#1 2011-01-08 18:43:08

 Edge

TAW General Manager

16217684
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 162
Punktów :   
WWW

TAW Saturday Night Heat 8/01/2011

http://img27.imageshack.us/img27/7034/logoasj.png




Na hali wybuchają fajerwerki i rozlega się theme Staurday Night Heat: Alter Bridge "Open your eyes"




J.R. Na kolejnym Heat w Denver witają was.
M.S. Matt Striker.
J.R. i Jim Ross.
M.S. Jesteśmy tuż przed galą Evolution. Znamy już wszystkie walki w rosterze TAW.
J.R. Tak jest. Randy Orton będzie walczył z Chrisem Jericho o pas IC Championa.
M.S. Orton zerwał więzi z Edge'm i postanowił zacząć solową karierę.
J.R. Edge musi znależć partnera, bo inaczej mistrzami tag-team zostaną Booker T i Triple H.
M.S. Dzisiaj na szali znajdzie się IWF Heavyweight Championship. Edge będzie o niego walczył z Rey'em Mysterio. Na kogo stawiasz Jim?
J.R. Bardziej widzę z tym tytułem Edge'a, bo on jest naprawdę waga ciężka. Chociaż Rey miał ten tytuł.
M.S. W WWE. To inna federacja, Jim.
J.R. Wiem, Matt. Pora na walki.
M.S. W pierwszym starciu zobaczymy debiutującego dziś Sheamusa w walce z The Mizem. Oddajmy głos konfenansjerce.

Lilian Garcia: Przed nami starcie na zasadach One Fall. W drodze na ring Celtycki Wojownik Sheamus!

Sheamus theme: "Written in my face"

Lilian Garcia: Teraz w drodze na ring jego przecwinik, The Miz!

The Miz theme: "I came to a play"


One Fall Match: The Miz bs Sheamus.

Starcie rozpoczyna się klinczem, Sheamus zapina Headlock, ale przy linach Miz kontruje to na Irish Whip i clothesline. Sheamus bardzo szybko wstaje i Double Axe Handle. Irish Whip wbijający w narożnik, ale atak w biegu skontrowany na kopnięcie. Miz wyprowadza clothesline i Grounded Pound, ale zostaje odciągnięty przez sędziego. Miz szykuje się do ataku w biegu, ale Irish Curse. Momentalnie zapięty Armbar, ale Miz powoli podnosi się i wyprowadza pojedyncze ciosy. Wbija Sheamusa w narożnik i Awesome Clothesline. Sheamus leży na macie, a Miz szykuje się do Skull Crushin Finally. Próba akcji kończącej, ale Sheamus sie wyrywa i Backbreaker. Ustawia sie i gdy Miz wstaje Brogue Kick. Wyniesienie pod Celtic Cross, ale Miz zsuwa się z pleców rywala, próba Brogue Kick, ale Miz szybko wykonuje Skull Crushin Finally. 1...2...3 i pinfall.

J.R. Miz wygrywa.
M.S. Tak, to bardzo dziwne zakończenie.
J.R. Zgadza się Matt. Sheamus to przecież dwukrotny mistrz...
M.S. WWE. Miz dopiero rozkręca karierę.
J.R. To dobrze mu wrózy. Teraz pora na...

"You think you know me" - w drodze na ring General Manager TAW, Edge. Wchodzi do ringu i bierze mikrofon.

Edge: W zeszłą sobotę, gdy chciałem wejść do ringu i pogratulować Ortonowi sukcesu, jakim było dostanie się do finału turnieju o tytuł IC Championa, ten powiedział, że kończy z Rated RKO i wykonał mi swoją akcję kończącą. Więc Orton, wyjdź i powiedz nam wszystkim, co tym chciałeś udowodnić.

"I hear voices" - w drodze na ring Randy Orton. Bierze mikrofon, najpierw się uśmiecha i zaczyna mówić.

Randy: Edge, czy ty napradę myślałeś, że mnie powstrzymasz tym tag-teamem?
Edge: Ciekawe, przed czym miałem ciebie powstrzymywać.
Randy: Przed odebraniem czegoś, co powinno należeć do mnie. Chodzi o pas IWF Heavyweight Championa, który powinien teraz leżeć na moim ramieniu.
Edge: Uczciwie mówiąć, masz szansę na IC Championa, więc to ci powinno wystarczyć. Spójrzmy prawdzie w oczy, ja tutaj jestem dłużej od ciebie i na gali PPV udowodniłem, że jestem najlepszy.
Randy: To dlaczego nie udowodnisz tego teraz, dając mi title shot.
Edge: Słuchaj, mam na dzisiaj zaplanowaną walkę o ten pas z Rey'em, który jest pretendentem.
Randy: Dobra, skończmy ten temat, bo nudzisz mnie tym swoim ciągłym gadaniem tego samego. Co do Evlution, znalazłeś sobie partnera? Bo jak nie to Booker T i prawdopodobnie Test będą mistrzami. Stracisz szansę na te tytuły.
Edge: Uważasz, że sobie nie znalazłem zastępstwa, to się mylisz. Nie jesteś uniwersalny Randy. Znalazłem osobę, która z przyjemnością ciebie zastąpi. Powitajcie go.

"If you close your eyes" - na arenę wchodzi Christian i po sowim tauncie wchodzi na ring i bierze mikrofon.

Christian: TAk jest, tag-team który już kilka razy był mistrzem powraca. Wraz z Edge'm dogadaliśmy się i na Evolution będziemy nowymi mistrzami tag-team (widownia szaleje). Cała publiczność będzie z nami.
Edge: Jak widzisz Randy nie jesteś uniwersalny. A tobie życzę powodzenia w walce.
Randy: Z kim mam niby walczyć.
Edge(z uśmieszkiem): Z kimś kogo bardzo dobrze znasz.

"Hustle, Royality, Respect" - w drodze na ring John Cena.

Edge: To będzie ulubiona walka Ceny - "I quit match"

"I quit" match: John Cena(w/Melina) vs Randy Orton

Starcie rozpoczyna się od klinczu, po którym John spycha rywala do narożnika i tam wyprowadza całą serię ciosów. Irish Whip i Dropkick od Johna. Schodzi za ring po krzesełko i uderza nim wstającego rywala. Zaczyna go nim okładać. Cena rozkłada krzesło i próbuje wykonać Suplex na nie, ale Back Suplex w kontrze. Randy wstaje obolały, ale Cena od razu przejmuje z powrotem kontrolę silnym punchem. Wbija przeciwnika w narożnik, seria ciosów, ale atak w biegu skontrowany na kopnięcie. Orton wyprowadza serię podbródkowych, Irish Whip, ale zamiast Powerslamu clothesline. Cena zapina Armbar, ale Orton wstaje i wyprowadza pojedyncze ciosy, ael John wykonuje punch w plecy, rozkłada krzesło i Back Suplex na nie! Cena chce zapiąć STF, ale Orton wymyka się i opuszcza ring. Wyciąga spod ringu krzesło i uderza nadbiegającego rywala. Randy bierze dodatkowo kij do kendo i okłada leżącego rywala. Zapina Headlock, ale John podnosi się i seria ciosów z łokcia. Wbija Randy'ego w barierki, ale nie trafia z atakiem w biegu i ląduje na nich. Randy obija punchami twarz Johna, podnosi go i Face Grinder o schody. Oddala się z Ceną, Irish Whip wbijający w schody. Odwraca przeciwnika na plecy i Armbar połączony z Headlockiem. Cena nie chce się poddać i chce dotrzeć do kija...

"Break the walls down" - na rampie staje Chris Jericho!

Orton zwalnia uścisk i wpatruje się w rywala. Cena powoli wstaje, klepie go w ramię i AA na schody. Cena zwala go z nich i STF. Randy jest bliski poddania się i... "I quit"!

J.R. Orton poddaje się.
M.S. A John powiększa swoją ilość wygranych w "I quit" matchach.
J.R. To pomoże mu w zwiększeniu pewności siebie w walce z Jeffem Hardym.
M.S. Na zapleczu widzieliśmy rozmowę...

Biuro General Managera - Egde chodzi poddenerwowany, a na stole siedzi Lita.

Edge: Lita, powtarzałem ci, że nie idzie. Cały tydzień próbowałem to jakoś przyspieszyć.
Lita: Rozumiem, ale myślałam, że się uda. Mam nadzieję, że tym razem nie będzie tak, jak poprzednio.
Edge: Obiecuję, że nic złego się nie wydarzy.
Lita: Edge, to powiedz to w końcu. Nie czekajmy dłużej.
Edge: Dobrze, a więc...

Obraz przenosi się na Christiana, do którego podchodzi Christy Hemme.

Christy: Dzisiaj masz walkę z Chrisem Jericho. Jakieś obawy?
Christian: Obawy? Chris udaje cwanego, ale to się zmieni po naszej walce. Jest aż nazbyt pewny siebie.
Christy: Co do rozmów twojego brata z Litą, możesz cokolwiek powiedzieć?
Christian: Planują coś bardzo ważnego i ja na razie nic nie mogę na ten temat odpowiedzieć. Edge obiecał, że na koniec dzisiejszego Heat powie.
Christy: Dobrze więc. Powodzenia w walce.

Christy odchodzi, a gdy Christian się odwraca, otrzymuje Codebreaker od Chrisa!

Chris: To samo będzie ciebie czekać po naszej walce. Totalne upokorzenie.

Ring

J.R. Bardzo duże napięcia w rosterze...
M.S. i ta tajemnica powoduje zaciekawienie.
J.R. Właśnie. Ciekawi nas co Rated R planuje.
M.S. To musi być coś ważnego.
J.R. Nie zapominaj Matt, że Edge będzie dzisiaj bronił swój pas.
M.S. Rey postanowił wykorzystac już dzisiaj swoje miano pretendenta.
J.R. Całkowicie niezrozumiale. Mógł przecież poczekać do Evolution.
M.S. Dobrze, kończmy już. Za chwilę Hardcore Match.
J.R. Mam nadzieję, że równie ekscytująca jak "I quit" match.
M.S. Możliwe. Kurt Angle vs Delirious już za moment.

Lilian Garcia: Przed nami walka na zasadach Hardcore Match. W drodze na ring Kurt Angle!

Kurt Angle theme:


Lilian Garcia: Teraz w drodze na ring jego przeciwnik, Delirious!

Delirious theme:


Hardcore Match: Kurt Angle vs Delirious.

Kurt unika odważnego starcia, wyprowadza pojedyncze ciosy. Dochodzi do zwarcia, Kurt wyprowadza Irish Whip i clothesline. Podnosi rywala i silny Suplex. Kurt wchodzi na narożnik, ale Delirious go podcina. Próba wyniesienia pod Superplex, ale Kurt trzyma się liny i wyprowadza pojedyncze ciosy i Headbutt. Wstaje na narożnik i Crossbody, ale 2 count. Kurt schodzi z ringu i szuka krzesła. Wyciąga je, wchodzi na ring i silny chairshot. Rozkłada krzesło i wykonuje na nie Suplex. Przypina, ale ponowny 2 count. Kurt podnosi rywala, Irish Whip, ale znikąd Leaping Lariat. Delirious momentalnie zapina Cammel Clutch. Kurt jest w poważnych tarapatach, ale powoli wydostaje się z uchwytu i seria ciosów. Odbija się od lin i clothesline. Pokazuje, że się szykuje do Angle Slam. Wyniesienie, ale kontra i Cobra Clutch Suplex. Schodzi z ringu, wnosi stół i część schodów. Kurt wstaje, silne kopnięcie i Suplex. Rozkłada stół nad schodami, podnosi rywala i Angle Slam na stół i schody. Zrzuca przeciwnika ze schodów i przypięcie. 1...2...3 i pinfall.

J.R. Kurt odniósł zwycięstwo.
M.S. Tak, Jim. To był dość wyrównany pojedynek.
J.R. Jesteśmy dopiero na półmetku Heat.

Backstage - Chris szuka Johna, kiedy podchodzi do niego Lita.

Lita: Masz wiadomość od General Managera. Chce ciebie widzieć w swoim gabinecie.
Chris: Dobra, już idę.

Chris wchodzi do biura, gdzie siedzi Edge.

Edge: Nie podobał mi się twój atak na Christiana.
Chris: Mnie nie obchodzi, co ci się podoba, a co nie.
Edge: Może ciebie to nie interesuje, ale kogoś...
Chris: Kogo masz na myśli? Christiana?
Edge: Kogoś innego.
Chris: Masz na myśli Johna? On jest moim podwładnym.
Edge: Czy aby do końca? Popatrz sobie.

Widać zdemolowany samochód Chrisa, a obok stoi John.

Chris, uważasz siebie za wybitnego wrestlera, najlepszego na świecie. Skoro jesteś taki dobry, dlaczego sam nie wygrywasz walk, tylko ja mam ingerować w ich walki. Popatrz, ulepszyłem twoje auto (wyrywa lusterko), ups przepraszam, lepiej je zostawie. Teraz pójde do twojej szatni.(John przechodzi przez korytarz). Po co ci tyle gratów, przecież jesteśmy tu tylko gościnnie. Zaraz tu posprzątam (zaczyna wywalać rzeczy przez okno). Od razu czyściej.

Chris: Ty hipokryto, pożałujesz swojej decyzji. Mogę ciebie nawet dzisiaj zwolnić, ale mam lepszy pomysł. Pójdę tam i ciebie nauczę szacunku.

Chris chce wyjść z biura, ale drzwi są zamknięte! Odwraca się i otrzymuje Spear od Edge'a.

Edge: To ciebie powinienem nauczyć szacunku do innych. Nie wiem, po co mnie zaatakowałeś po mojej walce z Brockiem, ale to dzisiaj jest puenta.

Lita otwiera drzwi, a Edge wynosi obolałego Chrisa na korytarz.

Ring.

J.R. Chyba szykuje nam się kolejny spór.
M.S. Tak. Edge od czasów pamiętnego Royal Rumble 2010 ma na pieńku z Chrisem. To teraz zaprocentuje.
J.R. Możliwe Matt. Nie zapominajmy, że Chris ma dzisiaj walkę z Christianem.
M.S. Przed tym jednak TLC Match.
J.R. Tak jest. Brock Lesnar vs Bret Hart.

Lilian Garcia: Przed nami walka na zasadach TLC Match. W drodze na ring Bret "The Hitman" Hart.

Bret Hart theme.


Lilian Garcia: Teraz w drodze na ring jego przeciwnik, Brock Lesnar!

Brock Lesnar theme:


TLC Match: Brock Lesnar vs Bret Hart.

Starcie rozpoczyna się od klinczu, po którym Brock spycha rywala do narożnika, a kiedy sędzia odciąga go, otrzymuje kopnięcie. Bret wyprowadza clothesline, ale Brock szybko wstaje i wyprowadza szybkie ciosy rodem z MMA. Irish Whip i Spinebuster, Schodzi po krzesło zamach i unik od Breta połączony z silnym punchem. Bret wyprowadza Body Slam, sam podnosi krzesło i ustawia się za rywalem. Silny chairshot i zaczyna okładać leżącego rywala. Schodzi z ringu i wciąga dwa stóły. Jak na razie nikt nie próbował ściągnąć atrapy walizki Money in the Bank. Bret rozkłada stóły w pobliżu narożnika i wciąga na nie Brocka. Wchodzi na narożnik i chce wykonać Diving Elbow, ale Brock go podcina i Superplex na stoły! Brock schodzi z ringu po kolejny stół i krzesła. Rozkłada przedmioty, podnosi obolałego rywala i F5 na stół! Drabina włożona do ringu i Brock powoli wchodzi na górę...

"If you close your eyes" - na rampie staje Christian i patrzy an rozwój wydarzeń.

Brock wpatruje się w rywala i wspina się na szczyt drabiny, ale Bret powoli dochodzi do siebie. Bret popycha drabinę i Brock ląduje za ringiem. Schodzi za nim i Face Grinder o schody. Wykonuje Body Slam na nie i sam rozkłada drabinę i wchodzi na nią. Brock odczuwający ostatnią akcję wślizga się do ringu i także wchodzi na drabinę. Walka na samym szczycie i Brock spycha rywala z drabiny i ściąga walizkę.

J.R. Brock wygrywa!
M.S. Tak, bardzo dobry TLC Match. Stoły, drabiny i krzesła.
J.R. Miejmy nadzieję, że jutrzejszy będzie tak samo emocjonujący.
M.S. Do tego dzisiejszy main event będzie tak samo emocjonujący.
J.R. Tak, Matt, do niego jeszcze trochę czasu, a już wzbudza różne emocje.

Biuro General Managera - Edge siedzi z Litą, a naprzeciwko Rey.

Edge: Wykluczone, nie będzie zmiany stypulacji.
Rey: Dlaczego akurat Hell in a Cell Match?
Edge: Tak było już mówione podczas Cutting Edge. Na ostatnim Heat zdobyłeś miano pretendenta i chcesz je już dzisiaj wykorzystać.
Rey: Rozumiem.
Edge: Posłuchaj, nie mogę zmienić stypulacji przed samą walką. Mogłeś mówić o tym przed sprzedażą biletów i wydaniem plakatu.
Rey: Wiem, ale...
Edge: Rey, nie ma żadnego ale. Nie mogę wyjść na ring i powiedzieć, że jest zmiana planu. To by była totalna kompromitacja.
Rey: Może cokolwiek się uda, coś równie emocjonującego.
Edge: Popatrz na plakat. Co jest napisane.
Rey: Hell in a Cell Match for IWF Heavyweight Championship.
Edge: Widzisz? Nic nie mogę zrobić.
Rey: Dobrze, to do zobaczenia w ringu.

Rey wychodzi i nagle wchodzi wściekły Orton.

Randy: Słuchaj, Edge!
Edge: Nie tym tonem. Tutaj w tym gabinecie ja jestem nietykalny.
Randy: Edge, jeżeli taka sama sytuacja się powtórzy jutro, to znokautuję Chrisa, jego przydupasa Johna i ciebie. Pożegnasz się z tym gabinetem i...
Edge: I co, myslisz, że przejmiesz stery? Że oddam ci wtedy pas? JA już to przewidziałem i mam odpowiednie zastępstwo. Nie tylko względem pasa, ale i GM'a.
Randy: O czym ty mówisz? Nieważne, pamiętaj co ciebie może spotkać. Mnie nie powstrzymasz przed daniem ci Punt Kicka.
Edge: Skończyłeś? Bo mam o wiele ciekawsze zajęcia od słuchania twoich wywodów. Na przykład szykowanie się do obrony tytułu.

Randy wychodzi wściekły z gabinetu.

Ring

J.R. Bardzo duże napięcia.
M.S. Tak, nietylko an linii Randy-Edge ale i na innej.
J.R. Zaraz zobaczymy starcie Christian vs Chris Jericho. Oddajmy głos konfenansjerce.

Lilian Garcia: Przed nami starcie na zasadach One Fall. W drodze na ring Y2J Chris Jericho!

Chris Jericho theme: "Break the Walls Down"


Lilian Garcia: Teraz w drodze na ring jego przeciwnik, Christian!

Christian theme: "Just close your eyes"


Normal Match: Christian(w/Maria) vs Chris Jericho

Walka rozpoczęta! Zaczyna się od klinczu który wygrywa Christian. Chris wykonuje Irsh Wip, a następnie Clohstine. Odpycha się od lin i wykonuje kolejny Clohstine na Christianie. Podnosi go i wykonuje Body Slam. Ponownie podnosi go i chce wykonać Suplex lecz Christian kontruje na Neckbraker. Podnosi Chrisa i wykonuje Backbraker. Przypina! 1... wybicie! Chris wstaje i momentalny Shoulderblock i nonszalacki Slap. Podnosi rywala i Suplex. Odbicie od lin i Lionsault. Wstaje i podnosi rywala. Wbicie w narożnik ale atak w biegu skontrowany na kopnięcie. Christian momentalnie wskakuje na narożnik i Missle Dropkick. Przeczołguje rywala na liny, odbija się od przeciwnych i podduszanie. Wchodzi na narożnik i Crossbody, ale 2 count. Zaczyna klaskać w ręce, próba Killswitch, ale Chris się wyrywa i Codebreaker! 1...2.. 2 count! Chris nie wierzy w to i zaczyna kłótnię z sędzią. Christian powoli wstaje, zachodzi rywala od tyłu i Killswitch. 1...2.. 2 count! Christian nie wierzy w to, ale podnosi się, zachodzi rywala od tyłu, ale ten go przejrzał i Codebreaker ponowny. 1...2...3 i pinfall.

J.R. Chris Jericho wygrywa.
M.S. Tak, Jakoś udało mu się wygrać, chociaż miał nietęgą minę, gdy nie udało mu się za pierwszym razem.
J.R. Miejmy nadzieję, że...

Chris zapina dodatkowo Liontammer, ale na hali słychać Coming Home i Edge szybko wbiega na arenę, ale Chris schodzi i się nonszalancko uśmiecha. Edge patrzy wściekłym wzrokiem na Chrisa i bierze mikrofon.

Edge: Już za chwilę będę bronił swój pas przeciwko Rey'owi, a nie tobie Chris, więc zejdź z areny, bo twoja obecność mnie denerwuje. Więc teraz chcę wam coś powiedzieć, dopóki jestem w stanie. Najpierw poproszę Litę na arenę.

Na arenę wchodzi Lita, przechodzi pod linami i staje obok Edge'a

Edge: Wiem, że ostatnim razem w naszej drobnej uroczystości przeszkodził nam Kane, ale tym razem obiecuję ci, że nie stanie się nic. Tak więc ogłoszę to tu i teraz w niedługim czasie odbędzie się nasz ślub. Tak więc już chyba pora, aby Rey Mysterio wszedł i walczył ze mną o tytuł.

Rey wchodzi przy swoim nowym themie, a Lita opuszcza ring. Klatka została już spuszczona i gong się rozległ.

Hell in a Cell Match for IWF Heavyweight Championship: Edge(w/Lita) vs Rey Mysterio.

Rozpoczyna się klinczem, który wygrywa Edge i chce założyć armbar, ale Rey swoją zwinością przechytrza Edga i teraz Edge jest w Armbarze. Edge robi parę elbowów, Rey zakrywa twarz , a Edge od tyłu robi mu Electric Chair. Edge wstaje, wygląda na to, że chce to szybko skończyć,bo szykuje się do Speara. Ale Rey odsuwa się a Edge ląduje na drugiej linie! i 619! Edge się chwieje, ale dalej stoi, Rey chce zrobić Springboarding Seated Senton, ale mamy kontrę na Powerbomb!Edge upada i obaj zawodnicy na macie! Po dłuższej chwili wstaje Edge i Big Bootem rozwala drzwi od klatki!   
Obaj wychodzą za klatkę, parę Face Thurstów w balustradę od Edga, ale Rey jeden kontruje i wykonuje koleje Face Thursty, ale w klatkę. Edge chyba krwawi, nie zdawało mi się. Kolejna Kontra i Sleeper Hold od Edga. Rey pada, a Edge spod ringu wyciąga 2 krzesła i wchodzi na klatkę! Rey zaraz dołącza, mamy klincz, Edge wykonuje Suplex na klatkę! Kładzie krzesło na środku klatki (tam gdzie są te drzwi górne) i szykuje się do speara. Ale Rey się znowu odsuwa! Edge prawie spadł, ale wraca na środek klatki, Rey robi mu Huracanranę jedną, drugą, szykuje się do trzeciej, ale Edge robi Edgecution na krzesło! Rey krwawi!Jego maska robi się czerwona! Edge chce zrobić spear, i tak! na drzwi od klatki które się załamują! Obaj wadają do środka! Rey się nie rusza, Edge się przewraca z bólu, sędzia sprawdza czy Rey oddycha, tak! Walka jest kontynuowana. Rey się nagle przewraca na bok i wymiotuje na ring. Nie jest to zbyt apetyczne, ale widocznie to był wysokoimpaktowy Spear. Sędzia sprawdza jeszcze raz czy z Mysterio wszystko w porządku, Rey powoli wstaje i dostaje Edgecution na krzesło! Następnie Edge zakłada EdgeCator! Ale Rey się nie poddaje i Edge puszcza. Idzie po dwa krzesła, wchodzi z powrotem na ring, ale Rey już robi Headscissors na drugą linę, Rey już biegnie na 619, ale Edge odskakuje i uderza krzesłem Reya, który jest między linkami. Wciąga go na ring i mamy One Man Con-Chair-To! I EdgeCator! Rey się poddaje!

J.R. Edge nadal mistrzem.
M.S. Ciekawi nas, kto będzie kolejnym pretendentem. Spotykamy się na Evolution. Do tego czasu żegnają się
J.R. Jim Ross.
M.S. i Matt Striker.


Wrestler: Edge
Wygrane: PPV: 1/0/0 Tygodniówki: 1/0/0 House Show 0/0/1
You think you know me!
[img]http://img844.imageshack.us/i/pas2s.jpg[/img]

Offline

 

#2 2011-01-08 19:39:52

 Rockman

Versatille General Manager

Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 334
Punktów :   

Re: TAW Saturday Night Heat 8/01/2011

Fajna gala, mimo że pisałem ME ;P Podobały mi się  zwłaszcza segmenty, trochę mniej walki. Ale zakończenie walki Christian vs. Chris Jericho mnie zdziwiło. Poza tym, John Cena wygrał z Ortonem. Nie zbyt dobry I Q. Match, ale na początek dobry. Ja sobie wyobrażam prawdziwy I Q. że nawalają się krzesłami, chodzą po całej arenie, ktoś spada z 5 metrów (inspiracja z The Rock vs. Mankind WWF Championship Match I Quit na Royal Rumble 99)
pod koniec ktoś przykłada mikro do leżącego, krwawiącego i ledwie żywego przeciwnika i słychać I....QUIT!


Yo dawg, I heard you like cars so we put a car in your car so you can drive while you drive!
Wyniki PPV 0/0/0
Tygodniówki 0/0/0

Offline

 

#3 2011-01-08 20:18:34

 lahire12

Stały użytkownik

Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 87
Punktów :   -2 

Re: TAW Saturday Night Heat 8/01/2011

Gala bardzo mi się podoba.Oby było więcej takich gal. OCENA 10/10

Ostatnio edytowany przez lahire12 (2011-01-08 20:47:50)

Offline

 

#4 2011-01-08 20:35:48

 Test

Stały użytkownik

Skąd: Choszczno
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 107
Punktów :   
WWW

Re: TAW Saturday Night Heat 8/01/2011

Bardzo dobra gala jak każda w twoim wykonaniu.
Dużo dobrych walk i backstagy. Co do "I Quit" matchu nawet dobry był ,ale przydało by się jeszcze więcej akcji czy interwencji zawodników.Wszystkie mecze cudne.Jak bym oceniał według stopni szkolnych to by powstała siódemka!!

Offline

 

#5 2011-01-08 20:40:31

Dynioslaw

Administrator

17166211
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 363
Punktów :   

Re: TAW Saturday Night Heat 8/01/2011

Fajna gala ciekawa walka Christiana z Chrisem Jericho, niespodziewany zwycięsca, dużo triatrionów, walk i komentarzy komentatorów. HBK, nie mógłbyś bardziej wykwintnie się wypowiadać, jak ja czy The Bull?


Wrestler: Jeff Hardy Wygrane: PPV: 2/1/1 Tygodniówki: 9/0/3 House Show 3/0/0
Wrestler: Aj Styles Wygrane: PPV: 0/0/0 Tygodniówki: 0/0/0 House Show 0/0/0

Offline

 

#6 2011-01-08 20:43:15

P4w3r

Stały użytkownik

Zarejestrowany: 2010-12-22
Posty: 52
Punktów :   

Re: TAW Saturday Night Heat 8/01/2011

Dam 8.5/10 na zachęte.Walki fajnie pukładane, jednak błędy dlatego analizuj gale krok po kroku.Co do walk walka Jericho vs Christian lepiej aby finishery były bardzo skuteczne, wiem może 2 count po finisherze podnosi niektórych na duchu jednak chodzi o skuteczność.No bo ja aby wygrać Chris musiał Codebreaker 2x wykonać.
Walki można przedłużyć komentarzami i tego typu słówkami.I aby na BS nie było tylu nawalanek lecz prawdziwe walki na słowa, wiesz o co mi chodzi.Może wydaje się być krytyczny.Ja również mam inspiracje na I Quit Match, np.Cena wchodzi z Ortonem na konstrukcje budynku podnosi go na AA!Orton krzyczy I quit!Cena nie pozostaje próżny i zrzuca Ortona z 10m!Albo Orton przywiązuje głowe Ceny do krzesła umocowanego linami!Szykuje się do Punt Kicka!Cena się poddaje!No może mnie poniosło lecz trzeba  wydłużyć te walki.Co prawda do mistrzostwa jeszcze troche brakuje ale z gali na gale jest coraz lepiej!Życze powodzenia w dalszym pisaniu jak coś to moge pomóc. A co do Chrisa to streak 4/0/0 nawet na mnie zrobił wrażenie, aczkolwiek nie chce się przechwalać.


Streak of CM Punk:
0/0/0

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thewayoftheninja.pun.pl www.fightingdreamers.pun.pl www.rapujacepierogi.pun.pl www.csklanorange.pun.pl www.internat.pun.pl