#1 2011-01-22 17:49:22

 Edge

TAW General Manager

16217684
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 162
Punktów :   
WWW

TAW Saturday Night Heat 22/01/2011

J.R. Z Heat tuż po gali Road to Glory witają was.
M.S. Matt Striker
J.R. oraz Jim Ross.
M.S. Jim, nie mów tuż, bo gala była kilka dni temu. Areną dzisiejszych zmagań jest Toyota Center w Houston.
J.R. Ale te niezapomniane emocje.
M.S. Oraz pobyt Edge'a w szpitalu. Orton go nieźle urządził.
J.R. TAW zostaje bez...

"So fuck your man!" - w drodze na ring była mistrzyni div, Lita z mikrofonem.

Lita: Jak widać, mój mąż Edge nie może przez ostatni incydent z udziałem Ortona prowadzić rosteru. Dopiero dzisiaj wybudził się ze śpiączki. Przewidywał nawet taki wypadek, więc postanowił, że to ja mam prowadzić roster do jego powrotu. Dzisiaj jest mój debiut w tej roli i mam nadzieję, że dobrze wypadnę.

"I hear voices" - w drodze na ring tym razem w koszuli Randy Orton. Wchodzi do kwadratowego pierścienia i bierze mikrofon.

RandY: Ostrzegałem ciebie przed wyjściem za takiego nieudacznika, jakim jest jak widać Edge. Nie wiadomo, czy wogóle powróci do zdrowia, bo dość mocno oberwał. Więc lepiej będzie, jak podejmiesz dobrą decyzję, czyli danie mi miana pretendenta do pasa IWF Heavyweight Championship.
Lita: Obecny mistrz leży w szpitalu, jakbyś nie wiedział.
Randy; Mówiłem mu, że podejmuje złe decyzje. Teraz na pewno żałuje tego.
Lita: Randy, zapisuję ci dzisiaj walkę. Na razie nie podam ci przeciwnika, ale czeka ciebie ciężkie starcie.

Lita schodzi z areny.

J.R. Randy coś jeszcze nie ma szans na title shot.
M.S. Po zaczęciu solowej kariery spada jego prestiż w tej federacji.
J.R. Nie masz racji, Matt. Lita bez powodu by nie ukrywała rywala Ortona. Przed nami pierwsza walka dzisiejszego Heat.
M.S. Street Fight Match: Sheamus kontra Brock Lesnar.

Lilian Garcia: The following contest is Street Fight Match. Introduce first, The Celtic Warrior, Sheamus!

"It's the shame for they" - w drodze na ring Sheaus. Po swoim tauncie wchodzi na ring.

Lilian Garcia: And introduce their oponent, Brock Lesnar!

Brock wchodzi spokojnie na ring przy swoim themie.

Street Fight Match: Sheamus vs Brock Lesnar

Brock chce przejść do klinczu, ale Sheamus uprzedza go kopnięciem. Wychodzi z serią punchy, Irish Whip i Double Axe Handle. Schodzi z ringu po krzesło i chce wyjść z uderzeniem, ale Brock unika i nawałnica punchy i kicków. Irish Whip i Spinebuster. Brock podnosi krzesło, ustawia się za rywalem i chairshot w plecy. Sheamus upada na kolana, a Brock wyprowadza kolejne ciosy. Schodzi z ringu i wyciąga kij do kendo. Zamach, ale Sheamus unika i Backbreaker na kolanie. Sam sięga po kij i uderzenie w klatkę. Sheamus podnosi rywala, Irish Whip, odbicie od tej samej liny i uderzenie kijem w plecy. Zaczyna ponownie go okładać po plecach kijem. Widać już pręgi na plecach, a Sheamus schodzi z ringu po inne przedmioty. Wciąga schody na ring, Brock powoli dochodzi do siebie i chwyta krzesło. Sheamus chce podnieść rywala, ale niespodziewane uderzenie krawędzią krzesła. Brock wykonuje mu Irish Whip i chairshot w twarz! Brock podnosi go i F5 na schody. Jednak Brock nie przypina i ponownie bierze krzesło. Sheamus podnosi kastet i ukrywa go. Brock go powoli podnosi i uderzenie kastetem! Powala go Double Axe Handle i zaczyna wyprowadzać serię punchy w twarz kastetem. Brock odnajduje w pobliżu kij do kendo i uderzenie w ramię. Zaczyan powoli wstawać na nogi i wyprowadza uderzenie kijem w bok twarzy. Sheamus upada i chwyta się za to miejsce, a Brock staje za rywalem i silne uderzenie w plecy. Brock chce go wynieść pod German Suplex, ale Sheamus ustał i Brogue Kick! 1...2. 2 count! Sheamus jest zdenerwowany, bierze ponownie kastet i zaczyna okładać go po twarzy. Brock potwornie krwawi, ale sędzia nie może tego przerwać. Sheamus ustawia schody, wrzuca na nie wszystkie przedmioty, podnosi rywala i pokazuje, że w drodze Celtic Cross. Brock jednak się ześlizgnął, unika Brogue Kick, a nadbiegającemu rywalowi wykonuje Back Body Drop na schody! Sheamus bardzo mocno odczuwa tą akcję, widać jak schody są już pełne krwi, ale mądrze wycofuje się z ringu. Wchodzi pod ring i wyciąga spod ringu młot. Brock podchodzi do niego i uderzenie w kolano! Brock upada, a Sheamus wyciąga dwa stoły i ustawia je obok siebie. Podnosi rywala i Celtic Cross na stoły. Momentalny pin, 1...2...3 i pinfall.

J.R. Bardzo dobra walka na rozpoczęcie Heat, co nie Jim?
M.S. Obydwoje dobrze się zaprezentowali.
J.R. Prawie wszystko było w użyciu, ale Sheamus wygrywa.

Biuro GM - Lita siedzi za biurkiem i z kimś rozmawia przez telefon.

Co, już lepiej się czujesz? Tak, na Heat są ustawione wszystkie walki. Co, nie wiadomo kiedy wyjdziesz? Mam zastępstwo zamiast ciebie. To twój krewny, który występował w Japonii, Dan Dowson. Ale przecież musisz jak najszybciej dojść do zdrowia, bo jestem mistrzem IWF, a już powoli zbliża się PPV. Co?! Chyba to kopnięcie w głowę ci zaszkodziło. Mówisz, że to jedyne wyjście? Dobrze, rozumiem.

Lita rozłączyła się i pojawia na titantronie.

Właśnie dostałam informacje, że nie znana jest data powrotu Edge'a na ring. Kazał mi przekazać, że będzie na szali pas IWF Heavyweight Championa. Jest tylko pięć dostępnych miejsc w walce. Jedno jest zajęte, a pozostałe do zdobycia w walkach eliminacyjnych. A obrona to Elimination Chamber Match. Za chwilę kolejna walka: John Cena kontra Bret Hart.

J.R. Czyżby Cena pretendentował do miana Legend Killera?
M.S. Możliwe Jim. Ma już na koncie Kurta Angle'a.

Lilian Garcia: The following contest is One Fall. Introduce first, John Cena!

"Hustle, Loyality, Respect" - Cena wchodzi spokojnym krokiem w stronę ringu.

Lilian Garcia: And introduce his oponent, Bret "The Hitman" Hart!

Rozlega się theme Breta, wchodzi na arenę, wita się z fanami, wślizguje do ringu i staje naprzeciwko Johna, który patrzy na niego wyniosłym wzrokiem.

Normal Match: John Cena vs Bret Hart

Od razu widzimy klincz, po którym Cena spycha rywala do narożnika i wychodzi z punchami. Sędzia go odciąga i upomina, co wykorzystuje Bret i wychodzi z kickiem w brzuch. Cena odrobinę to odczuł, ale wychodzi z punchem w twarz. Wynosi pod Vertical Suplex. Bret bardzo mocno to odczuwa, ale po chwili się podnosi i zaczyna wyprowadzać serię punchy. John nic z tego sobie nie robi i wychodzi z Dropkickiem. Podnosi rywala i bardzo mocne wbicie w narożnik. Cena zapina Armbar, ale Bret się podnosi i uderzenia z łokcia. Próbuje wynieść rywala pod Body Slam, ale Cena wychodzi z punchem w plecy, ale Bret go podcina i Sharpshooter. Cena nie zamierza się poddać i doczołgał się do lin i Bret musi zwolnić uścisk. Pokazuje fanom, że będzie dążył do pokonania rywala. Podnosi Johna i Body Slam. Chce ponownie przejść do Sharpshootera, ale John go kopie przy podnoszeniu nóg w głowę. Wstaje, podnosi Breta, wbicie w narożnik i seria punchy. Sędzia go odciąga i upomina, ale John chwyta Breta, odciąga go i wbija ramieniem w narożnik. Bret bardzo mocno cierpi, ale John go podnosi i Protobomb. Pokazuje "You can't see me", odbija od lin i Five Knucke Shuffle. Bret podnosi się, wyniesienie pod Attidute Adjustment, ale Bret się ześlizguje, kopnięcie, próba Spike Piledriver, ale kontra na Back Body Drop. Cena patrzy na swojego rywala i Grounded Pond. Sędzia go odciąga i ponownie poucza. Bret powoli wstaje chwiejnym krokiem, a Cena dopada do niego, i AA. Jednak nie przypina lecz zapina STF. Bret nie chce się poddawać, ale powoli gaśnie i sędzia ogłasza zwycięstwo Ceny.

J.R. Cena ma widocznie na celu zdobycie pasa IWF Heavyweight Championa.
M.S. John pokonuje kolejną legendę.
J.R. Znamy już kolejnego uczestnika komory.

Backstage - Randy stoi na korytarzu, gdy nagle gaśnie światło. Słychać jedno uderzenie krzesłem. Kiedy się zapala Orton leży a nad nim nowy zawodnik TAW, Dan Dowson, który mówi "Pozdrowienia od Edge'a" i odchodzi w swoją stronę.

Ring

"So fuck your rules man!" - w drodze na ring tymczasowa TAW General Manager, Lita z mikrofonem.

Lita: Teraz nic nie będę ogłaszała. Tym razem chodzi o coś innego. Mianowicie o pas Divas Championship. Na Road to Glory odebrała mi go Ashley. Wprawdzie nie byłoby nic w tym złego, ale wykonała mi Spear, z którego jest znany Edge. Nie wiem, co chciałaś udowodnić tym...

"Like a fire..." - w drodze na ring obecna Divas Championship, Ashely Massaro z pasem.

Ashley: Nie zajmuj czasu tylko się wyraź porządnie i powiedz o co ci chodzi.
Lita: Chcę walkę rewanżową.
Ashley: Jaka stypulacja?
Lita: 2 on 1 handicap Match.
Ashley: Nie przejdzie ci coś takiego. Nie będzie rewanżu w walce większej niż 1 na 1.
Lita: Przecież ja mam teraz prawo walki i wyboru.
Ashley: Rozmawiałam z jedną osobą i przez nią mam zagwarantowane, że walka będzie 1 na 1.
Lita: Ciekawe przez kogo.
Ashley: Dowiesz się w swoim czasie.
Lita: Dobra. Zobaczymy, jak Edge powróci.

Lita patrzy na nią wyniosłym wzrokiem, a na arenie rozlega się "Burn in my light" i na arenę wchodzi nowy zawodnik TAW, Dan Dowson wraz ze swoją managerką, AJ Lee.

Dan: Co to ma być? Może najpierw się przedstawię. Nazywam się Dan Dowson, jestem krewnym Rated R Superstara, Edge'a i mam go zastepować w rosterze. Już dałem się poznać tym drobnym atakiem na Ortona. Jednak nie po to tutaj przybyłem. Chcę walkę jeszcze dzisiaj.
Lita: Dobrze. Dostajesz walkę ty i Grizzly kontra Kurt Angle i Delirious.

J.R. Bardzo duże napięcie między divami.
M.S. A co do tego ten debiut. Już po reklamach starcie tag-teamowe.

Reklamy



J.R. Powracamy na Toyota Center w Houston. Oddajmy głos konfenansjerce.

Lilian Garcia: The following contest is Tag-Team Match. Introduce first, Dan Dowson!

"Hey, nothnig you can say" - w drodze na ring powolnym krokiem wraz z AJ Dan Dowson. Wchodzi na narożnik i patrzy na publiczność.

Lilian: And introduce his tag-team partner, Grizzly!

Rozlega się theme Grizzly'ego i on wchodzi na ring.

Lilian: Now introduce their oponent, Delirious!

Rozlega się theme Deliriousa i wchodzi na arenę.

Lilian: And introduce his tag-team partner, Kurt Angle!

Rozlega się theme Kurta i wchodzi on na arenę witając się z fanami.

Tag-Team Match: Dan Dowson i Grizzly vs Kurt Angle i Delirious.

W ringu zostają Dan i Kurt. Od razu przejście do klinczu, Kurt zapina Headlock, ale przy linach Dan kontruje to na Irish Whip i Spinning Wheel Kick. Podnosi rywala i Underhook DDT. Przeciąga rywala do narożnika i zmiana oraz wspólne okładanie rywala. Dan wychodzi z ringu a Grizzly wykonuje w szybkim tempie Supex. Irish Whip, ale próba Back Body Drop skontrowana na kopnięcie. Kurt odbija się od lin, ale Thirl-a-whirl Backbreaker. Przeciągnięcie pod swój narożnik, zablokowanie nogi i ponowna zmiana, a Dan wchodzi na narożnik i Knee Drop na głowę. Pokazuje, że to on teraz będzie rządził w ringu, wykonuje serię punchy w głowę, poodnosi rywala, Irish Whip i Dropkick. Ponowna zmiana, podwójny Irish Whip, Dan podkłada się pod nogi rywala, a Grizzly powala Kurt potężnym clotheslinem. Czeka przy narożniku, aż jego rywal się podniesie, ale Whisper in the Wind schybiony. Kurt doczołgał się do swojego narożnika i zmiana z Deliriousem. Od raz podnosi Grizzly'ego, Irish Whip, ale przy odbiciu od przeciwnej liny Dan go pociąga, a w tym samym momencie Grizzly wykonuje silny Running Knee. Podnosi rywala i GTS. Dokłada Swantom Bomb, ale przy pinie interweniuje Kurt. Dan wchodzi do ringu i silny Spear. Grizzly ponownie wchodzi na narożnik, ale schybia ze Swantom Bomb. Delirious powoli dochodzi do siebie, podnosi trochę obolałego rywala, Irish Whip i Leaping Lariat. Wykonuje Panic Attack i pokazuje, że się szykuje do Bizzarou Driver. Wyniesienie pod akcję konczącą, ale Grizzly wydostaje się i zmiana z Danem. Ten od razu wykonuje serię punchy, Irish Whip, odbicie od tej samej liny i One Hand Face Crusher. Podnosi rywala, seria Uppercutów, ale przy jednym punchu blok i atak Deliriousa skontrowany na kopnięcie i Underhook DDT! Dan przeciąga rywala na środek ringu i ustawia się w narożniku podobnie do krewnego. Rozpęd i sliny Running Punt Kick. Zmiana z Grizzlym, który dokłada Swantom Bomb i pinfall.

J.R. Młodzi pokazują klasę.
M.S. Świetnie ze sobą współpracowali i zasługują na tą wygraną.

"I hear voices" - podczas świętowania Dana wchodzi Orton, który szybko mu wykonuje RKO. Wyrzuca go z ringu i bierze mikrofon.

Randy: To jest drobna wiadomość dla mojego rywala. Nie wiem kto to, ale to ja będę najbardziej dominującą gwiazdą w tej federacji. Nie mam jak na razie żadnego pasa, co jest dla mnie upokorzeniem. Chcę miana pretendenta.

Na titantronie pojawia się Lita.

Lita: Słuchaj Orton. Zawrzemy porozumienie. Jeżeli wygrasz z wystawionym przeze mnie przeciwnikiem, to znajdziesz się w komorze.
Randy: A kto jest tym, który otrzyma Running Punt Kick?
Lita: On.

Rozlega się "Man in fire" i w drodze na ring Kane.

Main event: Randy Orton vs Kane.

Rozpoczyna się punchami Ortona, na które Kane nie reaguje. Orton już się męczy, a Kane dokańcza to uppercutem. Dopada jeszcze przeciwnika Leg Dropem i podnosi go. Poteżnym Throat Thursem posyła go do narożnika, w którym siada. Odbicie od lin i Face Wash. Podnosi Ortona, zakłada headlock. Kontra Ortona przy linach na irish wip i Power Slam! Przypięcie, od razu wybicie. Wstają, Orton powala Kanea snapmarem, następnie odbija się od lin i Forearm Drop. Podnosi przeciwnika, klasyczne punch&kick combo, irish wip i Olimpic Slam. Przypięcie, 2count. Nagle Kane robi swój Kip Up, ale Randy dopada go ze swoim Chin Lockiem. Przez chwilę siedzący, po chwili leżący. Sędzia widząc, że Kane się nie rusza podnosi jego rękę i odlicza. 1.......2.......3 nie, Kane się uwalnia. Sprzedaje swój Uppercut, Leg Drop, uzyskuje 2count. Po chwili Kane poprawia swą rękawicę i próbuje zrobić Chokeslam From Hell, ale Orton przebiega pod jego ręką i Backbreaker! Rozpoczyna swoje Orton Stompy, przypięcie, 2count. Staje przy narożniku, gotuje się Punt Kick, ale w ostatniej chwili Kane wyślizguje się z ringu. Otrząsa się, ale Orton się wybija na linach i Crossbody! Padają na ziemię, sędzia robi count out. 1.2.3.4.5.6. Wstał Orton, wturlał i wyturlał się za ring. Face Thurst na Kane, następnie parę w schody, Kane pada. Orton zdejmuje schody i kładzie je w odległości metra od balustrady. Bierze nogi Kane i Toss, tak zwana katapulta! Kane uderza o balustradę i pada na ziemię. Oton wciąga go na ring, tauntuje i szykuje się Hunting RKO. Już Kane wstał, ale stoi tyłem odwraca się i ... Big Boot w Ortona! Orton wstaje i Tombstone Piledriver! Przypięcie, 1...2... 2count! Niesamowite! Kane wykłóca się z sędzią, Orton robi School Boy, ale Kane w ostatniej chwili wybija. Wymiana punchów i... RKO! Orton ustawia się w narożniku i dokłada jeszcze Punk Kick! Pojawia się krew! Przypięcie! 1...2...3!

J.R. Randy dostaje się do komory.
M.S. Tak. To dobrze bo zasługuje na to.
J.R. Na kolejnym Heat poznamy pozostałych uczestników. Do tego czasu żegnają się.
M.S. Matt Striker.
J.R. Oraz Jim Ross.


Wrestler: Edge
Wygrane: PPV: 1/0/0 Tygodniówki: 1/0/0 House Show 0/0/1
You think you know me!
[img]http://img844.imageshack.us/i/pas2s.jpg[/img]

Offline

 

#2 2011-01-23 07:02:29

 Rockman

Versatille General Manager

Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 334
Punktów :   

Re: TAW Saturday Night Heat 22/01/2011

Tygodniówka wykonana dobrze, ale nie świetnie. Brakowało jakiegoś segmentu jak Cutting Edge czy Throw It On Me. Ale tak to najciekawsza walka dla mnie była TT Creatów. Fajnie rozpisana. Pierwsza była hardkorowa, ale niezbyt ciekawa. Jeszcze ME:D ale nie będę komentował bo sam pisałem. Sklepane też fajnie, zwłaszcza elementy z Litą. Miejmy nadzieję, że następna będzie lepsza. Ale muszę dać 8.5/10


Yo dawg, I heard you like cars so we put a car in your car so you can drive while you drive!
Wyniki PPV 0/0/0
Tygodniówki 0/0/0

Offline

 

#3 2011-01-23 12:28:42

sh00ter

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-01-19
Posty: 12
Punktów :   

Re: TAW Saturday Night Heat 22/01/2011

Zgadzam się z Rockmanem. Gala jest dobra, ale czegoś tu zabrakło. 8.5/10


Wrestler: "The Phenomenal" AJ Styles
                                                                                         PPV: 0/0/0
                                                                                   Tygodniówki: 0/0/0
                                                                                    House Show 0/0/0

Offline

 

#4 2011-01-23 19:03:14

Dynioslaw

Administrator

17166211
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 363
Punktów :   

Re: TAW Saturday Night Heat 22/01/2011

Gala napisana fajnie, komentatorzy są, walki w miarę długie, ale było ich mało... Ale jakość jest ważniejsza, a są dobrej. Jedyne co doprowadza mnie do zniżenia oceny, jest mała ilość Back Stagów. W końcu ocenię krytycznie. Dam trochę więcej niż inni, 9/10.

Ostatnio edytowany przez Dyniosław (2011-01-23 19:04:06)


Wrestler: Jeff Hardy Wygrane: PPV: 2/1/1 Tygodniówki: 9/0/3 House Show 3/0/0
Wrestler: Aj Styles Wygrane: PPV: 0/0/0 Tygodniówki: 0/0/0 House Show 0/0/0

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shakesandfidget.pun.pl www.zakreklama.pun.pl www.fps.pun.pl www.poradnik-margonem.pun.pl www.karczmafantastyki.pun.pl