#1 2010-12-22 20:06:34

 Edge

TAW General Manager

16217684
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 162
Punktów :   
WWW

House show 2

House show 2
House show theme: Rev Theory "Hell yeah"


J.R. Witamy Państwa na house show.
S.C. Areną dzisiejszych zmagań będzie Denver.
J.R. JUż niedługo początek sezonu.
S.C. Na Drafcie The Rock obronił swój pas, a Jeffrey odszedł do jego rosteru. Czy to oznacza feud o pas?
J.R. Możliwe Stefan, ale nie zapominajmy o Edge'u, który też ma swój roster.
S.C. Tak. Edge uznał, że jego show będzie się odbywał w soboty.
J.R. Tak, dosyć już wspomnień. Pora działać.
S.C. W pierwszej walce John Cena zmierzy się z The Mizem.

Normal Match: John Cena vs The Miz

John Cena Theme

The Miz Theme:


Starcie rozpoczyna się od klinczu, po którym John spycha rywala do narożnika, ale przy odsuwaniu się otrzymuje kopnięcie od Miza. Miz wychodzi z Suplexem. Chce wykonać Irish Whip w narożnik, ale jest skontrowany, john odbija się od lin i Bulldog. Podnosi rywala, Irish Whip, ale jest skontrowany, przebiega pod clotheslinem, Shouldertackle, drugi Shouldertackle i Protobomb. "You can't see me' i Five Knuckle Shuffle. Czeka, aż jego przeciwnik wstanie, wyniesienie pod AA, ale Miz się wyślizguje i częstuje clotheslinem. Wbija go w narożnik i Awesome Clothesline. John leży, a Miz czeka na rywala. Przygotowanie pod Skull Crushin FInally, ale Cen się wyrywa, wynosi pod AA, wykonuje i pinfall.

J.R. To była bardzo dobra walka na początek i czekamy na kolejne.
S.C. Tak Josh. Cena pokonuje Miza. Widzieliśmy, że na zapleczu Edge miał rozmowę z Litą.
J.R. Zobaczmy, czego dotyczyła.

Backstage: Edge stoi sam z Litą.

Edge: Dzisiaj już za chwilę masz walkę z Ashley.
Lita: Tak i jestem pewna, że tą walkę wygram.
Edge: Wierzę w to. Jest już pas kobiet i będziesz miała większe szanse po wygranej na niego.
Lita: Tak i nie będą gadali, że to przez nasz...
Edge: Związek. Nie, bo udowodnisz dzisiaj, że na niego zasługujesz.

Ring

J.R. Lita bardzo chce udowodnić, że wygra.
S.C. To nie pozostaje nic innego, jak obejrzeć tą walkę.

Normal Match: Lita (w/Edge) vs Ashley

Lita Theme:


Ashley Theme:



Od razu Lita przechodzi do klinczu, wychodzi z Irish Whipem i clotheslinem. Szybki Snap Suplex i wbicie w narożnik, ale atak w biegu skontrowany na kopnięcie, rollup ale 2 count. Lita wstaje i natrafia na clothesline. Ashley wchodzi na narożnik i wykonuje Diving Crossbody, ale ponowny 2 count. Lita wstaje i biegnącej rywalce wykonuje kopnięcie i Lita DDT. 1...2.. 2 count. Lita uderza wściekła pięściami, ale Edge wchodzi na krawędź i uspokaja ją. Wchodzi na narożnik. Ashley lekko zamroczona odwraca się i otrzymuje Litacanrana. Lita przypina, ale ponownie 2 count. Zaczyna kłócić się z sędzia, a w tym czasie Ashley wykonuje rollup, ale tym razem 1 count. Lita wstaje i Twist of Fate. 1...2...3 pinfall.

J.R. Lita udowadnia swój profesjonalizm.
S.C. Widać, że chce zdobyć pas kobiet.
J.R. A Ashley musi trochę poczekać na rewanż.
S.C. Przenieśmy się za kulisy, gdzie Undertaker miał coś do powiedzenia na temat Jeffrey'ea i Brocka.

Backstage: Ciemny pokój. W środku stoi Undertaker.

Undertaker: W niedzielę na gali Samoan Demolition przegrałem z Brockiem, który miał pomoc Jeffrey'ea. Na Drafcie wygrałem z nim, ale znowu Jeffrey chciał się wtrącić i na końcu wykonał mi Twist of Fate. Brock, jeżeli nie umiesz wygrywać uczciwie, po co się zgodziłeś na Steel Cage Match. Przegrałeś i twoja dusza należy do mnie. Co do ciebei Jeffrey, nie jesteś nieśmiertelny. Starzejesz się, a ja natomiast jestem ulubionym demonem diabła. Chcę z tobą walczyć, a kiedy przegrasz, twoja dusza należeć będzie do mnie.

Światła całkowicie gasną, a kiedy się zapala Undertakera nie ma.

Ring.

J.R. Undertaker rzuca wyzwanie Jefffrey'owi.
S.C. Ciekawe, czy Immortal Champion się zgodzi.
J.R. Na to będziemy musieli poczekać.
S.C. Pora na main event.
J.R. Randy Orton kontra Undertaker.

Normal Match: Undertaker vs Randy Orton(w/Edge)

Randy Orton theme "Voices"


Undertaker Theme "Rest in peace"


Starcie rozpoczyna się od klinczu, po którym Undertaker zapina Headlock, ale przy linach Randy kontruje to na Irish Whip, ale otrzymuje clothesline. Podnosi się i nadbiegającemu rywalowi wykonuje Dropkick. Undertaker podnosi się przy linach i zostaje wyrzucony przez Ortona. Randy schodzi za ring i uderza jego głową w schody. Próba Irish Whipu w barierki, ale kontra i sam wpada. Undertaker powoli podchodzi po niego, ale Orton wyprowadza serię podbródkowych. Undertaker wykonuje zamach, ale unik i Backbreaker. Chwilę wchodzi na ring, aby sędzia zaczął od nowa wyliczać. Wbija Undertakera w krawędź ringu i wrzuca go do środka. Wchodzi za nim na ring i podnosi, ale silny podbródkowy. Undertaker wynkonuje Irish Whip i Big Boot. Próba Walk on Ropes, ale Orton wyrzuca go z ringu. Czeka aż jego przeciwnik wstanie i Hangman DDT. Próba RKO, ale Undertaker go odpycha, a atak w biegu skontrowany na POwerslam. Orton wpatruje się w rywala. Ustawia się przy linach. To ma być Punt Kick! Rozpędza się i trafia. 1...2...3 i pinfall.

J.R. Bardzo dobry main event.
S.C. Tak. Orton wygrywa i...




"Mondest" - na ring wbiega Jeffrey i dokłada rywalowi ToF. Bierze mikrofon i zaczyna mówić.

Jeffrey: Undertaker, wyzwałeś mnie i przychodzę, a ty co? Leżysz znokautowany. Nie jesteś nieśmiertelny, a ja ciebie w następnej walce pokonam, a żebyś ty nie mówił, że oszukam cię, będzie to Hell in a Cell Match. To twoja ulubiona, prawda?

Podkłada mikrofon Undertakerowi

Coś nie jesteś rozmowny, co? Leżysz znokautowany, a ja tutaj się produkuję, aby ci odpowiedzieć na wyzwanie. Halo, Undertaker, jesteś tu czy nie?

Patrzuy na publiczność

A wy na co liczycie? Że ta przeterminowana gwiazda mnie pokona. Upokorzę go na waszych oczach. Ja niigdy nie zniknę z tej sceny.

Jeffrey wychodzi.

J.R. Jeffrey się zgadza na walkę.
S.C. Niedługo będziemy świadkami walki Jeffrey kontra Undertaker.
J.R. Do tego ma to być Hell in a Cell match.
S.C. Jeffrey musi być pewny siebie, skoro daje się zamknąć w klatce z Demonem.
J.R. Widzimy się na show Vresatile w poniedziałek. Do tego czasu żegnają się.
S.C. Stefan Ciejebał.
J.R. i Jim Ross.


Wrestler: Edge
Wygrane: PPV: 1/0/0 Tygodniówki: 1/0/0 House Show 0/0/1
You think you know me!
[img]http://img844.imageshack.us/i/pas2s.jpg[/img]

Offline

 

#2 2010-12-22 21:32:22

Dynioslaw

Administrator

17166211
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 363
Punktów :   

Re: House show 2

Edge bardzo dobrze że jesteś moderatorem na tej stronie, bo zasługujesz na to.
niigdy napisałeś ale szczegół.


Wrestler: Jeff Hardy Wygrane: PPV: 2/1/1 Tygodniówki: 9/0/3 House Show 3/0/0
Wrestler: Aj Styles Wygrane: PPV: 0/0/0 Tygodniówki: 0/0/0 House Show 0/0/0

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rapujacepierogi.pun.pl www.thewayoftheninja.pun.pl www.csklanorange.pun.pl www.internat.pun.pl www.fightingdreamers.pun.pl