#1 2011-02-04 08:11:24

 Rockman

Versatille General Manager

Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 334
Punktów :   

Karta na Reach the Sky 03.02.11

King: Witamy na połączonym Heat i Versatille, to jest Reach The Sky!
Ross: Tak! Świetna gala nam się zapowiada, co widać  po karcie. Przedstawimy ją, ale najpierw przedstawimy się.
King: Jerry The King Lawer.
Ross: I Jim Ross. Proszę, oto karta:
Heat
1.CM Punk vs Bret Hart (Submission Match o miejsce w Elimination CHamber Matchu)
2.Sheamus vs Brock Lesnar ( Normal Match o miejsce w Elimination Chamber Matchu)

Versatille
Damn
3.Jeff Hardy vs. Matt Hardy TLC No title Single
4. Shawn Michaels vs. Booker T vs. Undertaker Triple Threat Hell in a Cell European Championship match
ME. Test vs. John Morrison Loser Leaves Town Falls Count Anywhare No DQ
Ross: No cóż, patrząc na pierwszą walkę, widać, że będzie to świetny opener.
King: Masz rację, JR. Patrząc na to, mogę powiedzieć, że to będzie doświadczenie, którego nie zapomnicie.

HEAT
Na telebimie widoczne są wydarzenia z ostatniego Heath!

"This Fire Burns"

Do ringu wchodzi CM Punk i mówi:
Dzisiaj wywalcze miejsce w Elimination Chamber Matchu a następnie...

"You think you know me"
Do ringu wchodzi Lita i mówi:
Wiem chciałeś powiedzieć " a następnie pokonam Edga i odbiore mu pas", wiesz co jesteś żałosny i szkoda że nie mam z tobą walki...

Do ringu wchodzi Bret Hart i mówi:
Może przerobimy tę walkę w Handicap Match?!Chyba że znajdziesz sobie partnerke...

Do ringu przy swoim theme wchodzi nowy nabytek Heath Maryse!!
Bierze mikrofon i mówi:
Ja moge być w drużynie z Punkiem...

Lita mówi:
No dobrze a walka ta odbędzie się już teraz!!

GONG!
Zaczyna Punk i Bret! Punk od razu powala Breta clotheslinem a następnie wpycha go w narożnik. Próba clotheslinu jednak Bret łapie Punka za rękę, lecz otrzymuje kopniaka w głowe. Punk ciągnie Breta i zmienia się z Maryse. Szykuje się jakaś dwójkowa akcja, Punk wynosi Breta a Maryse skacze na liny i świetny Roll Up!1..2...Bret się nie daje.Maryse daje Bretowi zmienić sięz Litą. Ta odrazu częstuje Maryse clotheslinem i szybkim DDT. Podnosi Maryse Irish Whip na liny i świetne Crossbody! Pin 1..2...Jednak nie! Lita próbuje Litasault jednak nadziewa się na kolana Maryse. Pin 1..2..Jednak nie! Maryse nie zwleka i odrazu atakuje Lite.Szybki Elbow Drop i zmiana z Punkiem. Jednak Lita zmienia się z Bretem. Chwila sprzeczki pomiędzy panami, Punk chamsko kopie Breta w krok i powala go kolankiem w głowe... Szyderczy uśmieszek i kilka chamskich kopnięć. Lita wściekła w narożniku dopinguje Breta. CM Punk częstuje rywala High Kickiem następnie wynosi go na G.T.S ten szybko się wyślizguje i zmienia z Litą. Ta od razu próbuje Diving Crossbody jednak Punk przechwytuje ją w locie i rzuca wprost na narożnik. Zmiana z Maryse a ta kilkukrotnie kopie Lite w korpus, ta jednak ześlizguje się z narożnika i wyprowadza kontre za pomocą clotheslinu. Chwila nieuwagi i mamy Litasault pin 1..2..Ahh.Lita szykuje się do Twist Of Fate, lecz jej uwage odwraca Punk a Maryse sprytnie przerzuca przez siebie rywalkę. Bret zatrzymuje Maryse jednak ta daje mu z liścia!Hitman wkurzony sięga po krzesło, jednak nic nie robi. Ku nieuwadze sędziego uderza Maryse krzesełkiem! Maryse i Lita leżą, a Punk od razu wyrzuca Hitmana z ringu i poza nim atakuje go wpychając go w schodki i uderzając nim o stół komentatorski. Następnie wyrzuca go przez barierki, a w ringu Lita wykonuje Twist Of Fate! Pin 1..2..Jendak nie! Punk szybko wraca do kwadratowego pierścienia i zmienia sięz partnerką. Lita uderza go kilka razy z liścia a ten częstuje ją High Kickiem! Szyderczo sie uśmiecha i wznosi rękę w geście zwycięstwa. Lita powoli wstaje i biegnie na Punka a ten ją przechwytuje i częstuje G.T.S to samo czeka Breta! Zmiana z Maryse i French Kiss!!!Pin1..2..Nie!!!!!Lita sprytnie zmienia się z zmęczonym Bretem a Maryse z Punkiem. Punk szybko podcina Harta i zapina Anaconda Vice!!!! Bret nie ma nic innego do roboty jak odklepać!!!

Lita opuszcza zawiedziona hale wraz z Bretem.

Punk cieszy sie z uczestnictwa w Elimination Chamber Matchu i nagle Maryse całuje go z języczkiem po czym opuszcza arene.

King: No no kolejna wygrana Punka i udany debiut Maryse.
JR: Faworytami w Elimination Chamber Matchu są Edge, Punk i Orton.

--------------------------------------------BACKSTAGE-----------------------------------------
Na zapleczu widzimy Ortona i Lite

Orton: Widzisz gdybyś wybrała mnie była byś kimś, a z Edgem jesteś zerem...
Lita: Daruj sobie Randy dobrze wiesz iż nie wygrasz pasa WHC...
-------------------------------------------RING---------------------------------------------------

"I hear voices in my head"

Do ringu wchodzi Randy i mówi:

Już niedługo zdobędę pas WHC w Elimination Chamber Matchu...Pokonam Edga, Punka...

Od tyłu wbiega Punk i atakuje Ortona krzesłem i mówi:
Bardzo się mylisz, nie wiesz jak bardzo...

-----------------------------------------WALKA----------------------------------------------------

W ringu są już obaj panowie także czas rozpocząć to starcie!

Oj Sheamus od razu rzuca się na swojego rywala z rurką! Jednak rozdzielają go sędziowie!

Na rampe wychodzi ubrana w obcisłe mini Lita i mówi:
Oswobodze wasz temperament dlatego zmierzycie się na parkingu w First Blood Matchu!

JR: No no czeka nas nielada wyzwanie!

----------------------------------------PARKING----------------------------------------------------
Widzimy obu wrestlerów.

Brock łapie się za głowe którą wcześniej zaatakował Sheamus.

START!Sheamus po raz kolejny atakuje rywala rurką, Brock leży pół przytomny. Celtycki Wojownik, podnosi rywala i wpycha go w samochód. Lesnar nie wie co się dzieje. Sheamus zrzuca rzeczy z metalowego stoliku z narzędziami, i szykuje coś dla Brocka!!O tak! Wrzuca go na metalowy stół, Brock zwija się z bólu.No niespodziewanie początek jest tak jednostronny. Z karetki wychodzi lekarz i udaje się na sale, jednak dziki Sheamus powala i go clotheslinem. Brock powoli wstaje i atakuje od tyłu Sheamusa jednak ciosy te nie są zbyt mocne. Dlatego rywal po raz kolejny powala go clotheslinem.Ojojoj Brock  nie może wstać. Sheamus wynosi go na barki i wbiega z nim w drzwi które pękają! Jednak chwile po tym wracają na parking, Sheamus obija rywala o samochody Brock wyrywa wycieraczke z jednego samochodu i uderza nią Sheamusa. Następnie widzimy świetny clothesline i Irish Whip w samochód.Lesnar arogancko się uśmeicha jednak odczuwa ból chwila nieuwagi i Sheamus traktuje go rurką!!! Celtycki Wojownik podchodzi do jednego z ochroniarzy i zabiera mu pałke, tewn jednak zatrzymuje łapiąc go za ramie.Sheamus po raz kolejny uderza niewinnego człowieka następnie bezlitośnie obkłada pałką Brocka. Rudzielec nie zwleka i odwierając bagażnik jednego z aut wrzuca w niego Brock'a i uderza drzwiczkami! Zamyka go w bagażniku. Wsiada do auta i na maksymalnej prędkości i biegu wstecznym uderza w ściane!!!! Celtic Warrior otwiera bagażnik doglądając nieprzytomnego Lesnara. Arogancki uśmieszek po czym wynosi go z rozbitego auta i wrzuca na ściane! Sheamus potyka się i rozcina sobie czoło o zderzak!!! Pojawia się krew! Celtycki Wojownik przemywa głowe a krwią oblewa Brocka. Wyciera się o jedną ze szmatek i pokazuje sędziemu zakrwawionego Brocka!

King: Ależ podstępny jest ten Sheamus...
JR: Masz racje, kolejne nieczyste zwycięstwo.
King: Cóż, aczkolwiek zajmuje on miejsce w EC matchu.

Sheamus cieszy się ze zwycięstwa jednak dokłada Irish Curse będącego na noszach Brockowi!!!

------------------------------------------RING--------------------------------------------

Widzimy Litę która mówi:

W Elimination Chamber Matchu zmierzy się sześć zawodników...Ostatni ujawni się dopiero w tej walce!! Więc wszystkie miejsca są już zajęte. Mój ukochany Edge na pewno będzie gotowy w starciu o pas WHC.
----------------------------------------TITANTRON--------------------------------------------
Konstrukcja wymyślona przez człowieka...Służąca do bólu i cierpienia.Tylko jedna osoba może wyjść jako zwycięsca...A na szali znajduje się pas WHC!

Obrońca tytułu Edge podejmie nie lada wyzwanie.Na przeciw jemu w czterech innych komorach a także w ringu staną chciwi i pragnący tego co  posiada Edge.

Randy Orton to żmija która tymczasowo powstrzymała Edga, czy uda mu się to w komorze eliminacji?!Zapewne on tego nie odpuści.

Sheamus, Celtycki Wojownik który chce posiadać wszystko czy jest godzien na zdobycie pasa Wagi Ciężkiej i czy Sheamus opanuje całe IWF?

John Cena bohater ludzi czy zaprzestanie chciwości i posiądzie pas który należy do najlepszych z najlepszych?!

CM Punk, najgroźniejszy rywal Edga niedawno zagościłw progach IWF jednak czy zasiądzietu na długo czy jest to tylko zwykły epizod?

Ostatnim uczestnikiem jest...Osoba która od dawna chciała tego pasa jednak czy pokona innych?Czy zdobędzie to co jest wszystkim?

Odpowiedź na to pytanie znajdziemy już niedługo w komorze piekła, komorze eliminacji...

IWF Elimination Chamber wyjdź z tego cały!
VERSATILLE
King: Dzisiejsze Versatille zaczynamy od DAMN, nowego programu Versatille!
JR: Jeśli dobrze słyszałem, Faarooq, członek stajnie Nation,, będzie prowadził ten program.
King: A kto inny mówi DAMN w takim stylu?
----------------------------------------DAMN--------------------------------------------
F: Witam was w nowym programie Versatille, to znaczy w DAMN! Ten program pozostał dla was zagadką, gdyż szef, to znaczy The Rock, powiedział, że się przekonacie oglądając to. Ok., to ja może powiem co i jak. Na każdym DAMN będę przedstawiał klip filmowy, a goście w studiu będą go komentować. Proste? To przedstawię dzisiejszych gości. Pierwszym z nich, jest była gwiazda WCW, Była gwiazda TNA, a teraz bezrobotny, jednak pojawiły się plotki, że będziesz walczył w WWE, prawda Sting?
Sting:  Bym wam powiedział, ale nie chcę psuć zabawy. Bo jeśli powiem że nie, to będzie wiadomo, że 21.02.11 powróci Undertaker, a jeśli tak, to ja. No nie chcę po prostu psuć niespodzianki.
F: Sami zobaczymy. Ale dobra, moim drugim gościem jest Kurt Angle, były zawodnik WWE, TNA, teraz walczący w IWF  w Brandzie TAW.
K: Witam.
F: Kurt, powiedz nam jakąś ciekawostkę.
K: Dobrze, powiem. Na Impactach w TNA słyszeliście o „THEY”, czyli Oni. Początkowo miała to być powracająca Main Event Mafia, ale mają tylko Steinera, bo Booker T walczy tu, a Kevin Nash podpisał kontrakt z WWE jako Diesel.
F: No, a ja się głowiłem, kto to Oni. Ale do rzeczy. Przedstawię teraz klip filmowy, a wy go skomentujecie.
Film: Widać, jak jeszcze w WWE, Kurt Angle idzie z żoną. Po chwili mija ich jakaś Diva z dużym dekoltem, a Kurt się zaczyna gapić. Żona go policzkuje, a Kurt przeprasza. Jeszcze parę podobnych sytuacji, nawet w TNA. Przez cały film Sting się śmieje.
F: I co nam powiesz, Kurt?
K: E…..Ehh………….y…..
S: Żona mu nie daje! (cały czas się śmiejąc)
K: Już nie żona, okej?! Poza tym, chcesz dostać wpier….ol?
S: Od ciebie? Zawsze i wszędzie!
Sting wstaje i zdejmuje swój płaszcz, a Kurt swoją bluzę. Kurt robi slap. Sting się patrzy, po chwili robi to samo. Rozpoczyna się ostra wymiana punchów, a Faarooq ze śmiechu spada z krzesła. Nagle Kurt już wynosi Stinga na Olimpic Slam, ale on się ześlizguje i robi Scorpion Deth Drop! Do studia wchodzi Bradshaw, bierze Angla na plecy i wychodzi. Sting z uśmieszkiem podnosi Faarooqa z ziemi i obaj siadają na krzesłach.
F: No, to było dobre. Może byś chciał dziś z nim zawalczyć?
S: Ja? Ale czy mogę?
F: Załatwię z szefem i będziesz mógł. Ale może niekoniecznie z Kurtem.
S: Dobra, spoko.
F: Może chcesz być sędzią w walce Test vs. Morrison?
S: Dzięki.
F: Tak się kończy pierwsze DAMN! Do zobaczenia!
--------------------------------------------RING-------------------------------------------------
King: Pierwszy program i takie zakończenie.
JR: Kurt, mamy nadzieję, że nic ci nie jest.
King: Ale ciekawy program, prawda?
JR: Ciekawy, ale musimy przejść dalej. Przed nami bracia Hardy przeciwko sobie w walce TLC.
REKLAMY
Koło ringu leżą porozkładane stoły, leżą krzesła i stoi drabina. Na ringu stoi Matt Hardy, przygotowuje się do walki. Na hali rozbrzmiewa Jeff Hardy Hell Theme i na rampie pojawia się Jeff Hardy z pasem. Z uśmieszkiem wchodzi na ring, tauntuje. Oddaje pas sędziemu. Gong! walka rozpoczęta! Zaczyna się od klinczy który wygrywa Matt Hardy, i zakłada Hed Lock. Jeff Hardy odpycha go od lin i otrzymuje od Matta Shoulder Arm Block. Podnosi Ice Mana i wykonuje mu Suplex. Następnie chce wykonać Leg Drop, lecz Jeff Hardy się odkuluje. Szybko oby dwoje wstają. Jeff wykonuje Dropkick, a Matt leży na linach. Gladiator odbija się od lin i wykonuje Clohstine za ring. Pierwszy podnosi się Enigma, podnosi i wykonuje Sitout Jawbraker. Na rampie pojawia się The Nation of Domination i przypatrują się walce Jeffa. Wymieniają krótkie spojrzenie z Jeffem, i Immortal Champion powraca do walki. Podnosi Matta, lecz on mu wykonuje Side Efect. Wrzuca go na ring, zaczyna się rozglądać za jakimś stołem. Składa stół, wrzuca na ring. Już pojawia się na ringu, chce rozłożyć stół, lecz otrzymuje Whisper in the Wind! Jeff powoli wstaje i rozkłada stół. Wykonuje Mattowi Extreme Leg Drop, a następnie Hardyz Leg Drop. Schodzi z ringu, bierze krzesło. Wtacza się na ring i uderza krzesłem Matta. Podnosi Matta chce wykonać Twist of Fate, lecz Matt pada na matę. Immortal Champ, wcodzi na narożnik chce wykonać Swantom Boomb, skacze, ale Matt ostatkiem sił się przeturluje. Matt powoli wstaje i wykonuje serię Elbowów. Podnosi go wrzuca w narożnik chce wykonać Clothesline with Bulldog, lecz Jeff się odsuwa. Kopie Matta w tułów, a następnie wykonuje Hardiac Arrest. Podnosi Matta i kładzie na stole. Wykonuje na Macie Moonsault, i od razu pinuje 1...2...3 Pin Fall! Na ring wchodzi The Nation of Domination, The Rock bierze od sędziego pas, daje Jeffowi i podnosi jego rękę, co oznacza jego zwycięstwo.
King: Miło było zobaczyć The Hardyz na jednym ringu, mimo że walczyli przeciwko sobie.
JR: Masz rację, mimo że dominował Immortal Champ.
King: Teraz walka o European Championship pomiędzy American Badassem, The New Most Electrifying Manem i Heartbreak Kidem.
JR: Ale najpierw spójrzmy na BS.
----------------------------------------------BACKSTAGE--------------------------------------------
Ze swojej szatni wychodzi Booker T w stroju znanym z WCW, czyli w długich spodniach i plastrem ułatwiającym oddychanie na nosie. Robi lekką rozgrzewkę, gdy podchodzi do niego Undertaker.
U: Nie masz się co tak rozgrzewać, i tak przegrasz.
B: Z tobą? Śmieszne. Myślisz, że jak wygrałeś z moim niedoszłym partnerem, Triple H, to wygrasz ze wszystkimi? Dzisiaj ci udowodnię, że tak nie jest. Nie zrobisz swojego Last Ride na mnie. Mówię na mnie, bo na HBK to Se możesz robić ile chcesz.
U: Ciekawe masz podejście do tematu. Ale chcę ci przypomnieć, że to jest walka Hell In a Cell.
B: I co z tego? I tak jesteś słabszy ode mnie, Bookera T, najlepszego, The Most Electrifying Mana!
U: To się przekonamy w ringu.
----------------------------------------------------RING-------------------------------------------------
King: Widać, że w tej walce ci dwaj dadzą z siebie wszystko.
JR: Tak, a najlepsze jest to, że na szali znajdzie się pas European, który będzie podsycał do walki. Taki pas to jest coś…
King: Ja kiedyś byłem WWF Championem, to był dopiero prestiż!
JR: Ale kiedy to było, King…

Słychać CAN YOU DIG IT? SUCKA!
Na ring wchodzi w swoim Old Schoolowym stroju Booker T

Następnie słychać SEXY BOY
Na ring zmierza Shawn Michaels.

YOU’RE GONNA PAY
Na ring wjeżdża na swoim motocyklu American Badass, Undertaker.

Gong.  Nikt się nie rusza. Nagle Taker I Booker zasypują Shawna gradem punchów, którym posyłają go do narożnika. Tam kontynuują swoją serię, aż HBK pada na matę. Rozpoczyna się klincz, Booker wychodzi z headlockiem, po chwili przechodzi do hammerlocka, którym przewraca badassa na matę. Parę uderzeń kolanem i puszcza. W tym czasie  Shawn trochę się podniósł, a Booker zrobił parę Elbow smashów mu w twarz i Suplex. Undertaker w tym czasie wstał i powalił Bookera przez back clothesline. Leg drop w tył głowy, Boston Crab. Po dłuższej chwili Booker łapie się za liny, ale jest to Hell In a Cell, nie ma Ropebreaku! Ale co to? Booker łapie drugą linkę, podciąga się i zrzuca Takera z swoich pleców. Wytacza się za ring i odpoczywa. Taker wstaje, ale dostaje Reverse Atomic Drop, próba Running Crossbody od Shawna, ale Undertaker łapie go za szyję i Chokeslam! Przypina, ale Booker przerywa Knee Dropem w tył głowy American Badassa.  Podnosi go i wyrzuca za ring. Podchodzi do schodów, odsuwa je i robi Irish Wip na Undertakerze w drzwi klatki! Te wypadają! Booker wychodzi z klatki, podnosi Takera i ciska nim w balustradę. Następnie bierze go i rzuca nad nią! Taker ląduje w widowni! Booker wraca do klatki i wyciąga z niej Shawna Michaelsa. Robi trochę face thurstów w klatkę, i ciągnąc go za sobą wchodzi na szczyt! Tam, HBK dostaje serię punchów i kicków, zakończoną Superkickiem.  Booker Knee Drop, przypięcie, 2count. Obaj wstają, klincz. Niebezpiecznie zbliżają się do krańca klatki i nagle się puszczają. Mierzą się wzrokiem, nagle widać strach na twarzy Bookera, który nagle szybko schodzi z klatki. HBK zdziwiony tym, odwraca się, żeby zobaczyć, co go tak przestraszyło. UNDERTAKER! Ręka na szyję, wyniesienie i CHOKESLAM Z KLATKI NA STÓŁ KOMENTATORSKI! Taker jak gdyby nigdy nic schodzi z klatki i mierzy się wzrokiem z Bookerem T. Nagle próbuje Clotheslineu, ale Booker się schylił i Back Roundhouse Kick! Undertaker robi swój kip-up, wstaje, ale dostaje od Bookera Kneeling Piledriver! Undertaker gaśnie, a Booker idzie do Shawna Michaelsa otoczonego przez sędziów. Przepycha się, podnosi go i Book-End! Przypięcie, 1…2…3!
BOOKER T IS THE NEW EUROPEAN CHAMPION!
The Nation wchodzi na ring, podnoszą Bookera z jego nowym pasem i wynoszą go na BS.

King: Wspaniały pokaz umiejętności w wykonani tych gwiazd!
JR: Teraz, Booker T staje się Supergwiazdą!
King: Miejmy nadzieję, że Booker będzie długo Championem!
JR: Czemu? Ja na przykład go nie lubię.
King: Na pewno jest lepszy od tego frajera Shawna Michaelsa, ale ci głupi ludzie tego nie doceniają.
JR: Czemu mówisz, że widzowie są głupi?
King: Bo raz zrobiłem IQ test paru osobom, a wyniki przyszły negatywne.
JR: E… zostawmy tą sprawę i skupmy się na ME, bo to będzie niesamowita walka/
King: Pierwszy w historii IWF  Loser Leavs Town!
JR: Test vs. John Morrison Falls Count Anywhere!
King: No DQ!
This is a Test!
Na ring zmierza, pod menagerstwem Bookera T, Test!

Po chwili słychać theme Morrisona! On zmierza sam.

Rozpoczyna się klinczem, który bez problemu wygrywa Test. Odbija od linek Johna i wykonuje Powerslam. Grounded Pound, po paru mocnych uderzeniach leg drop.  Booker T w tym czasie chodzi i zbiera krzesła, następnie opiera je o jedną z balustrad. W ringu Test wykonuje serię punchów, w narożniku Elbow, rozbieg i Turnbucke Clothesline. Podnosi go na Powerbomb i Turbuckle Powerbomb! Au! Test podnosi Morrisona i face thurst w narożnik. Zrywa osłonkę, kolejne face thursty. Bierze krzesło od Bookera i wykonuje na nie DDT! Wyrzuca JoMo za ring i wychodzi. Irish wip w barierkę z krzesłami! John się zwija z bólu, a Test bierze krzesła i rzuca nimi w JoMo. Parę chair shotów w plecy, po czym wyniesienie na Military Press! I w barierkę! Mówi coś do Bookera, który idzie na BS. Test w tym czasie wrzuca Morrison na stół komentatorski, wchodzi na narożnik w ringu i Divinig Elbow Drop! Stół wybucha pod tym naporem! Na rampie pojawia się Booker T jadący wózkiem widłowym ze skrzynką na widłach. Wrzucają Morrison do skrzynki i jadą na backstage!

Widać, jak wózek podjeżdża na parking, a tam przenoszą Morrison do furgonetki. Otwierają tylne drzwi, a tam całe Nation! Wrzucają tam Morrison i wsiadają, a sędzia za nimi. Odjeżdżają.
Samochód zatrzymuje się w jakiejś ciemnej uliczce. Wyrzucają tam Morrisona, a Test zaczyna robić Angry stompy. Reszta się przygląda. Leg Drop i pordnosi JoMo. Body slam na jakąś paletę, następnie Elbow drop i przypięcie. Puszcza na dwa. Face thurst w cegły, następnie odwraca go i Pumphandle slam na paletę! Test czeka, aż Morrison wstanie, ten powoli wstaje i RUNNING BIG BOOT! Przypięcie krwawiącego jak zarżnięta świnia Morrison, 1…2…3! Test is winner!
Nation się rzuciło na Morrison, okładają go, ktoś otworzył śmietnik. Porządnie obitego Morrisona podnoszą i wrzucają do śmieci! APA jeszcze przewraca śmietnik i wszyscy odjeżdżają furgonetką.

KONIEC


Yo dawg, I heard you like cars so we put a car in your car so you can drive while you drive!
Wyniki PPV 0/0/0
Tygodniówki 0/0/0

Offline

 

#2 2011-02-04 08:31:02

 lahire12

Stały użytkownik

Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 87
Punktów :   -2 

Re: Karta na Reach the Sky 03.02.11

Świetna gala 10/10. Szkoda tylko ,żenie wygrałem. Ale gala w porządku napisana. Miała być wczoraj, ale nic się nie stało. Więc jeszcze raz GALA WYSZŁA SUPER 10/10

Offline

 

#3 2011-02-04 14:44:05

 Test

Stały użytkownik

Skąd: Choszczno
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 107
Punktów :   
WWW

Re: Karta na Reach the Sky 03.02.11

Świetnie wyszło.Gala cudna.
Z walk mi sie podobało ME i Booker T vs HBK vs Undertaker.Nawet dobrze ,że Booker wygrał pas :d !
Backstage świetnie.
Gala 10/10

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.madapazajjj.pun.pl www.akwalomza.pun.pl www.zuzelbartek.pun.pl www.ghostmaster.pun.pl www.cs-knajpa.pun.pl