#1 2011-01-07 17:41:20

 Edge

TAW General Manager

16217684
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 162
Punktów :   
WWW

House show 4

House show theme: Rev Theory "Hell yeah"

J.R. Na kolejnym house show witają was...
S.C. Stefan Ciejebał.
J.R. oraz Jim Ross.
S.C. Jesteśmy już blisko pierwszej w Nowym Roku gali.
J.R. Tak, poznamy na niej nowych mistrzów.
S.C. Między innymi mistrzów tag-team oraz Women's.
J.R. Zobaczymy również rewanż pomiędzy Triple H'em oraz Jeffem Hardy'm. Stawką będzie pas mistrza Europy.
S.C. Tak, jednak wcześniej jest jeszcze Saturday Night Heat. Edge broni swój tytuł w walce przeciwko Rey'owi.
J.R. Dobra, Stefan. Zaczynajmy. Pierwszą walką jest starcie pomiędzy Ashely Massaro i Litą.

Normal Match: Lita vs Ashley.

Starcie zaczyna się od klinczu, Lita zapina Headlock, ale przy linach Ashley kontruje to na Irish Whip i

clothesline. Podnosi rywalke i Suplex. Lita bardzo mocno odczuła tą akcję, ale częstuje rozpędzoną rywalkę Back

Body Dropem. Od razu wchodzi na narożnik, lecz nie trafia z Litacanraną. Ashley zaczyna okładać punchami. Podnosi

ją, Irish Whip, ael Lita unika clothesline i wykonuje Bulldoga. Staje za rywalką, a kiedy się odwraca kopnięcie i

Lita DDT. Przypina, ale 2 count. Lita jest wściekła, ale wchodzi na narożnik. Trafia z Litacanraną, podnosi Ashley

i Reverse of Fate, ale ponowny 2 count. Lita jest bardzo zdenerwowana i zaczyna się mocno kłócić z sędzią, a Edge

nawet nie może jej uspokoić. Odwraca się w stronę rywalki i Head Scissor Takedown. Wchodzi na narożnik i

Starstruck. Momentalny pin, 1...2...3 i pinfall.

J.R. Niewiarygodne zakończenie.
S.C. Tak. Ashley pokonuje Litę. To jej źle wróży.
J.R. Edge pomaga jej zejść z areny.

Backstage - Test stoi z Trish

Test: Już tylko dni dzielą mnie od zdobycia walizki Money in the Bank.
Trish: Jest jeszcze pięciu innych chętnych.
Test: To nic. Każdy wie, że ja wygram.
Trish: A mistrzostwo tag-team?
Test: Pokonamy E&C i zdobędziemy pasy.
Trish: To jest TLC Match. Nie będzie tak łatwo.
Test: Będzie.

Kamera pokazuje obraz z innej strony. Edge stoi z Christianem.

Edge: Dzisiaj nasz wielki powrót.
Christian: Tak. To będzie wprawka przed Evolution.
Edge: Sięgniemy po raz kolejny po pasy.
Christian: A ja zostanę Mr. Money in the Bank.
Edge: Mam nadzieję, że nie wykorzystasz jej na mnie.
Christian: Mam inny plan.

Ring.

J.R. Pora na kolejną walkę.
S.C. Brock Lesnar kontra Undertaker.

Normal Match: Undertaker vs Brock Lesnar.

Starcie rozpoczyna się klinczem, po którym Undertaker wykonuje Irish Whip i clothesline. Brock podrywa się i

wyprowadza serię ciosów, ale silny podbródkowy. Undertaker wbija rywala w narożnik, ale atak w biegu skontrowany na

kopnięcie. Brock wyprowadza clothesline i German Suplex. Próba ponownego Irish Whipu, ale Undertaker go kontruje i

Big Boot. Podnosi rywala, wykręca rękę i Walk on Rope. Wbicie w narożnik i clothesline. Brock upada na matę, a

Undertaker pokazuje, że szykuje się Chokeslam. Chwyt za gardło, ale Brock wyprowadza serię uderzeń łokciem. Brock w

szybkim tempie wykonuje Knee Lift i F5! 1...2.. 2 count! Brock zaczyna kłócić się z sędzia, ale podchodzi do rywala

i Hell's Gate! Brock odklepuje.

J.R. PO raz kolejny Undertaker pokazuje swoją wyższość.
S.C. Tym razem Brock musiał odklepać.
J.R. Niedługo main event: Edge i Christian kontra Kurt Angle i The Miz.

One Fall: E&C vs Kurt Angle i The Miz
Zostaje w ringu Christian i Kurt, mamy klincz, który wygrywa Kurt leg takedownem. Odrazu siada na jego plecy i wykonuje serię punchów, po której Christian ma chyba rozcięty policzek. Tą passę przerywa Edge Big Bootem. Sędzia go upomina, ale Edge przeciąga Christiana do swojego narożnika i zmienia się. Parę Elbowów i punchów, i walka już jest w parterze. Mamy Bow & Arrow od Edga, ale po chwili Kurt się uwalnia, Edge chce zrobić Big Boota, ale mamy Ankle Lock! Edge od razu kontruje i zmienia się z bratem. Christian robi parę punchów, Back Drop i szykuje się do Frog Splashu, ale Kurt wystawia kolana! Leżą znokautowani, ale po chwili mamy podwójną zmianę! Miz zasypuje Edga gradem Disscus Punchów, ale jeden z nich Edge kontruje i mamy Edge-o-matic! 1...2... 2 count! Teraz mamy reverse Chin Lock,przerwany przez Kurta, ale Christian też wchodzi! Killswitch na Kurcie, EdgeCusion na Mizie, i szykują się pod Double Spear! Ale nie trafiają, Kurt Robi Angle Slam na Christianie, a na Edgu zakłada Ankle Lock! Edge ma się poddać, ale doczołguje się do linek, Christian wstaje i mamy Killswitch, następnie Frog Splash, i Spear od Edga! 1..2..3!


Wrestler: Edge
Wygrane: PPV: 1/0/0 Tygodniówki: 1/0/0 House Show 0/0/1
You think you know me!
[img]http://img844.imageshack.us/i/pas2s.jpg[/img]

Offline

 

#2 2011-01-07 17:48:40

 Rockman

Versatille General Manager

Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 334
Punktów :   

Re: House show 4

Podoba mi się ten House Show, podczas czytania czułem się jak na WWE Superstars. Trochę pomyłek, ale tak to wszystko dobrze. Mam nadzieje że później Editniesz i poprawisz. Ty już wiesz co


Yo dawg, I heard you like cars so we put a car in your car so you can drive while you drive!
Wyniki PPV 0/0/0
Tygodniówki 0/0/0

Offline

 

#3 2011-01-08 08:41:33

Dynioslaw

Administrator

17166211
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 363
Punktów :   

Re: House show 4

Ciekawe walki, dużo szczegółowych akcji, opisanych przez ciebie, ja napszykład nie zauważyłem żadnych błędów, w przeciwieństwie do mojego kolegi Rockmana, moim zdaniem ich nie ma, a jak nawet są, to zrobisz jak Rockamn powiedział. Nawet z błędami zauważonymi ten House Show jest świetny.


Wrestler: Jeff Hardy Wygrane: PPV: 2/1/1 Tygodniówki: 9/0/3 House Show 3/0/0
Wrestler: Aj Styles Wygrane: PPV: 0/0/0 Tygodniówki: 0/0/0 House Show 0/0/0

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.volleycentrum.pun.pl www.pa-forum.pun.pl www.academykatongeki.pun.pl www.logistyk00.pun.pl www.air123.pun.pl