#1 2010-12-31 16:12:03

 Edge

TAW General Manager

16217684
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 162
Punktów :   
WWW

House show 3

House show theme: Rev Theory "Hell yeah"



J.R. Na kolejnym house show w Miami witają was.
S.C. Stefan Ciejebał
J.R. i Jim Ross.
S.C. Dzisiaj dla odmiany zobaczymy głównie gwiazdy Vresatille.
J.R. Wiąże się to głównie z galą sylwestrową wydawaną przez General Managera TAW.
S.C. Bedą wszystkie gwiazdy Vresatille...
J.R. Oprócz kontuzjowanego The Rocka.
S.C. To było niezbyt przyjemne. Wydarzyło się to w walce The Rock i Jeff Hardy kontra Shawn Michaels i Triple H.
J.R. Obecnie na pozycji General Managera zzastępuje go Debra, a w walkach Booker T.
S.C. Pora na walki. Pierwsza z nich to Jeff Hardy kontra Udertaker w Hell in a Cell Matchu.

Jeff Hardy theme:


Undertaker theme:


Hell in a Cell Match: Jeff Hardy kontra Undertaker

Starcie zaczyna się od klinczu, po którym z Irish Whipem wychodzi Undertaker, ale Jeff unika clothesline'a i wychodzi z Spinning Wheel Kickiem. Okłada go w parterze kopnięciami, podnosi i wyprowadza pojedyncze ciosy. Próba Irish Whipu w narożnik, ale kontra. Undertaker próbuje wykonać atak w biegu, ale otrymuje kopnięcie i Dropkick. Wchodzi na narożnik i Leg Drop. Jeff bierze spod ringu krzesło. Próba ataku, ale powstrzymana po Big Boocie. Podnosi Jeffa, wykręca rękę i próba Walk on the Rope, ale Jeff go podcina i Superplex! Oboje leżą i Jeff kładzie rękę na rywalu. 1...2.. 2 count. Nie może w to uwierzyćm ale wstaje i bierze krzesło. Uderza nim prosto w twarz Undertkera i rozkłada je. Undertaker ma krwawienie, ale odbija się od lin, lecz kopnięcie i Twist of Fate na krzesło! Jeff wchodzi na narożnik i dokłada Swantom Bomb. 1...2...3 i pinfall.

J.R. Jeff właśnie pokonał Undertakera.
S.C. Tak, pokazał swoją wyższość. Tym zwycięstwem może nabrać odwagę przed obroną pasa właśnie w klatce.

Backstage: Test stoi odrobinę poddenerwowany z Trish.

Test: Dzisiaj moja szansa na zwycięstwo. Mogę wygrać z Deliriousem.
Trish: TAk. To będzie drobna wstawka przed Hell in a Cell.
Test: Wierzę, że jestem w stanie wygrać z tym nijakim gościem.
Trish: Test, spokojnie. Wiem, że chcesz mu wykonać Running Big Boota.
Test: Bo go otrzyma.

Ring:

J.R. Test jest zbyt pewny siebie.
S.C. Aż za pewny. To pora na kolejną walkę.
J.R. Tak. Delirious kontra Test.

Delirious theme:


Test theme: "This is a Test'


Normal Match: Delirious vs Test (w/Trish Stratus)

Starcie rozpoczyna się od klinczu, Test zapina Headlock, ale Delirious przy linach kontruje to na Irish Whip i otrzymuje clothesline. Od razu Test wykonuje Diving Elbow. Podnosi rywala i dokłada Neckbreaker. Zaczyna dominować nad rywalem, wyprowadza Irish Whip, ale znikąd Leaping Lariat. Delirious zapina Camel Clutch, ale Test szybko wydostaje się z uchwytu, kopnięcie i DDT. UStawia się pod Running Big Boot. Wykonuje swoją akcję, 1...2. 2 count! Nie może w to uwierzyć, ale wstaje i ustawia się za rywalem. Delirious powoli się podnosi i Full Nelson! Test bardzo mocno dopina submisson, a Delirious rozpaczliwie chce się wydostać. Powoli gaśnie i upada na matę, a Test przypina 1...2...3 i pinfall.

J.R. Test wygrywa.
S.C. Tak, ale miał nieciekawą minę, gdy Running Big Boot mu nie pomógł wygrać.
J.R. Tak, jednak Full Nelson mu pomógł i...

"Booyaka" - Rey wbiega na ring i ustawia po Hurricanranie Testa pod 619, ale on w porę unika akcji i dokłada Running Big Boot.

Test: Nie wiem czego tu szukałeś, ale takie coś ciebie może spotkać podczas Hell in a Cell  Matchu na Heat, because This is a Test (pokazuje na siebie).

Chce opuścić arenę, ale...

"If you close your eyes"



Christian wbiega na ring i zaczyna okładać Testa. Wykonuje Killswitch i wychodzi z ringu z mikrofonem, na rampie odwraca się i mówi

Test, takie coś ciebie powinno nauczyć szacunku do starszych!

Test przy pomocy Trish schodzi z areny.


Backstage.

Shawn idzie na swoją walkę z Kanem, gdy go zaczepia dziennikarz.

Dz: Shawn, mogę ci zadać kilka pytań?
Shawn: Tak.
Dz: Dzisiaj masz jakby powtórkę z Raw, kiedy walczyłeś na specjalne życzenie gospodarza specjalnego.
Shawn: Tak, wtedy myślał, że coś zdziała tą podmianką. Dzisiaj przewaga będzie po mojej stronie.
Dz: Dlaczego?
Shawn: Jakbyś nie widział, to teraz po mojej stronie jest Paul Bearer.
Dz: Dobrze, dziękuję.

Ring:

J.R. Shawn jest pewny siebie.
S.C. Za bardzo. Pora na main event.
J.R. Shawn Michaels kontra Kane.

Shawn Michaels Theme "Sexy Boy"


Kane theme:



Main event: Shawn Michaels (w/Paul Bearer) vs Kane

Shawn unika otwartego starcia, wyprowadzając tylko pojedyncze ciosy. Kana w końcu chwyta go, Irish Whip i clothesline. Podnosi go i wbija w narożnik, ale Shawn unika ataku w biegu i Atomic Drop połączony z Chopem. Zapina Sharpshooter, ale Kane dostaje sie do lin. Próba Irish Whipu, ale skontrowana i Big Boot! Kane wchodzi na narożnik i clothesline w locie. Wyciąga rękę i chwyta Shawna za kark, ale ten wyprowadza kilka ciosów łokciem, odbija się od lin i jakimś cudem powala go Runing Clotheslinem. Wymyk i się ustawia w narożniku. Kane podnosi się i Sweet Cheen Music! 1...2.. 2 count! Shawn nie wierzy w to i kłóci się z sędzia, a kiedy się odwraca, Kane ponownie chwyta go pod Chokeslam. Jednak przy wyniesieniu Shawn wyrywa się i ponowny Superkick. Wchodzi na narożnik i Flying Elbow Drop. Przypina, 1...2...3 i pinfall.

J.R. Shawn wygrywa!
S.C. Tak jest. Pokonuje Kane'a. Widać, jakby Paul Bearer działał na Shawna.
J.R. Możliwe Stefan. Widzimy się na następnym Heat. Do tego czasu żegnają się.
S.C. Stefan Ciejebał.
J.R. i Jim Ross.


Wrestler: Edge
Wygrane: PPV: 1/0/0 Tygodniówki: 1/0/0 House Show 0/0/1
You think you know me!
[img]http://img844.imageshack.us/i/pas2s.jpg[/img]

Offline

 

#2 2010-12-31 17:12:05

 Test

Stały użytkownik

Skąd: Choszczno
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 107
Punktów :   
WWW

Re: House show 3

Bardzo dobry ten House Show ,ale brakowało mi walki Div (chyba ,że wogóle nie chciałeś) .
Wszystko super tylko moje theme to This is a Test (wersja druga) ( http://www.youtube.com/watch?v=vJZp6awlL58 ).
Gala 10/10 !!

Offline

 

#3 2011-01-08 08:44:51

Dynioslaw

Administrator

17166211
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 363
Punktów :   

Re: House show 3

Bardzo dobry House Show. Dosyć dużo walk, lecz nie zauważyłem tu ani jednej walki div, jak moi koledzy. Daje mimo wzystko, z powodu wielu walk 10/10.


Wrestler: Jeff Hardy Wygrane: PPV: 2/1/1 Tygodniówki: 9/0/3 House Show 3/0/0
Wrestler: Aj Styles Wygrane: PPV: 0/0/0 Tygodniówki: 0/0/0 House Show 0/0/0

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pa-forum.pun.pl www.volleycentrum.pun.pl www.academykatongeki.pun.pl www.logistyk00.pun.pl www.privservermetin2.pun.pl