#1 2011-01-30 12:54:50

P4w3r

Stały użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 52
Punktów :   

TAW Saturday Night Heath 31.01.2011r.

Na całej hali gra theme TAW Saturday Night Heath!

Publika szaleje.

"You think you know me"
Na całej hali jest cicho publika skanduje We want Edge!

Na rampe wychodzi Lita z kolesiem pchającym wózek z Edgem!!
Wchodzą do ringu a Edge bierze mirkofon i mówi:
Jestem teraz nieźle urządzony, jednak nadal jestem championem.Dziękuje Licie że tak się o mnie troszczy i została przy mnie.Jednak wszyscy wiecie kto mnie tak urządził...Jest to ...

I hear voices in my head"

Do ringu wchodzi Randy Orton i mówi:
Edge radze ci abyś dał mi walke o twój pas albo źle to się dla ciebie skończy...
Edge:Chyba sobie kpisz Randy?!Czy ty myślisz że dam się zastraszyć?!
Randy:Hmm...

Orton wykonuje RKO na Licie!Szykuje się do Punt Kicku!
Edge krzyczy aby tego nie robił!
Rozbieg iii....
"Well its the Big Show!"
Orton stoi w miejscu a Show podchodzi do niego i mówi:
No co powiesz Randy?

Mamy RKO!Jednak Show odpycha Vipera i mamy K.O Punch!
Noi na dodatek Chokeslam!

Edge:Mam pomysł zawodnikiem który zmierzy się dziś z Ortonem będzie Big Shooow!Jednak Bret nie przybył dziś na Heath więc jego walka z Sheamuse nie odbędzie się!

-------------------------BACKSTAGE----------------------------
Na zapleczu widzimy CM Punka rozmawiającego z dwoma zamaskowanymi osobami

Punk:Wiecie co macie robic?!
Tajemniczy człowiek:Tak wiemy...
Punk:No to dobrze.

-----------------------------WALKA---------------------------------------
"I hear voices in my head"
Do ringu wchodzi Randy Orton!

[img]//www.whiterose.org/...xxv_orton01.jpg[/img]

"Well its The Big Show!"
W ringu zagościł Big Show!
[img]//6f.img.v4.skyrock..../1487079460.jpg[/img]

GONG!Orton odrazu ucieka z ringu jednak Big Show łapie go za głowie i to on pomaga mu wyjść z ringu!Orton leżyy przy stole komentatorskim, Show podchodzi do niego podnosi go trzymając go za głowe i potężnie miota nim w barierkę!Orton obolały powoli wstaje jednak jego rywal przechodzi po jego plecach!Big Show podnosi jeden stopień schodków i rzuca nimi w Ortona jednak ten kryje się za stołem komentatorskim!Orton wstaje i szybko atakuje Showa serią punchów lecz po chwili otrzymuje potężnego plaska w piersi.Jednak Randy trzyma sie na nogach, i sprytnie wskakuje do ringu.Big Show również wchodzi jednak załapuje się na Hangman's DDT!Show wstaje i mamy wykonane z trudem R!K!O!!!Sędzia pyta się Showa czy ten się poddaje jedna ten mówi NIEEE!Orton szykuje się do Punt Kicku jednak zwleka a Big Show robi unik i mamy K.O Punch.Show wyrzuca Ortona za ring i wykonuje mu Chokeslam o stół komentatorski jednak ten nie pęka!Show nie wie co się stało!Krzyczy na sędziego a z tyłu nachodzą go dwaj zamaskowani mężczyźni!Obkładają Showa jednak ten łąpie jednego i wyrzuca go za barierki, a drugi ucieka.Orton wstał i jest na stole komentatorskim!Wciąga Showa i mamy RKO o stół komentatorski!Orton wykonuje rywalowi clothesline za barierki!Następnie kładzie przy nich schodki i mamy Hangman's DDT z barierek na schodki!Randy idzie za ciosem i częstuje rywala Knee Dropem i Orton Stomps.W ringu rozkłada stół i dwie drabiny!Gdy Show wchodzi do ringu zostaje obity krzesłem następnie jest wciągany na drabine.Są już na szczytach drabin a na dole jest stół!Show się poddaje!Ale i tak mamy RKO!Brutalne RKO!Orton wchodzi na narożnik i tauntuje.Jednak do ringu wbiega C!M! Punk!Podaje Randyemu rękę aby zaatakować Showa.Randy podaje mu dłoń jednak to zasadzka!Punk wciąga Ortona na barki i mamy G.T.S!

-------------------------------------------Biuro GM'a------------------------------------

Do biura wchodzi zmęczony Big Show.

Show:Przepraszam cię za tę porażkę.
Edge:Nic się nie stało, lecz kto cię zaatakował pozostaje zagadką...
Show:Musze ich dopaść a tymczasem uważaj na Ortona.
Edge:Dzięki trzymaj się...

Wraz z odejściem Showa z zaplecza wchodzi Lita ubrana w bielizne, zamyka drzwi i całuje się z Edgem...
----------------------------------------Main Event-------------------------------------

"This Fire Burns"
Do ringu przy swoim theme do ringu wchodzi C M PUNK!

Przy swoim theme do ringu wchodzi Evan Bourne!


GONG!Punk odrazu wściekle atakuje rywala i powala go clotheslinem, następnie okopuje jego noge.Evan wstaje jednak Punk nadal go atakuje!No no Evan zostaje wyrzucony za ring.Ale Straight Edge Warrior częstuje rywala Sentonem!Punk wstaje i bierze krzesło po czym atakuje nim Evana.Podnosi Bourne'a jednak ten sprytnie kopie go prosto w głowe!!Punk pada nieprzytomny na ziemie!Evan czeka aż Punk wstanie a gdy ten to robi mamy piękny Dropkick!CM Punk całkowicie w świecie Evana.Przy ringu pojawia się Serena, Evan każe jej opuścić arene.Ta tego nie robi następnie Bourne wskakuje na barierki i mam Crossbody jednak Punk go przechwytuje i wbiega z nim w metalowy narożnik!Raz!Dwa!Trzy!Cztery!Oj ależ brutlanie ciśnie nim w narożnik...Po chwili CM Punk rzuca Evana w barierki!Bourne łapie się za plecy a jego rywal okopuje go.Punk wchodzi do ringu, Evan powoli też to robi jest już przy linach Punk biegnie wprost na niego jednak ten częstuje go High Kickiem.Punk zamroczony nie wie co się dzieje, Bourne wskakuje na line jednak za noge łapie go Serena!Punk wykorzystuje to i strąca Evana a ten ląduje krokiem na linie następnie otrzymuje High Kick!Bourne leży powalony na macie.Punk podnosi go i wpycha w metalowy narożnik.Tymczasem S.E Savior rozkłada w ringu drabine lecz otrzmyuje Superkick!Bourne wyjmuje spod ringu stół i go rozkłada.Próbuje podnieść Punka jednak nie daje rady i powoli wpycha go na narożnik. Rozbieg i mamy Superkick!Punk ląduje na stole który nie pęka!!Evan wspina się na drabine jest na szczycie i Air Bourne!Nie Punk odskakuje!Próba pinu 1..2..Evan odkopuje.Punk sięga po krzesło i wykonuje aż 20 chair shotów!Na głowie rywala pojawia się krew, jednak Punk nie przestaje!Sęzia go odpycha, lecz wściekły Punk częstuje sędziego High Kickiem!Następnie obkłada Evana i wykonuje na nim Bulldog o krzesło!Zakłada mu na głowe śmietnik i chair shot!Punk tauntuje jednak Evan wstaje i kolejny Dropkick! Bourne wchodzi na narożnik jednak po raz kolejny interweniuje Serena!Evan kopie ją w twarz, lecz Punk wstaje i łapie Evana na barki Go To Sleep i po sprawie...Przybiega nowy sędzia pin 1..2..!!! Wściekły Punk częstuje Evana High Kickiem a następnie kolejne Go To Sleep i pin 1..2..3!

Punk sięga po mikrofon i mówi:
Ja CM Punk przybyłem tu po pas pas wagi ciężkiej!Dlatego przyjdź tu Edge i daj mi walke o ten pas!

Komentator:dwarzne słowa, lecz czy Edge coś mu powie?

"You think you know me"
Edge na wózku przyjeżdża do ringu z pomocą sędziego i mówi:
Musisz udowodnić iż jesteś tego wart a ty już chcesz wszystkiego...

Punk:Ale...

"I hear voices in my head"
Randy wchodzi i mówi:

Umówmy się tak Edge da mi walke o ten pas, ja go pokonam następnie pokonam ciebie Punk...Lecz narazie ja jestem pierwszy w kolejce co nie Edge?!

CM Punk wściekły atakuje Ortona High Kickiem a następnie G.T.S!
Edge patrzy na nieprzytomnego Ortona.
Punk mówi:
Teraz twoja kolej...
"Well its The Big Show"
Big Show wchodzi do ringu jednak przestraszony Punk pcha wózek z Edgem wprost na Showa który ląduje za ringiem a Edge wisi na linach.

Punk sięga po krzesło, lecz do ringu wbiega Lita kładzie Edga na wózek i mówi:
Mianowicie Sheamus nie miał dziś walki, więc już zaraz odbędzie się walka Big Show& Sheamus vs Randy Orton&CM Punk!                 A na deser będzie to stypulacja pierwszy raz w historii IWF Tag Team TLC Elimination Match!

Komentator:No no szykuje się nie lada deserek...

--------------------------------------BACKSTAGE---------------------------------------
Orton podchodzi do rozgrzewającego się Punka i mówi:
Z chęcią wykonał bym ci RKO jednak jesteśmy w tag teamie...

Punk:Daruj sobie bo to ty otrzymałeś dwa razy G.T.S...

Orton odchodzi od Punka.

Po chwili do Punka podchodzi Maryse i całuje Punka!!
Po tym wydarzeniu Maryse zaczerwieniona idzie dalej korytarzem a Punk patrzy się ze zdziwieniem.
--------------------------------------RING--------------------------------------
W ringu Sheamus i Big Show czekają na rywali.

"I hear voices in my head"

W ringu jest już Randy Orton

"This Fire Burns" i w ringu zawitał nie kto inny jak CM Punk!

Gdzie gong?

Na rampie pojwia się Lita i mówi:
Jako iż Big Show jest dość duży to wiem że Punk będzie unikał z nim zwarcia dlatego zmieniam stypulację...

Na ring spada klatka!!!

Randy odrazu rzucasię na Sheamusa a Punk ucieka przed Big Showem.Randy wykonuje Irish Whip o liny i częstuje Sheamusa Powerslamem!Tymczasem Punk  rzuca w Big Showa schodkami, ten lekko zamroczony otrzymuje cios krzesłem.Show na kolanach a Punk kopie go brutalnie w głowe.W ringu Orton powala Sheamusa serią clotheslinów i kolejnym Powerslamem.Jednak odczuwa ból po porzedniej walce.Sprytnie wyrzuca rywala z ringu a pozanim uderza jego głową w klatkę.Punk momentalnie otrzymuje Irish Whip w konstrukcje klatki.Orton okopuje rywala jednak boli go bark.Big Show łapie od tyłu Ortona i wrzuca go do ringu ponad linami!!!CM Punk wstaje, lecz otrzymuje Big Boota od Sheamusa!Ten wchodzi do ringu i wraz z partnerem okłada Ortona.Punk sprytnie roziwązuje liny w narożniku, lecz po co mu to?A jednak Big Show bierze rozbieg i wypada za rng z powodu poluzowania lin.Sheamus patrzy co się stało jednak otrzymuje Backbreaker od Randy'ego.Tymczasem CM Punk związuje Big Showa!Nono co za sposób na wygraną...Wchodzi do ringu i okopuje Celtyckiego Wojownika.Orton zaczyna swoją serię clothesline'y, Powerslamy, Backbreaker, wyrzuca Sheamusa za ring, Punk wkłada jego nogi w szpary klatki.Noi Hangman's DDT!Big Show związany nie może się wydostać.A w ringu Sheamus obolały wstaje i mamy RKO!CM Punk wkracza do akcji najpierw High Kick, następnie G.T.S.

"You think you know me"
Edge wjeżdża na rampe wózkiem i mówi:
Obaj chcecie mego pasa (wznosi pas), dlatego kto pierwszy z was wyjdzie z klatki dostanie title match!!

Orton próbuje wywarzyć drzwi, jednak nie skutecznie...Ponieważ otrzymuje cios krzesłem od Punka.Sheamus wydostaje się z ringu i próa Brogue Kicku na Punku!Jednak ten zrobił unik a Sheamus uderzył nogą w klatkę.Straight Edge Savior wykonuje na Sheamusie High Kick następnie wrzuca go do ringu i częstuje kolejnym High Kickiem.Próba pin 1..2..3!!

Punk cieszy się ze zwycięstwa i wychodzi z klatki w której leżą inni zawodnicy...

Tym oto obrazkiem i efektownym powrotem CM Punk'a kończy się Heath.

PS.Pisałem gale szybko także nie analizuje jej od deski do deski.


Streak of CM Punk:
0/0/0

Offline

 

#2 2011-01-31 14:34:13

 Rockman

Versatille General Manager

Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 334
Punktów :   

Re: TAW Saturday Night Heath 31.01.2011r.

Fajnie, dobrze zrobione. Ale zdaje mi się, że skopiowałeś z innego forum. Poza tym, piszemy walki z postaciami z rosteru. Ale tak to super, gala nie skończyła się na ME. Walki są  w porządku. Ale za tych wrestlerów daję 8/10


Yo dawg, I heard you like cars so we put a car in your car so you can drive while you drive!
Wyniki PPV 0/0/0
Tygodniówki 0/0/0

Offline

 

#3 2011-01-31 15:00:56

P4w3r

Stały użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 52
Punktów :   

Re: TAW Saturday Night Heath 31.01.2011r.

Nie spisywałem, gram na wielu fedach więc może gdy czytam gale to doświadczenie zbieram, a kilku nowych wrestlerów i story line'y by się przydały...


Streak of CM Punk:
0/0/0

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.internat.pun.pl www.fightingdreamers.pun.pl www.rapujacepierogi.pun.pl www.thewayoftheninja.pun.pl www.csklanorange.pun.pl