#1 2010-12-27 14:26:08

 Rockman

Versatille General Manager

Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 334
Punktów :   

Versatille 27.12.10 (wyjątkowo w poniedziałek)

VERSATILLE 27.12.10
http://img13.imageshack.us/img13/5510/logo1oft.png

Shane: Witamy na Versatille, w tym tygodniu wyjątkowo w poniedziałek po pierwszej gali jednorosterowej, No Chance PPV.
Tazz: Dziś, z Long Island, Nowy Jork mówią dla państwa:
Shane: Shane McMahon
Tazz: I Human Suplex Machine, Tazz.
Shane: Dziś mamy parę nową walkę, to znaczy Commentator Table Match
Tazz: Każda walka jest niebezpieczna, a Table Match zwłaszcza. Ale mamy również dziś walkę No DQ HHH i HBK vs. Immortal Champion i The People’s Champion.
Shane: Właśnie co do gwiazd, co, jako wieloletni zawodnik, mistrz WWF i ECW, sądzisz o zawodniku, jakim jest Shawn Michaels?
Tazz: Powiem ci tak, kto nie umie mówić w ringu, ten nie umie walczyć.
Shane: Hmm, ciekawe, ale przejdźmy do pierwszej walki.
Tazz: To będzie ciekawe: Beth Phoenix i Tori w Table matchu.
Shane: Ale nie byle jakim, to jest Commentator Table Match!
Tazz: Będziemy musieli uważać…

1.    Beth Phoenix vs. Tori Commentator Table Match
Słychać Theme Beth,

Następnie Tori.

Rozpoczyna się zwarciem, które wygrywa Tori, która wykonuje Hair-pull Snapmare,
Następnie próbuje Diving Cross body, ale Beth wykonuje Powerslam! Beth podnosi Tori, ale ta wykonuje Hair Pull, czyli po prostu pociąga Beth za włosy. Następnie Dropkick w plecy i próba przypięcia, ale sędzia informuje, że to jest Table Match. Obie wstają, zwarcie, Tori robi backslide i mamy Back Suplex. Tori wyciąga Beth za ring, ale ta wykonuje face thurst na balustradę. Obie upadają. Wstają, zwarcie, podchodzą do stołu komentatorskiego, przy którym nikt nie siedzi i mamy face thurst od Beth, rozbieranie stołu (wyjmuje osłonę, monitory i inne duperele) i Tori leży już na stole. Szykuje się Glam Slam, ale Tori robi  Tori-plex i jest koniec.

Tazz: Przyznam, że to była krótka, ciekawa i wciągająca walka.
Shane: U Div już tak jest.
Tazz: Teraz będzie ciekawy mecz moich kolegów z ECW i z WWE.
Shane: Mick Foley jako Cactus Jack kontra  Straight Edge i Rob Van Dam.

2.Hardcore Handicap Elimination Match Cactus Jack vs RVD i CM Punk.

Słychać One Of A Kind i mamy RVD na rampie

Słychać This Fire Burns i CM Punk wychodzi z BS.

Słychać theme Cactusa i pojawia się na rampie.


RVD zaczyna atakować Cactus Jacka, a Cm Punk na razie się nie włącza.
Mamy klincz, z którego z Irish Whipem wychodzi Jack i wykonuje
clothesline, wykonuje Cactus Elbow i do gry włącza się CM Punk, wychodzi
z clotheslinem i suplexem. Wbija rywala w narożnik i uderzenie kolanem.
Wychodzi z Bulldogiem i czeka na rywala, ale podnosi się RVD. Dogaduje
się z Punkiem, podnoszą rywala i podwójny Suplex. Wbijają go w
narożnik, wynoszą na narożnik i podwójny Superplex? Nie. Cactus Jack
zwala ich i częstuje Cm Punka Elbow Dropem. RVD wstaje i Monkey Flip.
Wchodzi na narożnik i Five Star Frog Splash. 1...2 2count, bo CM Punk
przerywa liczenie. Kłótnia pomiędzy partnerami, a Jack schodzi po
krzesło i częstuje obydwóch uderzeniami. Rozkłada krzesło i Double Arm
DDT dla Roba i zostaje wyeliminowany. Cm Punk zachodzi go od tyłu i
Backbreaker. Wbicie w narożnik, ale atak w biegu unika Jack. Schodzi poza
ring i wyjmuje ponownie krzesło. Wchodzi do ringu, ale CM Punk wykonuje
High Kick. Przypięcie, ale 2 count. Podnosi rywala, wyniesienie pod GTS,
ale Cactus Jack się wyrywa, podnosi krzesło i silne uderzenie w twarz. CM
Punk krwawi, a Jack dokłada Piledriver i pinfall.


Tazz: No! To mi się podoba! Przypomniałem sobie, jak to było w ECW!
Shane: Walka świetna! I te zakończenie!
Tazz: Teraz przypomnijmy, co się wydarzyło na No Chance PPV.

Widać, jak Undertaker robi Flying Clothesline, Chokeslam, Tombstone i Hell’s Gate na Kane.
Następie jak Abyss wykonuje Black Hole Slam i odlicza Takera.
Widać teraz, jak Cactus robi Piledriver z drabiny na dwa płonące stoły na CM Punku.
Widać także Five Star Frog Splash z drabiny, kombinację ciosów sladgehammerem od Triple H, Front Suplex face thurst od Triple h na Cactusie Jacku na pinezki, Tombstone Kane na Cactusie na pinezki, parę akcji Tag teamowych,  próby spinowania Kane, Cloverleaf Jeffa, po którym Triple H się poddaje, kip-up Kane i obraz ciemnieje.

Tazz:A tu jeszcze zdjęcie z Backstage po walce:
Undertaker uściska ręke Kaneowi.

Shane: Tak, bracia się pogodzili. Dlatego dziś, w narożniku Kane znajdzie się Undertaker.
Tazz: Abyss vs. Kane First Blond, może być ciekawie!

3.Abyss vs. Kane/w Undertaker First Blond Match.

Słychać theme Abyssa

Następnie Brothers of Destruction


Rozpoczyna się klinczem, wygrywa Kane i wykonuje Choke Toss przez pół ringu.
Camel Clutch, ale Abyss podnosi Kane! Mamy Electic chair! Abyss wykonuje parę clotheslineów, po których mamy leg drop.  Kane wstaje i wykonuje Lifting and Toss,
Tak zwany Two Handed Chokeslam. Running Leg Drop, i Kane wchodzi na narożnik.
Flying Clothesline, ale Abyss odsuwa się! Abyss siada na Kane i puncuje. Undertaker odwraca uwagę sędziego, a Kane robi Low Blow. Następnie Side Walkslam i Undertaker rzuca Kanowi krzesło. Abyss wstaje i dostaje Uppercut, Kane kładzie krzesło na ziemi, Abyss wstaje i mamy Tombstone Piledriver na krzesło. Dzyń, dzyń, dzyń! Sędzia dostrzegł krew na Abyssie!

Tazz: Krótka walka, ale First blood długie? To chyba niemożliwe, a zwłaszcza z Kanem w roli głównej.
Shane: Przed nami super Main Event, walka wieczoru!
Tazz: Extreme Hell In a Cell! I w nim takie gwiady:
Shane: The Rock, Jeff Hardy po Face Turnie, Triple H i Shawn Michaels!
Tazz: Zanosi się na ciekawą walke!
Shane: Tak, a zwłaszcza hardcorowe akcje!
Tazz: Wiesz w ECW to było…

ME. The Rock & Jeff Hardy vs. Triple H & Shawn Michaels.

Słychać Hollywood intro, po którym zamiast Is Cooking słychać theme Jeffa Hardego.

Słychać theme Triple H i obaj zawodnicy wchodzą na ring.

The Rock i Jeff Hardy vs Triple H i Shawn Michaels

W ringu zostaje The Rock i Shawn. Od razu klamrują się i The Rock zapina Headlock, ale przy linach Shawn kontruje to na Irish Whip, po którym otrzymuje clothesline. The Rock wykonuje mu Suplex i się zmienia z Jeffem. Ten wychodzi z serią ciosów. Irish Whip wbijający w narożnik, ale atak w biegu skontrowany na kopnięcie. Shawn wrzuca go do narożnika i seria Chopów zakończona mocnym kopnięciem i Swinging Neckbreakerem. Zmiana z The Rockiem, podwójny Irish Whip i clothesline. Hardy wykonuje Leg Drop z narożnika. Pin ale 2 count. Shawn powoli podnosi się, próba Twist of Fate, ale Triple H włącza się i wykonuje uderzenie. Wykonuje Pedigree, a Shawn kładzie tylko rękę. 12.. 2 count. The Rock bierze krzesło, a Jeff powoli czołga się do narożnika tak samo jak Shawn. Podwójna zmiana i Triple H trafia na uderzenie krzesłem. Widać krwawienie, a The Rock okłada go serią uderzeń. Irish Whip i Spinebuster. Staje nad rywalem odbija się dwukrotnie od lin i People’s Elbow. Rozstawia krzesło i Rockbottom na nie. 1...2.. 2 count przez Shawna. Jeff wbiega i zaczyna go okładać, a Triple H wstaje powoli i Pedigree! Bierze nowe krzesło i wkłada nogę The Rocka pomiędzy oparcie a obudowę. Uderza z całej siły krzesłem o matę. Po wyrazie twarzy The Rocka widać, jaki to ból. Wyciąga nogę i zakłada Side Leg Lock, ale Jeff w porę interweniuje. Twist of Fate dla Triple H'a a Jeff staje w swoim narożniku. The Rock nie może wstać, a Triple H doczołgał się do swojego narożnika i Shawn przeciąga przeciwnika na środek i Figure 4 Leg Lock. The Rock nie zamierza odklepać, a Jeff nie wytrzymuje i Leg Drop z liny. Shawn otrzymuje całą serię uderzeń do czasu interwencji Triple H'a. Triple H robi spinebuster na Jeffie, odwraca się, a tam Rock stoi na jednej nodze i wykonuje mu Rockbottom mając tylko jedną nogę! Jeff robi jeszcze Swanton, 1…2…3!

Winners of this contest are Jeff  Hardy and The Rock!
Przychodzą medycy, kładą The Rocka na noszach, przybiega Debra z backstage I idzie z medykami, a The Rock mówi: Nic The Rockowi nie jest, to tylko zbicie….

Tazz: No i mamy kontuzję!
Shane: Pamiętam, jak po walce Hell In a Cell miałem kontuzję karku i obficie krwawiłem.
Rehabililitacja, rehabilitacja i jeszcze raz rehabilitacja.
Tazz: Ja jako były zawodnik ECW, też mam sporo kontuzji za sobą. Ale może pogadajmy o tym z kimś, kto naprawdę zna się na kontuzjach.

Wrestling za kulisami

Tazz: Dziś, w pierwszym i wyjątkowym odcinku Wrestlingu za kulisami goszczę w studiu
Micka Foleya, znanego u nas jako Cactus Jack.
Mick: Witam.
Tazz: Ty jako Hardcore Legend miałeś wiele kontuzji.
Mick: Jasne, najbardziej znana to brak części mojego jeb…go ucha.
Tazz: Opowiedz nam o tym.
Mick: To było tak. Jeszcze w WCW walczyłem z Vaderem. Byłem w hangmanie, czyli byłem oparty na liny i wykręcony tak, że druga linka szła nad moimi ramionami, a trzecia pod.
A w WCW nie było linek, tylko kable i trudno było je zgiąć, czyli trudno było wyjść z Hangmana. Vader mnie złapał i wyciągnął. Ale zacząłem krwawić z ucha. Po paru ciosach z podskakiwaniem coś spadło z mojego boku. Spojrzałem, a to moje ucho! Zakończyliśmy normalnie walkę i pojechaliśmy do szpitala. Niestety nie całe było w stanie dalej funkcjonować i mam teraz 2/3 ucha.(śmiech)
Tazz: Fascynujące. A ogólnie co nam powiesz o kontuzjach?
Mick: Miałem ich sporo w życiu, coś około trzydziestu, jeśli nie więcej. Dużo osób pyta mnie, skąd mam takie blizny na rękach. Większość jest od wybuchu bomby, kiedy byłem w Japonii. C4 wybuchło i spowodowało pożar, w którym się poparzyłem. Reszta jest od ciągłego rozcinania skóry. Jeśli chcecie więcej się do wiedzieć o mnie, Mankindzie, Dude Lovie i Cactus Jacku, zapraszam do lektury książek: Have a Nice Day! A tale of Blood and Sweatsocks, Foley Is Good: And the Real World Is Faker than Wrestling, The Hardcore Diaries i najnowsza, niedawno wyszła, Countdown to lockdown: A Hardcore Journal.
Tazz: Dobrze, sięgnę po te książki. Ale musimy kończyć. Z Wrestlingu za Kulisami żegnają się z państwem Mick Foley i Tazz, a z Versatille Shane McMahon.


Yo dawg, I heard you like cars so we put a car in your car so you can drive while you drive!
Wyniki PPV 0/0/0
Tygodniówki 0/0/0

Offline

 

#2 2010-12-27 14:36:08

 Test

Stały użytkownik

Skąd: Choszczno
Zarejestrowany: 2010-12-19
Posty: 107
Punktów :   
WWW

Re: Versatille 27.12.10 (wyjątkowo w poniedziałek)

Fajna gala.Znudziłem się narazie przy pierwszej walce ,ale później były bardzo Hardcorowe.Najbardziej Main Event.The Rock chyba będziesz musiał przejść ciężką operację.Gala super 100/10

Offline

 

#3 2010-12-27 15:12:55

 lahire12

Stały użytkownik

Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 2010-10-03
Posty: 87
Punktów :   -2 

Re: Versatille 27.12.10 (wyjątkowo w poniedziałek)

Bardzo dobra gala za nią wystawię ocenę 10/10

Ostatnio edytowany przez lahire12 (2010-12-29 11:29:36)

Offline

 

#4 2010-12-27 17:28:29

 nszymanczyk

Stały użytkownik

4200551
Skąd: Sulejówek
Zarejestrowany: 2010-12-25
Posty: 98
Punktów :   -1 

Re: Versatille 27.12.10 (wyjątkowo w poniedziałek)

Dobra gala! Ale czegoś takiego szczegółu brakuje (nie wiem jakiego) takiego małego. 9/10


"7 Dni"

Offline

 

#5 2010-12-27 17:53:24

 Edge

TAW General Manager

16217684
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 162
Punktów :   
WWW

Re: Versatille 27.12.10 (wyjątkowo w poniedziałek)

fajne segmenty, ale bys mogl dodawac cos w stylu cutting edge lub peep show. Tak za samodzielna prace 10/10


Wrestler: Edge
Wygrane: PPV: 1/0/0 Tygodniówki: 1/0/0 House Show 0/0/1
You think you know me!
[img]http://img844.imageshack.us/i/pas2s.jpg[/img]

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.avatar.pun.pl www.tigerscurse.pun.pl www.stargatecorporation.pun.pl www.mychemicalromance.pun.pl www.clanupk.pun.pl