#1 2010-12-16 20:41:42

 Edge

TAW General Manager

16217684
Skąd: Wolsztyn
Zarejestrowany: 2010-12-14
Posty: 162
Punktów :   
WWW

House Show

Wyjątkowo dzisiaj jest w piątek, reszta będzie już w soboty

House show theme - Rev Theory "Hell yeah"



J.R. Na pierwszym house show witają was.
S.c. Stefan Ciejebał
J.R. i Jim Ross.
S.C. Dzisiaj odbędą sie trzy walki.
J.R. Pierwszą walką będzie starcie pomiędzy The Rockiem i Shawnem Michaelsem.
S.C. Ciekawi nas który z doświadczonych zawodników wygra.
J.R. Nie traćmy czasu i zaczynajmy.

The Rock theme


Shawn Michaels theme


Normal Match The Rock (w/Debra) vs Shawn Michaels

Starcie rozpoczyna się od klinczu, z którego The Rock spycha go do narożnika. Odsuwa się i otrzymuje kopnięcie i Chopa. Próba Irish Whipu skontrowana i The Rock częstuje rywala clotheslinem. Snap Suplex od The Rocka, podnosi rywala, próba Irish Whipu skontrowana i Atomic Drop oraz Chop od Shawna. Shawn próbuje Flying Elbow Drop, ale nie trafia. Wstaje i natrafia na Spinebuster! The Rock staje nad rywalem, patrzy się w dwie strony, odbija dwukrotnie od lin i People Elbow. Czeka, aż jego prszeciwnik wstanie. Rockbotton i mamy pinfall.

S.C. Jednak to The Rock odnosi zwycięstwo.
J.R. Shawn przegrywa, a to nie wróży nic dobrego przed Samoan Demolition w tą niedzielę.
S.C. The Rock pozna pretendenta do tytułu, którym będzie zwycięstwa Fatal 4 Way.
J.R. Tak. Zaraz kolejna walka Christian zmierzy się z Jeffreyem.

Backstage:
Christian idzie korytarzem, gdy go zaczepia Edge z Litą

Edge: Powodzenia w walce z Jeffreyem.
Christian: Dzięki. A jaki ty masz w tym interes?
Edge: Szczęscie ci się przyda lub...
Christian: Co?
Edge: Nie chciałeś się zgodzić na powrót naszego tag-teamu, więc znalazłem sobie kogoś innego.
Podchodzi Randy Orton
Edge: Jesteśmy braćmi, więc dzisiaj będę w twoim narożniku.
Christian: Dobrze.

Christian odchodzi, a Edge uśmiechając sie idzie za nim

Ring

J.R. Edge widocznie ma jakiś interes w tym, skoro chce się pojawić w walce Christiana.
S.C. To nie pozostaje nam nic innego, jak tylko obejrzeć tą walkę.

Jeffrey harvey theme


Christian theme


Normal Match Jeffrey Harvey vs Christian (w/Edge)

Starcie zaczyna się od klinczu, Headlock od Harveya, ale Christian przy linach kontruje to na Irish Whip i Dropkick. Jeffrey wstaje i wykonuje z zaskoczenia clothesline. Wykonuje dodatkowo Snap Suplex, zapina Armbar,a le Christian wstaje i częstuje rywala pojedynczymi uderzeniami. Christian wykonuje Irish Whip i Spinning Wheel Kick. Wchodzi na narożnik i Missle Dropkick dla wstającego rywala. Szykuje się Killswitch ale Jeff odpycha go i Whisper in the Wind, ale tylko 2 count! Jeffrey zaczyna się kłócić z sędzią, a Christian zachodzi go od tyłu i Killswitch, ale również 2 count. Christian nie może w to uwierzyć, podnosi rywala i Twist of Fate. Mamy pinfall. Edge wchodzi i wykonuje z zaskoczenia Spear po walce.

J.R. Tak więc wiemy, dlaczego Edge wszedł na tą walkę.
S.C. Może chce się jakoś podbudować przed walką na Samoan Destruction. Przypomnijmy wydarzenia z ringu pomiędzy Johnem Morissonem i Edgem.

Rebound.

John: Czy tu nie ma rozumnych ludzi? Nie widzicie tego blasku?
Edge: Wiesz co John? Zdobyłeś pas interkontynentalny i pas tag-team. Ja mam na koncie 23 tytuły.
John: Ja dopiero zaczynam karierę. Każdy tutaj poczuje Starship Pain.
Edge: Pokazujesz finishera jako wzorową akcje. Ja wykonałem Speare'a z 20 stóp. Ty tego nie powtórzysz. Szkoda, że nie mogę z tobą walczyć już teraz.
John: Ciesz się z tego powodu.

Ring.

J.R. Edge chciał walki z Johnem Morissonem i ją dostał.
S.C. Widać było, że jest trochę poddenerwowany.

Backstage.

Edge poddenerwowany stoi z Litą.

Edge: Wykonałem mu Speare'a. Poczuł ten ból.
Lita: Tak, ale on może się wprosić na twoją walkę.
Edge: NIe odważy się. Wie, że mogę to przewidzieć.
Lita: Edge, skup się na walce w tą niedzielę.
Edge: Tak, skupię się. Pokonam Chrisa i Jeffreya.

Edge theme


John Morisson theme

Main event John Morisson vs Edge (w/Lita)

John próbuje się klamrować, ale Edge wychodzi z kopnięciem i silnym uderzeniem w plecy. Podnosi go i wykonuje Snap Suplex. Dominuje nad rywalem, ale John wyprowadza kilka ciosów i Dropkick z miejsca. Podnosi rywala Snapmare i uderzenie nogą. Przypięcie ale 2 count. Lita jest bardzo zestresowana tym obrotem sytuacji, ale na razie nie ingeruje. John podnosi rywala, ale edge próbuje odzyskać kontrolę, atakuje brzuch przeciwnika, odbija się od lin i clothesline. Kopnięcie w brzuch i Edgecution. Szykuje się Spear, ale na arenę wchodzi Jeffrey! Edge odwraca uwagę od Johna, ale kiedy się odwraca otrzymuje Spinning Wheel Kick. Edge jest zamroczony, a John szykuje się do Starship Pain. Wykonuje akcję, przypina i pinfall. Nie, edge kładzie nogę na linach, więc walka trwa dalej. John ustawia rywala pod Knee Smash, ale edge odsuwa się i Edge-o-matic, ale 2 count. Obydwaj są zmęczeni, ale Edge wstaje i ponowne Edgecution. Szykuje się Spear, trafia, ale Jeffrey wchodzi na ring i Twist of Fate dla Edge'a Sędzia nie widział tego, bo Lita chciała odwrócić jego uwagę. John kładzie rękę na Edge'u. 1...2...3 pinfall.

J.R. To była bardzo wyrównana walka, ale nieco kontrowersyjne zakończenie.
S.C. Tak. John wygrywa swoją pierwszą walkę, ale dzięki pomocy Jeffrey'ea.
J.R. Widzimy się na Samoan Demolition w tą niedzielę. Do tej pory żegnają się.
S.C. Stefan Ciejebał.
J.R. i Jim Ross.

Ostatnio edytowany przez Edge (2010-12-17 16:55:05)


Wrestler: Edge
Wygrane: PPV: 1/0/0 Tygodniówki: 1/0/0 House Show 0/0/1
You think you know me!
[img]http://img844.imageshack.us/i/pas2s.jpg[/img]

Offline

 

#2 2010-12-16 20:47:51

 Mr. Crusher

Stały użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2010-12-15
Posty: 43
Punktów :   -2 
WWW

Re: House Show

Spoko gala Mój debiut mogę zaliczyć do bardzo udanych, choć wygrałem kontrowersyjnie ;] Spoko gala, czekam już na PPV ;]

Offline

 

#3 2010-12-17 06:07:22

 Rockman

Versatille General Manager

Skąd: Pisz
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 334
Punktów :   

Re: House Show

Ok. Myślę że house showy będą tak wyglądać. Dobre walki, chociaż zdziwiłem się wynikiem Main Eventu. Oby tak dalej! 9/10


Yo dawg, I heard you like cars so we put a car in your car so you can drive while you drive!
Wyniki PPV 0/0/0
Tygodniówki 0/0/0

Offline

 

#4 2011-01-08 08:51:07

Dynioslaw

Administrator

17166211
Skąd: Inowrocław
Zarejestrowany: 2010-09-04
Posty: 363
Punktów :   

Re: House Show

Sory że tak póżno, bo nie zauważułem tego i nie mogę się powstrzymać powstrzymać, od skomentowania tego House Showu. Walki ładnie napisane, udany debiut Johna Morrisona. 10/10.


Wrestler: Jeff Hardy Wygrane: PPV: 2/1/1 Tygodniówki: 9/0/3 House Show 3/0/0
Wrestler: Aj Styles Wygrane: PPV: 0/0/0 Tygodniówki: 0/0/0 House Show 0/0/0

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibia11.pun.pl www.miasteczkocandy.pun.pl www.karczmaankhmorpork.pun.pl www.shahrukh-juhi.pun.pl www.ffswiebodzin.pun.pl