje się na ring, wstaje przez Spin-a-roonie, wchodzi ma ring, znów się klepie po klacie i podnosi ręce.
I think I’m cute, I know I’m Sexy!
Na ring zmierza HBK Shawn Michaels. Tanecznym krokiem idzie na rampę, tak prawą ręką pokazuje na publiczność, a lewym kolanem klęka, to samo z drugiej strony. Chwila modlitwy
I HBK rozkłada ręce, a zanim wybucha salwa fajerwerków. Podskakuje, zmierza na ring. Wchodzi na ring, a Booker od razu zaczyna go okładać.
Gong, ale Booker już wykonuje Suplex. Reverse Chin Lock, po chwili HBK skontrował elbowami i punchami, chop, Irish wip do narożnika i… chop, Chop, Chop, Irish wip, chop, kontra, teraz HBK dostaje Chopy. Irish Wip, nie oszukany. Booker wykręca rękę HBK i mamy Kick w twarz. Przypięcie, 2count. Irish Wip, kontra, szykuje się Flying Forearm Smash, ale Booker robi superkick! A następnie Booker Knee Drop! Przypięcie, nie udane. Szykuje się Body Slam, ale HBK przebiega pod ręką Bookera, obaj odbijają się od przeciwnych linek, mijają się, znów odbicie, Michaels robi Flying Forearm Smash a Booker Robi Running Booker Elbow! Jaka kolizja!  Sędzia odlicza do ośmiu a HBK robi No-Hands Kip-Up! A Booker Spin-a-roonie! Patrzą się na siebie, Booker chce zrobić SCM! Ale HBK łapie jego nogę, odpycha, łapie na Book-End, Robi! Ale w powietrzu Booker robi Arm Drag i za chwilę obaj stoją! Klincz, hammerlock od Bookera, Back Suplex na tą rękę! Booker wchodzi na narożnik,ale HBK już na niego, ale King wykonuje Diving Sunset Flip! 2count!
Irish wip od Bookera, schyla się na Bck Body, ale Sunset Flip, nie udany skontrowany na seatem senton! 2count!  Obaj wstają, HBK chce wykonać Piledriver, ale Booker robi Alabama Slam With Bridge! 1…2… 2count! WOW! Shawn wstaje, Booker bierze jego głowę między nogi, I Kneeling Piledriver! 1…2…3!

T: Koniec! Zwycięstwo odnosi The New Most Electifying Man In Sports Entertainmennt, Booker T.
R: Booker nie tylko jest twoim przyjacielem, Test. Chociaż ten Nick  który podałeś Rockego denerwuje.
T: Dlatego że to ty jesteś The Most Electrifying?
R: Lepiej przejdźmy do Big Foot Tournamentu.
T: No to do zobaczenia za chwilę.

Big Foot Tournament

Test theme

Test: Witam was moi Testicles ,zaczynamy po raz kolejny wielki Big Foot Tournament!!
Poproszę jedną osobę z publiczności ......

Wychodzi jedna osoba zakapturzona.

Test: Jak masz na imię ?
?? : Albert!
Test : Tak samo jak były mój Tag Team partner z WWE.
Dobra do rzeczy. Czaisz reguły? Co nie?
Albert: Tak rozumiem ....
Test: Gotowy?
Albert: Tak!

Albert ustawia się w narożniku ,tak samo jak Test.

DING......DING.....

Albert biegnie najszybciej jak może. Test tak samo biegnie i .....
Albert otrzymuje Running Big Boot !!

DING....DING.....

Test podnosi Albert'a i wręcza mu bilet na następne Versatille i film DVD "This is a Test" .

Test: Widzieliście pokonałem Albert'a i tak samo pokonam John'a Morrison'a i Jeff'a Hardego!!
Otrzymują Running Big Booty i to ja zostanę IWF Hardcore Television Championem.
Albowiem This is a Test !!

Theme Test'a

R: No i Test odpowiedział Jeffowi.
T: Już jestem, witam ponownie.
R: No, ale to za nami. Przed nami jeszcze:

3.Cactus Jack vs CM Punk vs. RVD ECW Extreme Rules Match
4. Abyss vs. Drew McIntyre Only Finisher
Booker Speech
5. Triple H vs. Undertaker Last Man Standing Title Match
Wrestling za kulisami
ME Jeff Hardy vs. Test vs. John Morrison Steal Cage  Title Match for IWF Hardcore Television Championship Title.

T: Przed nami starcie ECW Extreme Rules!
R:  Cactus Jack, CM Punk i RVD w triple Threacie!
T: Wszyscy trzej byli w ECW, czyli będziemy mieli wielki show!
R: Ale najpierw Backstage.

Backstage

John Morrisom siedzi przed Telewizorem na bs, ogląda coś. Nagle widać Jeffa Hardego.
Siada obok Morrisona. Zaczyna się rozmowa:
JH: Co tam, jak przed walką którą przegrasz?
JoMo: Nie odzywaj się, bo to ja, wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, John Morrison,  jestem godzien noszenia tego pasa.
JH: Wiesz, ja byłem European Champem, a ty? Nic!
JoMo: Masz szczęście, że mnie nie było, bo….
JH: Bo co? Bo byś mnie zbił? (śmiech)
John wstaje, uderza Jeffa w twarz pięścią, ten ostatni spada z fotela. Gdy wstaje dostaje Knee Smash od JoMo. Odchodząc, Morrison śmieje się i mówi:
Zobaczymy, kto jeszcze przegra!

R: Ciekawe…
T: Morrison udowodnił, że mimo przerwy jest w formie…
R: I nie da sobą pomiatać.
T: Main Event na pewno osiągnie 5 gwiazdek.
R: Teraz, byłe gwiazdy ECW w starciu Extreme Rules!

RVD vs. CM Punk vs. Cactus Jack

Na początek… reklamy.

Po reklamach widać Cactus Jacka który przed ringiem robi Bang Bang! i wchodzi na ring, od razu pozostali go okopują. Po chwili RVD klinczuje z CM Punkiem,  wygrywa RVD, mamy parę punchów w klinczu, Suplex, próba Cartwheel Moonsaultu który przerwał Cactus Jack przez Clothesline. Leg Drop na Punku i Jack schodzi po broń pod  rig. Chwila grzebania i wyciąga nic innego jak drut kolczasty na desce! Wchodzi na ring i uderza w plecy wstającego RVD! Następnie łapie za głowę Punka i pociera o jego twarz!  Sędzia upewnia się, czy Punk się nie poddaje, ale łapie Cactus i mamy back Suplex! Punk krwawi, ale sędzia nie może przerwać. Klincz z RVD, CM robi snapmare, próba Anakonda Vise, nie udana. Cactus w tym czasie wstał i mamy Sweet Shin Music na Punku, następnie Double Arm DDT na Drut! 1…2… przerwane przez Roba. Reverse DDT od Van Dama,  i mamy Rolling Thunder! 1…2… 2count! CM Punk próbuje kopnąć RVD w brzuch, ale jako kontrę dostaje RVD Heel Kick! RVD wchodzi na narożnik i mamy Rolling Thunder z narożnika! Rob idzie po krzesło, bierze je, rzuca do ringu. Wchodzi, punchuje Cactusa tak, że siada w narożniku, i mamy Air Van Dam! CM w tym czasie ledwo wstał, stuka palcem w plecy RVD aby się odwrócił, lecz ten ostatni wręczył mu krzesło i mamy Van Daminator! Podchodzi do Cactus, ale ten zakłada Mandible Claw! CM Punk przerywa, a wstającemu Cactus Jackowi wykonuje Shining Wizard.
Idzie po stół, rozkłada go za ringiem i w tym momencie RVD robi Twisting Springboarding Crossbody! Kładzie CMa na stole i mamy Five Star Frog Splash za ring na stół! RVD odpoczywa na leżąco za ringiem, ale nie widzi Cactus na narożniku, i mamy 
Cactus Jack Crack Smash! Cactus zaciąga RVD do ringu I zaczyna pocierać drutem o jego czoło! Zaraz po tym założył Mandible Claw! Po chwili RVD nie wytrzymuje i odklepuje!

T: Koniec?! Już?
R: Tak, zadziwiające zwycięstwo odnosi Cactus Jack!
T: On się poddał?
R: Tak, w końcu Mandible Claw to Submission, nie?
T: Tak, tylko obstawiałem CM Punka, bo jednak jest z nich najmłodszy..
R: Widocznie młodość nie ma co się porównywać z doświadczenie, chociaż w przypadku HBK, to…
T: Przestań, bo przed nami walka Abyss vs. Drew McIntyre Only Finisher
R: Chodzi w niej o zrobienie finishera. Tylko tyle.

Abyss vs. Drew McIntyre Only Finisher
Reklamy (dużo ich, nie?)

Starcie rozpoczyna się klinczem, po którym Abbys zapina Headlock, który Drew kontruje na Irish Whip i Big Boot. Podnosi rywala, ale niemalże od razu Backbreaker, Irish Whip i Body Press Flapjack. Abyss okłada rywala Angry Stompami i podnosi tylko po to, aby wykonać Powerbomb. Drew leży obolały, a Abyss nie odpuszcza, tylko kolejny Irish Whip, tym razem w narożnik, ale Drew wykonuje kopnięcie i DDT. Od razu Grounded Pound, ale sędzia czuwa i odciąga Szkota. Drew zaczyna pokazywać, że rządzi w ringu, podnosi nonszalancko Abyss'a, ale chwyt za gardło! Szykuje się Chokeslam, ale Drew w powietrzu się wyrywa i kolejny Big Boot. Podnosi rywala, Irish Whip i clothesline. Podnosi rywala i Snap Suplex. Powoli szykuje się do Future Shock DDT, ale Abyss się wyrywa i szybki Chokeslam. Abyss podnosi nieco ogłuszonego rywala i szykuje się do Abyss Slam, ale Drew rozpaczliwie się wyrywa i szybkie kopnięcie i Future Shock DDT! Sędzia ogłasza wygraną Drew McIntyre'a

R: Drew zwycięzcą!
T: Nie pokazał klasy, ale zwyciężył!
R: Przed nami Booker Speech.
T: Dostałem informację, że zostanie wyświetlony film na titantronie.

Wyświetla się napis:
Booker T’s Adventure In Supermarket.
(Przygoda Bookera T w supermarkecie)

Widać Bookera, jak idzie w koszulce z napisem : Domination Tag In IWF, T&T.
Ogląda różne rzeczy, nagle widzi HBK. Podbiega uderza, ale to nie on. Przeprasza.
Nagle widać HBK za jego plecami i mówi:
HBK: Cześć Booker.
Booker: Cześć Jobberze.
HBK: Zaraz zobaczymy, kto tu jest jobberem, jak cię rzucę o tę stertę puszek
Booker: To dawaj!
Booker rzuca się na HBK i okłada go pięściami, kopie w podbrzusze i rzuca o regał. Podnosi go, a tamten zaczyna uciekać. Booker go zatrzymuje i uderza o lodówkę z piwem. Otwiera ją, wyciąga puszkę i niczym Stone Cold pije . Bierze kolejną i uderza nią w HBK głowę. Tamten się przewraca. Booker ciągnie go do drzwi do magazynku, otwiera, wkłada nogę HBK i zatrzaskuje drzwi!  Wchodzą do środka, ale HBK przejmuje pałkę. Robi parę punchów i face thurstów na regałową półkę, następnie rozbija jakąś szklankę o czoło Bookera! Ten ostatni słania się na nogach, a HBK chce zrobić Suplex na zapasową szybę wystawową! Ale Booker kontruje i mamy Body slam na HBK na szybę!
Wychodzą po chwili (Booker ciągnie HBK). Podchodzą do działu mechanika, a Booker bierze śrubokręt i wbija go w czoło Shawna! Następnie wyciąga jarzeniówki z półki, rozkłada na podłodze i Book-End na jarzeniówki! Booker odchodzi, HBK po jakimś czsie powoli wstaje, zbiera siły, ucieka, ale nagle zza regału dostaje Super Kick! Booker przyszedł z wózkiem! Kładzie HBK do niego, leży też tam piwo i idzie do kasy. Kładzie Michaelsa na taśmie, liczy piwo, zostawia kasę, kładzie go znów do wózka, wychodzi na dwór i popycha wózek na ścianę! Podchodzi, bierze piwo i odchodzi od obitego HBK.

R: (śmiech)
T: Z czego się śmiejesz? Przecież on mógł mieć kontuzję!
R: Masz rację, ale to z kasą i wózkiem mnie rozbawiło..
T: Przyznam, że to było zabawne, ale przejdźmy dalej!
R: A teraz Last Man Standing Title Match W którym zmierzą się: Mistrz Triple H i pretendent do tego tytułu The Undertaker.

Słychać theme HHH'a!"The game" Już na rampie swoim krokiem zmierza do ringu. Prezentuję swój pas na każdą stronę.
Jest na ringu, Tauntuje i w pewnym momencie słychać Dzwony! Małe dzieci krzyczą jak to małe dzieci.
Undertaker w swoim płaszczu wchodzi na ring. Charaktertystyczne zdjęcie kapelusza.

Gong!
Rozpoczyna się to starcie od klinczu który wygrywa undertaker. Undertaker zaczyna od swojego kombo ciosów. Hunter w narożniku.
Hunter biegnie na Deadmena i nadziewa się na BigBoot'a. Taker idzie na całość kiedy HHH się podnosi i wykonuję Running Jumping Leg Drop.
HHH się zwija z bólu. Phenom stoi nad Thiple H. Ten jednak go podcina i inkasuje potężne kopnięcia w głowę Undertakera. Odciąga go od lin. Schodzi z ringu
zmierza po metalowe krzesło. Undertaker się podnosi, trzyma się za głowę. wyraźnie sędzia nie ma co robić. The Game zaprasza Deadman'a na dół.
Sędzia patrzy na Takera i w tym momencie ktoś z publiczności rzucił Hunterowi w głowę kamieniem. hunter lekko z tyłu głowy krwawi. Taker rozstawia stół obok HHH'a.
Deadman wynosi Huntera pod Last Ride! I jest last ride. Stół zniszczony. Sędzia odlicza the game'a. Ale tylko do czterech! Widać to za mało na HHH'a. Podnosi się i nie widzi Takera
z tyłu. Taker włożył HHH'a do ringu. Ustawił go pod swój Leg Drop. Hunter odsunął się a DeadMan trafia na krawędź ringu. Triple H Rozstawia krzesło i zarzuca na nie nogę Takera.
To samo robi z drugą nogą. Podnosi Takera ale po co? Mógł czekać. DDT. Przerolowywuję Phenoma i Figure four leglock! osłabia jego nogi. Troche to trwa ale taker się uwalnia! HHH
opiera się o krzesło a sędzia odlicza Takera. 5...6...7... Wstaje! Już wstał ale The game wykonuje BackBreaker. Chce go przydusić krzesłem ale niespodziewanie Gogoplata!
Po co? Undertaker puszcza HHH'a. Deadmen przejeżdża palcem po szyi. Wynosi Huntera pod Tombstone Piledriver. Jest Tombstone. 6...7...8... Nie ma! Taker wrzuca The Game'a do ringu.
I wyprowadza Irish Whip. Hunter odbija się od lin i Dead man łapie go pod Chokeslam. I jest Robi jeszcze kanapeczkę z krzesełek i nogi Triple H'a. 8...9...10!
(by: nszymanczyk)
Here is your  New European Champion, The Undertaker!
R: Nowy Eurpean Champion!
T: Undertaker! Ciekawe!
R: Teraz, jeśli Booker T będzie walczył o pas, to się zmierzy z Deadmanem!
T: I T&T będzie dominowało!
R: Poczekajcie tylko, aż ja wrócę…
T: Co mówiłeś?
R: Nic, nic.
T: przed nami walka ME!
R: Ale najpierw Wrestling za kulisami.
Wrestling za kulisami.
Cole: Witam w dzisiejszym Wrestlingu za kulisami, dla was mówi Michael Cole. Dzisiejszym tematem jest wprowadzenie do WWE Hall of Fame Shawna Michaelsa. Gośćmi w studiu są sam HBK i  dwie osoby komentujące, a konkretnie Triple H i Bret Hart.
Hart, HBK i HHH: Witam.
Cole: Co masz nam do powiedzenia, Shawn, na temat twojego wprowadzenia do HoF?
HBK: Czuję się zaszczycony, że będę porównywany do takich gwiazd jak Andre The Giant, Jerry Lawer, Roddy Piper, Stu Hart czy Jimmi Hart.
Hart: A mnie to co?
Cole: Panowie! Przestańcie. Co myślicie o wprowadzeniu Shawna do HoF?
HHH: Wspaniale! HBK, jako wieloletni zawodnik WWE/WWF zdobył wiele osiągnięć, a poza tym, jego stosunek do fanów i charyzma zobowiązują do tego! To jest wrestler wszechczasów!
Hart: Nie wiem, jak kogoś takiego można wprowadzić do HoF. Po przegranej walce ze mną, cały czas mi ją wyrzuca. Ale co się stało to się nie odstanie.
HBK:  Ale nie uczciwie wygrana! Ale chcę to puścić w niepamięć, i przeprosić cię.
HBK wstaje i wyciąga rękę do Breta. Ten ją uściskuje i mówi:
Mam zamiar wprowadzić cię do HoF. Ale do tego jeszcze daleko.
Cole: Musimy kończyć, bo szykuje się super ME! Ten temat kończymy za tydzień. Do zobaczenia!

R: Przed nami ME!
T: W końcu! Wygram zaraz pas IWF Hardcore TV! Na razie!
R: Zostałem sam. Ale przejdźmy do walki!
Słychać Modest i na ring zmierza Jeff Hardy! Na ringu wskakuje na narożnik i tauntuje.

Słychać Theme JoMo, po chwili widać go na rampie! Wykonuje swe sygnaturowe wejście w futrze, po czym zdejmuje je.

Słychać This Is a Test! I na ring zmierza Test, już w swym zwykłym stroju wrestlerskim.

Gong się rozległ, ale nikt nikogo nie atakuje. Jeff wymienia spojrzenie z Johnem i atakują Testa. Okładają go ounchami w narożniku, podwójny Irish Whip i Dropkick. Grounded Pound od Jeffa i Angry Stompy od Morissona. Podnoszą obolałego rywala, ale Test wyporwadza podwójny clothesline i Suplex dla Johna. Skupia się na powalonym rywalu a w tym samym czasie Jeff wspina się po klatce. Staje na samym szczycie i patrzy na rywali. John przejął z powrotem inicjatywę a Jeff wykonuje Whisper in the Wind z góry! Cała trójka leży, ale Test powoli wstaje i chce uciec z klatki wejściem, ale Jeff wykonuje Bulldog. Przypięcie, ale 2 count. Jeff klęczy na macie odwraca się w stronę Johna i Spinning Wheel Kick. John wyprowadza całą serię Angry Stompów i Suplex. Test powoli dochodzi do siebie, odbicie od lin i Running Big Boot. Dokłada Morissonowi Pumphandle Slam. Pinuje, ale Jeff przerywa pin. Test podrywa się i Side Effect. Próba Twist of Fate, ale Test go odpycha i Running Big Boot. Test powoli wspina się po klatce, ale Morisson go ściąga i zaczyna uderzać jego głową o klatkę. Cała seria takich wbić, Test zaczyna krwawić, a John wykonuje Snapmare i Knee Smash. Próba Starship Pain, ale Jeff go podcina w narożniku i szybki Twist of Fate. Jeff patryz na obydwóch rywali i wspina się na klatkę i Swantom Bomb na Morissonie. Pin, ale tym razem to Test przerywa liczenie. Zaczyna wymieniać ciosy z Jeff'em, ale ten go wbija w narożnik i clothesline w nim. Jeff wbija rywala w konstrukcję klatki, ale widzi, że Morisson chce się z niej wydostać i mocny piunch od tyłu. Jeff ponownie wykonuje Twist of Fate, ale 2 count! Nie może w to uwierzyć i zaczyna kłótnię z sędzią, a kiedy się odwraca mamy Dropkick z miejsca. John wykonuje Starship Pain, ale kładzie tylko rękę na rywalu. 1...2.. 2 count. Jeff się nie poddaje a John powoli podnosi się i Hell Hook! Jeff odczuwa mocny ból w nodze ale nie zamierza się poddawać. Test powoli wstaje, podbiega i przerywa submisson. Podnosi Johna, Irish Whip, odbija się od przeciwnej liny i Running Big Boot. Odwraca się id Jeff'a i Twist of Fate! Pin, 1...2...3 i pinfall.

R: Mamy kolejnego mistrza! Jest nim JH! Zobaczymy, co się teraz wydarzy. Do tego czasu żegna się z wami The Rock!


Yo dawg, I heard you like cars so we put a car in your car so you can drive while you drive!
Wyniki PPV 0/0/0
Tygodniówki 0/0/0

Offline

 

#2 2011-01-12 16:53:52

 nszymanczyk

Stały użytkownik

4200551
Skąd: Sulejówek
Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 98
Punktów :   -1 

Re: Versatille 12.01.11

Ładna gala, dużo BS, fajny pomysł z HBK aby powiedzieć o HoF. zaskoczył mnie wynik ME. 10/10


"7 Dni"

Offline

 

#3 2011-01-12 18:07:31

 Edge

TAW General Manager

16217684
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 162
Punktów :   
WWW

Re: Versatille 12.01.11

Dobra pora na rozbudowaną ocenę

BS - ciekawe, tylko szkoda, że nie było jakiś drobnych potyczek słownych pomiędzy rywalami
Walki - też dobrej długości, wyniki niektóre można było obstawić (pisałem ME i Drew vs Abbys ale to szczegół )
Komentarze - dobre, ale dziwne, że nie było tradycyjnych (Michael Cole i inni)

Gala według mnie 9,5/10... Nie dam dziesiątkę bo sie nie rozdrabniam


Wrestler: Edge
Wygrane: PPV: 1/0/0 Tygodniówki: 1/0/0 House Show 0/0/1
You think you know me!
[img]http://img844.imageshack.us/i/pas2s.jpg[/img]

Offline

 

#4 2011-01-12 18:44:14

Dynioslaw

Administrator

17166211
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 363
Punktów :   

Re: Versatille 12.01.11

Fajna gala, walki długie, nie w miarę, tylko długie, dobre komentarze, dużo walk, fajnie że komentował The Rock i Test i co najważniejsze zdobyłem pas. Ja daje tak jak w każdej tygodniówce w twoim wykonaniu 10/10, z powodów podanych wcześniej.


Wrestler: Jeff Hardy Wygrane: PPV: 2/1/1 Tygodniówki: 9/0/3 House Show 3/0/0
Wrestler: Aj Styles Wygrane: PPV: 0/0/0 Tygodniówki: 0/0/0 House Show 0/0/0

Offline

 

#5 2011-01-12 19:04:07

 Test

Stały użytkownik

Skąd: Choszczno
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 107
Punktów :   
WWW

Re: Versatille 12.01.11

Fajna gala,dobre komentarze i backstage. Gratuluje zwycięzom.
Myślę ,że takie gale będą ciągle pisane (chodzi mi o styl).
Nawet fajnie ,że komentowałem z The Rockiem.Przyjemnie się czytało.10/10

Offline

 

#6 2011-01-13 16:43:48

 Mr. Crusher

Stały użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-12-15
Posty: 43
Punktów :   -2 
WWW

Re: Versatille 12.01.11

Gala bardzo dobrze napisana i w ogóle xD Jedyną wadą jest nie danie pasa John'owi Morrisonowi, ale już trudno - Jeff szykuj sie na rewanż, wyzywam Cię już teraz xD BackStage też wyszedł Ci dobrze... Walki dobrze się czytało... Luz blues!
Czekam na rewanż gdzie rozprawię się z Hardym...
Galę ocenię na 9 z 10, bo trochę niektóre teksty z BS wyszły dziwnie xD
Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.csklanorange.pun.pl www.fightingdreamers.pun.pl www.provet3rans-clan.pun.pl www.rapujacepierogi.pun.pl www.internat.pun.pl