#1 2010-12-22 18:51:47

 Edge

TAW General Manager

16217684
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 162
Punktów :   
WWW

IWf Draft 22/12/2010

IWF Draft

IWf Draft theme: Skillet "Hero"


J.R. Witamy Państwa na pierwszym w historii IWF Drafcie. Ze stołu komentatorskiego w Phoenix w Arizonie mówią do was:
J.M. Gościnnie John Morisson
J.R. i Jim Ross.
J.M. Zgodnie z postanowieniami prezesa dzisiaj federacja podzieli się na rostery Versatile i Total Amierican Wrestling.
J.R. Tak, dzisiaj poznamy dwóch general managerów.
J.M. Zanim to jednak nastąpi, kilka walk.
J.R. Głównie to będą rewanże z Samoan Demolition.
J.M. Tak. Wyniki gali były zaskakujące.
J.R. Tak, zwłaszcza main event. Zmierzyły się w nim 3 gwiazdy federacji. Obejrzyjmy to jeszcze raz.

Rebound

Edge walczy z Jeffrey'em i Chrisem o pas IWF Heavyweight Champion. Sędzią specjalnym jest The Rock. Rozpoczęcie, Chris wraz z jeffreye'em atakują Edge'a. The rock upomina ich do czasu Rockbottoma i Spinebustera. Pokazuje Edge'owi, żeby przypiął Chrisa, ale ten zapina Edgecator. Chris odklepuje i w niedługim czasie Whisper in the Wind. The Rock dolicza do trzech, ale nie uznaje zwycięstwa jeffrey'ea. Mówi, że słyszał o próbie użycia krzesła. Na końcu Diving Spear i Edge zostaje nowym IWF Heavyweight Championem.

J.R. Poznaliśmy też nowego pretendenta do tytułu The Rocka. Jest nim John Morisson.
J.M. Tak jest. Dzisiaj zobaczymy starcie Triple H'a i Shawna Michaelsa. Bedzie to Hardcore Match.

Hardcore Match Shawn Michaels vs Triple H

Shawn Michaels Theme:


Triple H Theme:


Starcie rozpoczyna się od klinczu, po którym z Irish whipem wychodzi Triple H, Shawn unika clothesline, ale natrafia na Running Knee. Hunter wyprowadza serię ciosów i wyrzuca rywala z ringu. Wyciaga spod ringu młot, próba uderzenia, ale Shawn unika uderzenia i wyprowadza Chop i Face Grinder na schody. Sięga pod ring i wcyąga krzesło i zaczyna okładac nim Huntera. Odkłada je i chce zaatakowac w biegu, ale Hunter uprzedza go i młotem uderza w brzuch. Rozkłada krzesło i podnosi rywala i wykonuje Spinebuster na nie! Pokazuje, że będzie chciał wykonać Pedigree, ale odchodzi i demoluje stół komentatorski. Chce wnieść Shawna na nie, ale ten wyprowadza Sweet Cheen Music! Hunter wpada na stól, a Shawn wchodzi na narożnik i Flying Elbow Drop! Ściąga przeciwnika ze stólu i pin. 1...2.. 2 count! Shawn nie może w to uwierzyć, ale podnosi nogi Huntera i Sharpshooter! Hunter nie ma wyjścia i odklepuje.


J.R. To była bardzo dobra walka i to wygrywa Shawn
J.M. Tak jest. Udowodnił  swoją wyższość. Piękny Flying elbow Drop na stól i Huntera + Sharpshooter i Triple H musi ponownie uznac wyższość Shawna.

Backstage- Edge stoi dumnie z pasem IWF Heavyweight Champion z Litą:

Edge: To była wspaniała chwila. Wznieść ten tytuł.
Lita: Wierzę. Niedługo jak będzie pas kobiet, też go zdobędę
Edge: Ufam ci. (obejmuje ją)
Lita: A o czym prezes z tobą rozmawiał?
Edge: O tym wkrótce ty i IWF Uniwerse się dowiecie.
Lita: A gdzie Orton?
Edge: Przygotowuje się do walki. Ma niedługo debiut.

Ring:

J.R. Edge najwyraźniej coś ukrywa, skoro nawet Lita tego nie wie.
J.M. Josh na to przyjdzie czas.
J.R. Tak samo jak na debiut Ortona. Za chwilę Chair Match Randy vs Cactus Jack
J.R. Czy ja mam De ja vu?
J.M. Tak, taka walka już się odbyła w WWE, tylko tam była jako NO DQ.
J.R. No ale cóż, to jest IWF Draft, a nie WWE. Szczerze mówiąc myślę,
że ta będzie ciekawsza.
J.M. Ale przejdźmy do walki.

Chair Match: Randy Orton (w/Edge) vs Cactus Jack

Słychać theme Ortona i zmierza już na ring.

Słychać theme Cactus Jacka i już widać go na rampie.


Rozpoczyna się klinczem, wygrywa Jack. Irish wip i mamy back body skontrowane na kopnięcie.
Cactus wykonuje serię punchów, po którym mamy Cactus Clothesline! zawodnicy podnoszą się
z ziemi, Cactus robi face smash o narożnik. Wrzuca na ring tak, że głowa wystaje za granicę
ringu. I mamy potężny running leg drop skontrowany przez odsunięcie się! Orton bierze krzesło
i wchodzi na ring, po chwili wchodzi też Jack, Orton chce udeżyć go krzesłem lecz ten upada,
krzesło odbija się od liny i uderza Randego w głowę! Chyba się zakrwawił! TAK! Cactus bierze
rozbieg i mamy Cactus Elbow! Pin, 2count. Randy wstaje, mamy toe kick i swinging neckbreaker
od Cactusa. Randy wstaje, Cactus chce zrobić running clothesline, ale otrzymuje Powerslam na
krzesło! Nieudany pin, Orton wykonuje swoje sygnaturowe kopnięcia na całe ciało. Pin, nieudany.
Podnosi Jacka, a ten przejmuje inicjatywę i wykonuje body slam. Cactus kładzie krzesło i chce
zrobić na nie Piledrivera, ale Orton robi RKO i mamy pinfall.

J.R. Dobra walka i zwycięstwo należy do Ortona
J.M. Tak, to teraz pora na...

Na całej sali zalega ciemność. Gdy się zapala światło w ringu stoi Undertaker

Undertaker: W zeszłą niedzielę pokonałeś mnie Brock. Przepraszam, źle się wyraziłem. To Jeffrey mnie pokonał, a ty postawiłeś kropkę nad i. Jeżeli masz jeszcze odrobinę godności wyjdź na ring i stocz ze mną walkę.

Brock wchodzi na ring i mówi.

Brock: Nieważne jak wygrałem. Przegrałeś ze mną Undertaker. Skoro chcesz znowu byc upokorzony to dobra. Walczmy dzisiaj.
Undertaker: Nie wiem, czy dobrze zrozumiałeś. To ma być jeden na jednego, a to oznacza tylko jedno.
Brock: Skończ z tymi powiedzonkami. Jaka walka?
Undertaker: Steel cage Match i to już teraz.

Klatka jest spuszczona.

Steel Cage Match: Brock Lesnar vs Undertaker

Undertaker Theme:


Brock Lesnar Theme:


Starcie zaczyna się od kliczu, po którym z Irish whipem wychodzi Undertaker i wyprowadza clothesline. Wbija Brocka w narożnik, ale atak w biegu skontrowany na kopnięcie. Brock wyprowadza serię uderzenień rodem z MMA i szybki Suplex. Wchodzi na narożnik, ale Undertaker oczytuje jego zamiar i Superplex. Undertaker podnosi go, wykręca mu rękę, chce wykonać Walk on Rope, ale Brock spycha go na klatkę. Przejmuje inicjatywę nad przeciwnikiem, podnosi go, ale znikąd chwyt za kark. Wykonuje Chokeslam i pokazuje, że to ma być jeszcze Tombstone, ale słychać theme "Mondest" i na arenie widać Jeffrey'ea. Undertaker odwraca uwagę od rywala i kiedy patrzy na przeciwnika F5! 1...2 2 count!. Brock nie wierzy w to i zaczyna kłócić się z sędzią. Undertaker powstaje w swoim stylu i Hell's Gate. Brock odklepuje, a gdy klatka jest podniesiona Jeffrey wbiega i wykonuje Twist of Fate!

Jeffrey bierze mikrofon.

Jeffrey: W zeszłą niedzielę odbrano mi to co miało być moje. tak jest, chodzi o IWF Heavyweight championship. Edge odebrał mi go. Wyjdź i mi go oddaj.

"You think you know me" - na titantronie pojawia się film Edge'a.

A sam IWf Heavyweight Champion pojawia się na rampie

Edge: Wiesz co Jeff? Chciałeś mnie uderzyć krzesłem w walce, co by oznaczało dyskwalifikację. Niestety, to ja jestem teraz na szcycie, a ty najwyżej jak wygrasz Hardcore TV Championem.
Jeffrey: To dlaczego nie będziesz bronił tego pasa dzisiaj.
Edge: Masz już dzisiaj szansę na wygranie w TLC Matchu z The Rockiem.
Jeffrey: To nic. Ten pas może poczekać.
Edge: Przegrałeś, więc się ustaw na koniec kolejki.
Jeffrey: jeszcze pożałujesz odmowy. Immortal champion ciebie zniszczy.
Edge: Gadaj sobie ile chcesz. Ja mam teraz inne sprawy na głowie.
Jeffrey: Ja bardziej zasługuję na ten pas niż ty.
Edge: Udowodnij mi to.

Edge wychodz z areny.

J.R. Tak oto edge odpowiada na zarzuty Jeffa.
J.M. Do tego w main evencie The Rock będzie bronił pas w walce przeciwko Jeffowi.
J.R. To bardzo dziwna sytuacja, bo z tego co wiemy, pretendentem jest John Morisson.
S.C. Widocznie czeka na odpowiedni moment.
J.M. Teraz dla odmiany One fall match Lita vs Ashley.


Normal Match Lita(w/ Edge) vs Ashley

Ashley zmierzza na ring przy swoim themie:

I lita za chwilę już stoi na rampie:


Klincz, wygrywa ashley i spycha punchami Ltę do narożnika. Następnie staje do narożnika
i robi 10 punches przerwane na 7 przez Toss! Lita zakłada Bow & Arrow, a Ashley nogą
powoduje ropebreak. Obie wstają, Lita dalej dominuje chopami  irish wipami z narożnika
do narożnika. Ashley kontruje popchnięcie, ale Lita wykonuje Springboarding Lita-canrana!
Pin, 2count. Teraz mamy Russian leg sweep Lity skontrowany na Irish wip i Lou Thesz Press!
Ashley chce punchować, ale Lita wykonuje Eye Poke, którego sędzia nie widzi.Rossian Leg Sweep,
i Armlock, Aschley się wydostaje, Lita wstaje i Spear! Pin 1...2...3 NIE! Lita wybiła! Sędzia
kontynuuje! Ashley chce zrobić Starstruck, ale nie trafia, mamy Reverse of Fate, Litasault
i po sprawie.

J.R. Tak jest, doświadczona Lita wygrywa.
J.M. Widać, że Edge też jest zadowolony z tego zwycięstwa. Schodzą razem z areny.
J.R. Zaszła dość ciekawa sytuacja na BS. Zobaczmy.

Backstage: Prezes stoi z dwoma osobami. Po zbliżeniu widać, że to Edge i The Rock.

Prezes: Tak właśnie pisze się historia.
The Rock: Tak. To historyczny moment - powstają dwa nowe rostery.
Prezes: Zostaje tylko przedstawienie dwóch GM'ów.
Edge: Jeszcze tylko ustalenie składów i tappingów.
Prezes: Spokojnie Edge. To jest przed nami. Co do General Managerów, to najlepszy moment bedzie przed ME.

Ring:

J.R. Tak więc już za moment poznamy wybranych.
J.M. Do ostatniej chwili nie wiadomo było, kto to jest.


"If you smeel" - The Rock w drodze na ring i bierze mikrofon.

Tak jest, The Rock zostaje General Managerem. The Rock daje do informacji, że jego roster to Versattile". The Rock jest dumny z tego powodu. Mówi, że jego roster będzie słynął z ekstremalnych walk"

The Rock stoi nadal w ringu, a na hali słychać "You think you know me" i Edge w swoim płaszczu razem z Litą wchodzi na ring. The Rock podaje mu mikrofon.

Wasz IWF Heavyweight Champion zostaje General Managerem rosteru Total American Wrestling i może nie będzie tak ekstremalny, ajk The Rocka, ale nie będzie przynajmniej ustępował pod względem gwiazd. Moje show będzie odbywać się w soboty.

Edge schodzi z areny a The Rock szykuje się do obrony pasa.

TLC Match for Hardcore Television Championship: The Rock(w/Debra) vs Jeffrey Harvey(w/Shane McMahon)

The Rock Theme:


Jeffrey Harvey Theme:


Starcie rozpoczyna się klinczem, The Rock zapina Headlock, ale Harvey przy linach kontruje to na Irish Whip i otrzymuje clothesline. The Rock podnosi go i wykonuje szybki Snap Suplex. Schodzi po krzesło istoi za rywalem. Próba uderzenia, ale Jeffrey unika i wyprowadza kontrę, Irish Whip i Dropkick. Bierze krzesło i zaczyna okładać przeciwnika. Bierze spod ringu drabinę, wchodzi z nią do ringu i ustawia na środku, ale The Rock wstaje i wychodzi z clothesline'ami i wrzuca przeciwnika w drabine. Wykonuje kolejny Irish Whip i Spinebuster. Staje nad rywalem, odbija się dwukrotnie od lin i People Elbow. Próba Rockbotton, ale Jeffrey wyrywa się, odbice z narożniak i Whisper in the Wind. The Rock lekko ogłuszony, a Jeffrey wnosi stól na ring. Wnosi rywala na niego, a sam wchodzi na narożnik. Swantom Bomb, ale The Rock w ostatniej chwili schodzi ze stołu. Jeffery wraz z The Rockiem leżą. Powoli wstają i wyprowadzają pojedyncze ciosy. Jeffrey zdobywa drobną przewagę i Irish Whipem wbija rywala w narożnik. Próba ataku w biegu, ale The Rock wykonuje kopnięcie i Rockbotton. The Rock zmęczony i obolału wchodzi na rozstawioną drabine i chce odpiąć pas, ale Jeffrey wchodzi i zaczynają wyprowadzać pojedyncze ciosy i mamy Twist of Fate z drabiny! Jeffrey odczuwa przez kontuzję ból, ale powoli wstaje i chwilę stoi przy linach. Wchodzi wolnym krokiem na drabinę i patrzy się na rywala. Próbuje odpiąć pas,ale widać, The Rock powoli odzyskuje przytomność, wstaje obolały i sam tez wchodzi ponownie na drabinę. Walka na szczycie, ale The Rock sprytnie uderza pasem Jeffrey'a i odpina go.

J.M. Co za nieprzewidywalne zakończenie!
J.R. Tak jest. The Rock zatrzymuje pas, chociaż wydawało się, że po Twist of FRate to Jeffrey wygra.
J.M. Poznaliśmy nowych General Managerów.
J.R. Tak. Widzimy się na house shwo. Do tej pory żegnają się.
J.M. John Morisson.
J.R. i Jim Ross.


Wrestler: Edge
Wygrane: PPV: 1/0/0 Tygodniówki: 1/0/0 House Show 0/0/1
You think you know me!
[img]http://img844.imageshack.us/i/pas2s.jpg[/img]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.transeuro.pun.pl www.parafiagniewu.pun.pl www.vampires-resurrection.pun.pl www.wolnifarmerzywf.pun.pl www.tbob.pun.pl