#1 2011-01-09 16:34:58

 Edge

TAW General Manager

16217684
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 162
Punktów :   
WWW

Evolution PPV 9/01/2011

Evolution PPV.

T.R. Z pierwszej gali PPV Witają was.
M.S. Matt Striker.
T.R. i The Rock.
M.S. Szykuje się bardzo dobra gala.
T.R. Dobra. Praawdopodobnie będą wielkie emocje, świętowanie przez zwycięzców i ból porażki przez przegranych.
M.S. Przed nami pierwsza walka. Undertaker kontra Kane.
T.R. Typowa walka wagi ciężkiej. Zaczynajmy.

Hell in a Cell Match: Undertaker vs Kane.

Starcie rozpoczyna się od klinczu, Undertaker wykonuje Irish Whip i clothesline. Podnosi rywala, pojedyncze ciosy, próba Irish Whipu w narożnik, ale kontra i Kane wykonuje mu clothesline w narożniku. Kane schodzi poza ring i wyciąga krzesło. Silny chairshot, ale w odpowiedzi nawałnica ciosów od Undertaker'a. Irish Whip i Big Boot. Undertaker szykuje się pod Chokeslam, ale Kane wyprowadza serie ciosów z łokcia i Sidewalk Slam. Wchodzi na narożnik i Flying Cothesline. Kane schodzi po kolejne krzesło i rozkłada je obok siebie. Szykuje się do Chokeslamu, ale Undertaker się wyrywa i częstuje Big Bootem. Przechodzi do Grounded Poundu, podnosi rywala, wykręca rękę i Walk on Rope. Wbicie w narożnik, ale atak w biegu skontrowany na kopnięcie. Kane wchodzi na narożnik i czeka na rywala. Undertaker chowa pod sobą krzesło i chairshot dla Kane'a. Widać krew na ringu, a Undertaker rozkłada krzesła obok siebie i Last Ride! Pokazuje swoim fanom, że szykuje się Tombstone Piledriver. Wynosi Kane'a, ale ten ześlizguje się z ramion i Chokeslam! Kane przypina, 1...2.. 2 count! Kane nie wierzy w to i zaczyna się kłócić z sędzią, podchodzi do brata, ale kip up i Hells Gate. Kane powoli gasnie w oczach i upada. Sędzia oznajmia, że wygyrwa Undertaker.

T.R. Undertaker odnosi swoje zwycięstwo.
M.S. Tak i staje się pretendentem.
T.R. The Rock uważa, że Undertaker powoli się rozkręca, chociaż przegrywał ostatnio.
M.S. Szybko się pozbierał po Punt Kicku Ortona. Pamiętamy, jakie on siał zniszczenie.
T.R. Przed nami jeszcze dużo walk, więc emocji nie zabraknie.

Backstage - Miz idzie pewnym krokiem, gdy go zaczepia Christy.

Christy: Miz, masz dzisiaj walkę z Kurtem. Obawy?
Miz: Nie obawiam się go. Jego era już dawno minęła. Powinien odejść już na emeryturę.
Christy: Więc uważasz, że go pokonasz?
Miz: NIe tylko pokonam, ale i upokorzę, beacuse I'm The Miz, and I'm Awesome!

Miz odchodzi zadowolony.

Ring

M.S. Jak myślisz Rocky, kto wygra?
T.R. Kurt jest bardziej doświadczony, ale Miz ma trochę racji z tym, że Kurt ma swoje lata. Miz to młody zawodnik i kariera jest przed nim.

No DQ Fall Count Anywhere Match: The Miz vs Kurt Angle

Miz na początku schodzi z areny, a Kurt za nim. Chwyta przeciwnika i wbija go w schody. Miz wyciąga dyskretnie krzesło spod ringu i trafia rozpędzonego rywala. Zaczyna go okładać krzesłem i wnosi go na schody i silny chairshot. Miz wyrzuca go za barierki, wchodzi za nim, odsuwa się z rywalem w wbicie w zbrojenie. Grounded Pound,a   sędzia patrzy, czy Kurt jest jeszcze w stanie prowadzić walkę. Miz podnosi rywala i znienacka Flapjack na barierki. Miz odsuwa się i upada obolały, a Kurt powoli dochodzi do siebie. Bierze rozbieg, ale chairshot w twarz! Kurt krwawi, ale sędzia nie może zakończyć walki. Miz celuje w miejsce krwawienia punchami. Rozkłada kolejne krzesło i Suplex na nie.

M.S. To teraz podchodzi pod maltretowanie.

Miz nie zwalnia tempa i zaczyna okładać krzesłem plecy rywala. Podnosi go i szykuje się Skull Crushin Finally, ale Kurt się uwalnia i wyprowadza serię ciosów rywalowi, który wchodzi powoli na schody, unikając starcia. Sędzia nie nadąża za nimi, co wykorzystuje Miz i Low Blow! Kurt upada obolały.

T.R. To musiało boleć.

Miz chwyta rywala i Snap DDT na schody! Przypięcie, 1...2.. 2 count. Pomimo ataków Kurt się nie poddaje. Miz zdenerwowany podnosi się, przynosi krzesło i SKull Crushing Finally! Przypięcie i pinfall.

M.S. Dobra walka, ale szkoda, że były nieczyste zagrania.
T.R. Tak, Miz pomimo przechwałek bardzo dobrze się zaprezentował.
M.S. Oprócz tego Low Blow.
T.R. Tak, lekarze wynoszą zakrwawionego Kurta.
M.S. Czasami może to być jego koniec.

Backstage - Edge stoi w szatni z poddenerwowaną Litą.

Edge: Uspokój się. Masz przecież dzisiaj szanse na tytuł.
Lita: Tak, ale mam nadzieję, że mnie tak nie poniesie, jak ostatnio. Przez to przegrałam z Ashley.
Edge: Spokojnie. Nie daj się ponieść emocjom, a wygrasz.

Edge obejmuje ją ramieniem i wychodzą z szatni

Ring.

T.R. Szykuje się dobra walka div.
M.S. Tak, już za moment poznamy pierwszą mistrzynię div.

Normal Match: Lita(w/Edge) vs Tori

Starcie rozpoczyna się klinczem, Tori zapina Headlock, ale przy linach Lita kontruje to na Irish Whip i clothesline. Momentalnie podnosi rywalkę i szybkie uderzenia z łokcia, ale Tori wykonuje w szybkim tempie Snap DDT. Wchodzi na narożnik i Diving Crossbody, ale 2 count. Tori podnosi i Snapmare. Tori podnosi rywalkę, Irish Whip, ale Monkey Flip w kontrze. Lita wchodzi szybko na narożnik i Litacanrana. Ustawia się za rywalką i Reverse of Fate. 1...2.. 2 count. Lita nie może w to uwierzyć, ale Edge za ringiem podpowiada jej, aby skupiła się na walce. Podnosi rywalkę i Snap Suplex. Podnosi Tori, ale ta wykonuje kopnięcie i próba Tori-plex, ale Lita wykonuje roll up, ale ponowny 2 count. Lita podnosi się, a po niej Tori, podchodzi do rywalki, kopnięcie i Twis of Fate. Wchodzi jeszcze na narożnik i Litasault. 1...2...3 i pinfall.

T.R. To niewiarygodne. Lita pierwszą mistrzynią kobiet.
M.S. Tak. Założe się, że obstawiałeś wygraną Tori.
T.R. Obydwie są doświadczone, ale to dal mnie szok. Zwłaszcza, że Lita przegrała ostatnio z Ashley.
M.S. Dobra, przenieśmy się za kulisy, gdzie siedział John Cena z Chrisem.

Backstage.

Chris: John zniszczyłeś mi samochód i szatnię.
John: Mam dość angażowania się w twoje osobiste porachunki.
Chris: Będziesz mi mógł jeszcze pomagać, dopóki nie będę miał problemów z innymi. Wiesz, że twoja dalsza kariera wisi na włosku.
John: Wiem.
Chris: To dobrze.

Ring

T.R. Widać, że John ma dość bycia pod wpływem Chrisa.
M.S. Niedłygo zobaczymy, w jakiej formie jest Chris, ale przed nami większa walka.
T.R. Tak TLC Match o pasy tag-team.

TLC Match for IWF Tag-Team Championship: Edge & Christian vs T&T

GONG!W starciu siłowym lepiej wychodzi Test i Booker.Test wyrzuca Christiana z ringu a następnie wykonuje potężny clothesline na Edgu!Edge otrzymuje serię ostrych kopnięć od rywali.Christian powoli wstaje za pomocą rampy, lecz zauważa to Test i wychodzi z ringu.Booker wpycha Edga w narożnik a poza ringiem Test próbuje clotheslinu jednak to on wylądował poza barierkami!Christian szybko wbiega do ringu i obkłada Bookera ciosami, jego partner wydostaje się z narożnika jednak musi odpocząć.Kapitan Charyzma częstuje Bookera Dropkickiem!Rated R Superstar jest już na nogach.Test wstaje i szybko wbiega do ringu, jednak niepotrzebnie ponieważ otrzymuje podwójny clothesline!Edge sięga po drabine, kładzie ją przy narożniku następnie ląduje na niej Booker!Czyżby jakaś akcja w locie?Christian jest już na narożniku, Booker wstaje i otrzymuje Crossbody!Test powoli wstaje, Edge odbija się od lin i...Otrzymuje Big Boota od Testa!Christian szybko biegnie na niego, jednak Test sprytnie się odsunął co skutkowało pożegnaniem się z ringiem!Big Foot ku radości kibiców rozkłada drabine!Wspina się po niej jest już na ostatnich schodkach, jednak Edge przewraca drabine a rywal ląduje na barierkach!Sędzia sprawdza czy Test jest w stanie walczyć.Edge pomaga wejść do ringu Christianowi, następnie zwala Bookera Big Bootem.Test wstaje!Publiczność skanduje Test Test!Christian zmęczony wychodzi za ring udając się w kierunku Testa!Jednak ten wykonuje mu Running Big Boot!Edge rozkłada drabine a następnie się po niej wspina!Test szybko interweniuje, i rozbujał drabinę!Edge spada na mate jednak szybko wstaje!Test pomaga Bookerowi wstać!Jednak Edge wykonuje Testowi Spear!Booker wykorzystując sytuacje wspina się po drabinie!Edge również to robi!Są na szczycie i nawzajem obkładają się punchami!Booker uderza Edga pasem który umieszczony jest na linie!Edge się zachwiał jednak nie daje za wygraną!"King Booker"Uderza Edga z "dyńki", a następnie uderza jego głową o drabine!R Superstar nadal się trzyma!Booker widzi Christiana który próbuje przewrócić drabine, King szybko zeskakuje drabine a Edge razem z nią ląduje poza ringiem!Christian patrzy się na Edga i łapie się za głowe.King wykonuje mu Russian LegSweep, a następnie Spinning Heel Kick , Knee Drop i Huston Hangover.Na sam koniec Book-End i Kapitan Charyzma raczej już nie będzie aktywny w tej walce.King rozkłada drabine i się po niej wspina.Edge powoli wchodzi do ringu i jest już przy linach!Test ofiarnie wykonuje Rated R Superstarowi Running Big Boot i razem lądują za ringiem!Booker wchodzi na drabine i jest już na szczycie!Zdejmuje pasy!Tak mamy nowych Tag Team Championów!Jest to Test i Booker T!

The winners of this match and new Tag Team Champions are Test&Booker T!

Nowi Championi wraz ze swoimi pasami wychodzą z hali.
Edge i Christian z pomocą sędziów opuszczają hale.

T.R. Tak się pisze historia. Test i Booker T nowymi mistrzami.
M.S. Tak, Rocky, ale dzisiaj jeszcze poznamy nowego IC Championa.
T.R. Zanim to nastąpi, to zobaczymy coś jeszcze ciekawego.

Backstage: Edge leży zmęczony walką.

Edge: Nie wiem, jak to się stało.
Lita: Może przez to, że miałeś wczoraj Hell in a Cell Match.
Edge: Możliwe, ale na razie nie mogę tym się zamartwiać. Dzisiaj mogę już poznać mojego potencjalnego rywala.
Lita: Chodzi ci o zwycięzcę Money in the Bank.
Edge: Tak. 6 potencjalnych rywali.
Lita: Na spokojnie. Wszystko się ułozy.
Edge: Wierzę w to.

Ring

T.R. Edge nie poddaje się.
M.S. A ty byś się poddał. Przecież nadal ma swój pas.
T.R. Tak, ma, ale może go w każdej chwili stracić.
M.S. Przez walizkę. Dobra, pora na ciekawsze starcie. Broiller Room Match.

Broiler Room Match: Mankind vs TRiple H vs Jerry Lawler

Komentator: Niestety, w najbliższym matchu nie może wystąpić Jerry Lawer, z powodu problemów z kolanem


Mankind vs. Triple H Title Match Boiler Room Brawl
Obraz z kamery w Boiler Roomie. Widać, że Triple H szuka Mankinda.Nagle dostaje w plecy rurą! Leg drop od Mankinda, parę puchów, znowu leg drop, próba Boston craba skontrowana przez Triple H. Klincz, wygrywa Triple H i  mamy suplex na deski!
Mankind trzyma się za plecy, a Triple H uderza go w te miejsce sladgehammerem! Młotek się złamał, Triple H podnosi Mankinda, chce zrobić Irish Wip na Regał, ale Mankind wykręca mu rękę i mamy dwa Clothesliney! Trzymając się za plecy, łapie deskę Barbed Wire, łapie Triple H za głowę, i pociera drutem! Triple H krwawi, i to nieźle! Mankind rusza do wyjścia, ale Triple H wstaje i powala go clotheslinem w tył głowy. Mankind wstaje i dostaje High Knee! Triple H szuka wyjścia, już je znalazł, idzie do niego, ale zza kolumny wyskakuje Mankind, robi Sweet Shin Music i Double Arm DDT na krzesło! WOW! Bierze go za nogi i ciągnie głębiej w Boiler Room. Zostawia go na środku i odchodzi. Co on robi? Triple H wstaje, a tu nagle wyjeżdża wózek widłowy prosto w HHH! W ostatniej chwili ucieka, ale Manind go goni, już na piechotę.Triple H nagle skręca, Mankind powoli tam wchodzi i znowu dostaje sladgehammerem, tylko że w podbrzusze! Triple H bierze paletę, kładzie ją na ziemi, podnosi Mankinda, łapie go w piledriver clutch, następnie Underhook Lock i Pedigree na paletę! Triple H zostawia Mankinda i wychodzi z Boiler Roomu, czyli wygrywa i zatrzymuje pas!

T.R. Triple H brutalnie się rozprawił z konkurencją.
J.R. Tak. Mankind będzie to boleśnie odczuwał to starcie, jak wstanie po walce.
T.R. Przed nami walka o IC Championship.
J.R. Randy Orton kontra Chris Jericho

Normal Match for IC Championship: Randy Orton vs Chris Jericho

Dochodzi do zwarcia, Orton spycha rywala do narożnika i wyprowadza pojedyncze ciosy, ale sędzi go odciąga. Chris od razu wyprowadza serię uderzeń łokciem, Irish Whip skontrowany, ael Shoulderblock w odpowiedzi. Nonszalancki Slap i Snap Suplex. Wbija rywala w narożnik, ale atak w biegu skontrowany przez Ortona na kopnięcie. Seria podbródkowych, Irish Whip i Powerslam. Pokazuje, że szybko chce wykonać RKO. Przymiarka pod finishera, ale Chris go odpycha i Dropkick. Wchodzi na narożnik i dokłada Missle Dropkick. Chris patrzy na rywala, wybicie z lin i Lionsault. Szykuje się Codebrekaker, ale Orton zrzuca go. Wchodzi na narożnik ale Chris go podcina. Odbicie z drugiej liny i Codebreaker! Randy leży na macie, a Chris przypina, ale 2 count! Chris zaczyna się kłócić z sędzią, ale podchodzi do Ortona i próba Walls of Jericho, ale Chris przekręca się na drugą stronę. Chris wstaje i RKO przy linach. Randy przymierza się pod Punt Kick, ale chybia i ponowny Codebreaker. Chris chwyta nogi przeciwnika i Liontammer, po którym Randy odklepuje.

M.S. Dobra walka i Chris zostaje pierwszym IC Championem
T.R. Tak, wygrywa z młodszym od siebie Randy'm Ortonem.
M.S. To już pora na nie byle jaką walkę.
T.R. Tak, na ulubioną walkę Edge'a.
M.S. Mówisz tak, bo on to kiedyś wygrał?
T.R. Do tego to była pierwsza taka walka. Money in the Bank już za chwilę. Kontrakt będzie równie cenny, jak pas.

Money in the Bank Ladder Match Sheamus vs Christian vs Brock Lesnar vs Shawn Michaels vs RVD vs Test

Wszędzie drabiny więc czas zacząć pojedynek!GONG!Na początku wszyscy eliminują z ringu Lesnara!Christian wściekle rzuca się na Testa, i wykonuje mu Irish Whip w narożnik!Sheamus powala RVD Big Bootem, następnie częstuje HBK clotheslinem.Christian wykonuje Sheamusowi Irish Whip na liny i próbuje Crossbody!Jednak Sheamus przechwytuje go w locie i wyrzuca z ringu wprost na Lesnara!Celtycki wojownik kładzie drabine na narożniku i wykonuje HBK Irish Whip w narożnik!Jednak ten się zatrzymuje przy drabinie!Sheamus próbuje Broge Kicku jednak HBK odskoczył!Celtic Warrior utknął nogą w drabinie!Shawn wykonuje mu Dropkick!Tymczasem Test wykonuje Full Nelson Slam na Robie Van Damie!Za ringiem Lesnar obkłada Christiana, następnie wynosi go na BodySlam!Jednak Christian złapał się liny, uwolnił się i mamy dropkick po którym Brock ląduje na schodkach!Sheamus wyzwolił noge z drabiny i wyrzuca stojącego do niego plecami HBK z ringu!Test bierze drabine opartą o narożnik po czym ją rozkłada!Powoli się po niej wspina ale z drugiej strony wspina się Sheamus!Są prawie na szczycie jednak położono drabine zbyt daleko od walizki!Obkładają się punchami ale Christian przewraca drabine po czym Test i Celtycki Wojownik lądują poza ringiem!Kapitan Charyzma wykonuje Springboard Plancha na Lesnarze!Shawn sprytnie wbiega z drabiną do ringu i ją rozkłada!Powoli się wspina!I zdejmuje walizke!Jednak nie!Christian spycha drabine!Lecz HBK nie spada tylko zeskakuje z niej!Próba Switch Chin Music, jednak Christian odskakuje i mamy Killswitch!Mr.Wrestlemania wychodzi z ringu, jednak biegnie na niego Lesnar!Mamy Switch Chin Music!HBK kładzie Brocka na stole komentatorskim!Uderza kilka razy Lesnara monitorami, wchodzi na drabine i mamy Flying Elbow!Stolik pęka!Obaj leżą zmęczeni!W ringu Christian i RVD, obkładają się punchami.Test i Sheamus wbiegają do ringu!RVD otrzymuje Running Big Boota, a Christian Brogue Kick!Sheamus wynosi Christiana na Celtic Cross!Jednak ten się wyślizgnął i mamy Killswitch po raz drugi!Jednak Test wyrzuca Christian w pore z ringu!Obaj kierują się na rampe gdzie stoją furgonetki z banku.Test wpycha w jedną z nich rywala a następnie wykonuje mu o nią Running Big Boota!Pojawia się Edge i mamy Spear na Teście!Edge ucieka z areny.HBK wyjmuje z ringu Sheamusa i ciągnie go na górne trybuny!Wkłada go na wózek inwalidzki i spycha ze schodów!Nie Sheamus odskoczył, po chwili powalił HBK clotheslinem i Irish Curse!Shawn wstaje, lecz w jego strone biegnie Celtycki Wojownik z rurką!Shawn otrzymuje serię bolesnych ciosów a następnie Sheamus uderza jego głową w barierki.Na sam koniec Brogue Kick, po którym Shawn przeleciał przez bariekre wprost na stolik z hamburgerami i napojami no to HBK może porzegnać się z walizką!Sędzia zauważa na głowie HBK krew jednak ten jest już pół przytomny.W ringu RVD rozkłada drabine i po niej wchodzi ale pojawia się Lesnar który podnosi drabine wraz z Robem!I Van Dam poza grą, ponieważ wylądował na barierce od kibiców.Do ringu wraca Test jednak Lesnar zapina mu Brock Lock!W ringu obecny jest też Sheamus, więc Brock puścił uścisk.Krótka sprzeczka pomiędzy Lesnarem i Sheamusem.Mamy Irish Curse a następnie Celtic Cross na drabine!Sheamus wspina bierze drabine i rozkłada ją na środku ringu!Do ringu wbiega Christian i częstuje Sheamusa Reverse DDT!Wchodzi po drabinie i sięga po walizke jednak Test nie pozostaje próżny i również rozpoczyna batalie o kontrakt.Na samym szczycie drabiny, wymiana ciosów pomiędzy tymi dwoma zawodnikami.Praktycznie tylko oni już liczą się w tej walce. Sheamus powoli wstaje i wbiega po drabinie łapiąc Christiana za noge!Test wchodzi na ostatni szczebel i kopie w głowe Christiana który spada z drabiny!Sheamus wchodzi wyżej, wyżej jest teżna szczycie jednak otrzymuje uderzenie z tak zwanej "dyni".Test łapie walizke, odchacza ją i mamy zwycięsce!

The winner of this  match and new Mr.Money In The Bank Test!

Test wpatruje się w swoją walizke po czym wchodzi na narożnik i prezentuje ją widowni.Po chwili przy swoim theme opuszcza arene.

M.S. To niewiarygodne. Dwie walki dzisiaj i obydwie wygrane.
T.R. Tak. Test będzie miał szansę łatwo zdobyć pas.
M.S. Walizka bardzo mu się przyda.
T.R. Dobra. Niedługo ostatnia walka dzisiejszego Evolution. Jednak przed tym...

Backstage - Edge stoi z Christianem.

Edge: Christian, to nie było zbyt miłe.
Christian: Słuchaj, to był drobny wypadek...
Edge: Wypadek? Słuchaj, zleciałem z drabiny, otrzymałem Big Boota, a ty nawet przegrałeś Money in the Bank.
Christian: Słuchaj, jesteś mistrzem, to ci łatwo tak mówić. To że przegrałem, to nie moja wina.
Edge: Ja byłem po Hell in a Cell Matchu...
Christian: Który był wczoraj.
Edge: Nie przerywaj mi. Byłem wykończony po nim, a ty zaprzepaściłeś swoje walki.
Christian: Skoro ty mnie o wszystko winisz, to po co ja ci jestem jeszcze potrzebny.
Edge: Jak nie chcesz być ze mną, jesteś przeciwko mnie.

Christian patrzy się zdziwionym wzrokiem na odchodzącego Edge'a.

Ring.

T.R. Ledwo co się zbratali, już kłótnie.
M.S. Zobaczymy, co z tego wyniknie na Heat.
T.R. Pora na main event.
M.S. Tak. Street Fight Match Jeff Hardy kontra John Cena.

ME: Street Fight: Jeff Hardy(w/Shane McMahon vs John Cena(w/Melina)

Rozpoczyna się klinczem, wygrywa Cena, robi Irish wip i Back Body Drop. Lecz Jeff spada na nogi i wykonuje Johnowi Neck Breaker. Leg Drop od Jeffa, John wstaje, punch za punchem na zmianę, ostateczny cios zadał Cena, Jeff się przewraca, od razu wstaje i mamy belly to belly od Ceny. Przypięcie, jedyny 2count. Obaj wstają, Jeff przejmuje inicjatywę Knee Dropkickiem, próba suplexu skontrowana na Fisherman Suplex! Kolejny 2count! Jeff wstaje i mamy Proto Bomb! You Can't See Me! Ale Jeff się odsówa! Klincz, wygrywa Jeff, armbar, przewraca Cenę i mamy Arm Lock Cloverleaf! Cena się nie poddaje, wręcz przeciwnie, przerywa lock! Wstaje i wyrzuca Jeffa za ring. Wychodzi i zaczyna się prawdziwy street fight! Cena uderza Jeffem o ścianę, następnie suplex na podłogę! Auć! Próba AA, ale Jeff kontruje, i Cena dostaje Back Suplex na cegły! Spływa na środek, a Jeff wchodzi na ścianę i mamy Swanton Bomb! Cena się odsunął! Rusza do ringu i wyciąga dwa krzesła, rzuca je w kierunku Jeffa, następnie wyciąga stół i idzie do Jeffa. Trzymają się za plecy, rozkłada krzesła obok cegieł tak, że cegły są pomiędzy krzesłami, a te ostatnie na przeciwko siebie. Na te krzesła rozkłada stół. Następnie Fireman Carry! Szykuje się do Attitude Adjustment! Lecz znowu Jeff zeskoczył i popchnął Johna na stolik. Ułożył go na stoliku, wchodzi na ścianę i 450 Leg Drop! Sędzia sprawdza, czy nic się nie stało. Coś się stao! Przerywa walkę! Woła medyków i obaj zawodnicy są wyniesieni.

T.R. Niestety, No contest, ale walka pełna emocji.
M.S. Tak, Rocky. Dużo emocji było i niestety, ale koniec.
T.R. Tak. Niedługo się zobaczymy. Do tego czasu żegnają się.
M.S. Matt Striker.
T.R. Oraz General Manager Vresatille The Rock.

Ostatnio edytowany przez Edge (2011-01-09 17:03:12)


Wrestler: Edge
Wygrane: PPV: 1/0/0 Tygodniówki: 1/0/0 House Show 0/0/1
You think you know me!
[img]http://img844.imageshack.us/i/pas2s.jpg[/img]

Offline

 

#2 2011-01-09 16:42:19

 nszymanczyk

Stały użytkownik

4200551
Skąd: Sulejówek
Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 98
Punktów :   -1 

Re: Evolution PPV 9/01/2011

Gratuluję TEST. Świetnie walczyłeś i jesteś pretendentem. A gala podobała mi się. Nie było wkurzających okienek theme'ów. A walki były świetne. 10/10


"7 Dni"

Offline

 

#3 2011-01-09 16:51:03

 Test

Stały użytkownik

Skąd: Choszczno
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 107
Punktów :   
WWW

Re: Evolution PPV 9/01/2011

Cóż nie mogę opisać słowami ,ani gestami galę.Cud , miód i orzeszki.
Dużo akcji,walk,backstage i czegoś co nie mogę wyrazić.Gala w stopniach szkolnych - sześć i nawet z dużym plusem.Wcale nie wydaje mi się wersja surowa.
Dzięki Rey!

Offline

 

#4 2011-01-09 17:31:30

P4w3r

Stały użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 52
Punktów :   

Re: Evolution PPV 9/01/2011

Extra gala myśle że walka o pasy TT i walizke MITB wyszły mi dobrze, pozatym fajne BS no robi się coral lepiej tak trzymaj Edge.Prywatnie cieszy mnie zdobycie pasa IC, jednak jaki bedzie tittle run Testa?Jako nowy champion obawiam się go lecz każdy kto by miał takiego "asa" jakim jest walizka użyłł by jej na jednym z dwóch głównych pasów.No nie zapomnijmy że Test ma walke o TV Championshipo czy jakoś tak czyli miałby trzy pasy!Oczywiście z dobrym szczęściem.


Streak of CM Punk:
0/0/0

Offline

 

#5 2011-01-09 17:36:54

Dynioslaw

Administrator

17166211
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 363
Punktów :   

Re: Evolution PPV 9/01/2011

Fajna gala ciekawe walki, tylko czemu nas zniesiono na noszach?(w sensie mnie i Cenę)Ja nie mogę mogliście przynajmniej że go zabiłem czy coś w ty stylu. Dobra żartuje.
Dużo walk, ciekawa walka Money in the Bank, fajnie że Lita zdobyła pas. Jest jak to ujął Test "Cud, miód i orzeszki".


Wrestler: Jeff Hardy Wygrane: PPV: 2/1/1 Tygodniówki: 9/0/3 House Show 3/0/0
Wrestler: Aj Styles Wygrane: PPV: 0/0/0 Tygodniówki: 0/0/0 House Show 0/0/0

Offline

 

#6 2011-01-09 20:10:44

 Rockman

Versatille General Manager

Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 334
Punktów :   

Re: Evolution PPV 9/01/2011

SUper, szkoda że bez wejściówek, najlepsze walki to MitB i Tag Team Championship. MitB tak szczegółowo opisane, tyle emocji, że czółem się jak na pierwszym MitB które według mnie było najlepsze. Poza tym dobry BS i opener. Mam nadzieję, że będzie nam szło coraz lepiej


Yo dawg, I heard you like cars so we put a car in your car so you can drive while you drive!
Wyniki PPV 0/0/0
Tygodniówki 0/0/0

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.uaniall.pun.pl www.zuzelbartek.pun.pl www.madapazajjj.pun.pl www.ghostmaster.pun.pl www.cs-knajpa.pun.pl