Edge - 2011-01-13 19:26:52

House show theme: rev Theory "Hell yeah"

J.R. Na kolejnym show witają was.
S.C. Stefan Ciejebał.
J.R. Oraz Jim Ross.
S.C. Dzisiaj dla odmiany obejrzymy pojedynki TAW vs Vresatille.
J.R. Edge chce udowodnić swoją dominację w federacji.
S.C. Nie tylko swoją ale swojego rosteru.
J.R. To zaczynajmy. Na początek starcie div. Lita zmierzy się z Tori.
S.C. Jakby rewanż z Evolution, ale bez stawki.

Normal Match: Lita(w/Edge) vs Tori

Starcie rozpoczyna się klinczem, Lita wychodzi z kilkoma ciosami z łokcia, Irish Whip i clothesline. Momentalnie wykonuje Suplex i wchodzi na narożnik. Crossbody, ale 2 count. Lita wstaje, podnosi rywalkę, ale Tori wyprowadza kilka ciosów i Snap Suplex. Lita bardzo odczuła tą akcję, a Tori przejmuje kontrolę w ringu. Podnosi Litę, wyprowadza pojedyncze ciosy, Irish Whip, ale Lita przebiega pod clotheslinem i sama wyprowadza tą akcję. Lita wchodzi na narożnik, Tori się odwraca i Litacanrana. Pin, ale 2 count. Lita jest odrobinę rozczarowana i ma drobne pretensje do sędziego, ale nie dała się zaskoczyć Tori, unika uderzenia, kopnięcie i Twist of Fate! Lita ma przewagę, ale wchodzi jeszcze na narożnik i próba Litasault, ale kontra.Tori chce przejść do ofensywy, wyniesienie pod Tori-plex, ale Lita wykonuje rollup, jednak 2 count. Tori nie zamierza się poddawać, co widocznie mocno irytuje Litę. Ustawia się za rywalką, Reverse of Fate i pinfall.

J.R. Bardzo dobra walka w wykonaniu div.
S.C. Takiej chyba byś nie widział w WWE, co Jim?
J.R. Tak, WWE nie daje im czasu.
S.C. Popatrzmy, co się wydarzyło na BS.

Backstage- Edge wyjątkowo siedzi sam, kiedy podchodzi do niego Christy.

Christy: Można zadać kilka pytań?
Edge: Jasne.
Christy: Po Evolution twój tag-team się rozpadł.
Edge: TAk, Christian nie dał mi wyboru.
Christy: Ale się pogodziłeś z Chrisem co zaskoczyło fanów.
Edge: Obydwoje jesteśmy utytuowani, więc znaleźliśmy wspólny język.
Christy: Dzisiaj macie szansę na debiut. Walczycie z dawnym DX.
Edge: Dzisiaj udowodnimy, że Rated Y2J będzie najlepsze.
Christy: Dziękuję za odpowiedzi.

Ring

J.R. Edge jest bardzo pewny tego, że znalazł w końcu dobrego partnera.
S.C. Tak, Jim. Przed nami kolejna walka.
J.R. Sheamus zmierzy się z Jeff'em Hardym

Normal Match: Sheamus vs Jeff Hardy(w/Shane McMahon)

Starcie rozpoczyna się klinczem, po którym Sheamus spycha rywala do narożnika. Sędzia go odciąga i Sheamus momentalnie otrzymuje kopnięcie. Wykonuje serię uderzeń z łokcia i Suplex. Sheamus podrywa się i chce zaatakować Double Axe Handle, ale Jeff unika ataku i Dropkick. Wchodzi na narożnik i Crossbody, ale 2 count. Jeff odbija się od lin, ale tym razem Irish Hammer. Sheamus podnosi rywala i Backbreaker. Sheamus chce wykonać Brogue Kick, ale nie trafia i Jeff wykonuje Side Effect. Ustawia się za rywalem, próba Twist of Fate, ale Sheamus go odpycha i clothesline. Irish Whip w narożnik, ale Jeff wybija się i Whisper in the Wind. 2 count, a Jeff nie może w to uwierzyć i ma pretensje do sędziego, co wykorzystuje Sheamus, aby odpocząć. Jeff odwraca się i Brogue Kick! Sheamus pokazuje, że się szykuje do Celtic Cross. Ustawia Jeffa pod wyniesienie, ale Back Body Drop! Mistrz Hardcore TV podnosi się równocześnie z Sheamusem i Twist of Fate. Jeff wykonuje jeszcze Swantom Bomb i pinfall.

J.R. Jeff odnosi zwycięstwo.
S.C. Tak. Immortal Champion wygrywa i pokazuje dlaczego on ma pas.
J.R. Zbliża się Main Event.
S.C. Rated Y2J vs Shawn Michaels i Triple H.

Tag Team Match: Rated Y2J vs Shawn Michaels i Triple H

W ringu zostaje Shawn i Chris. Od razu Y2J przechodzi do klinczu, zapina Headlock, ale przy linach Shawn kontruje to na Irish Whip i otrzymuje Shoulderblock. Nonszalacki Slap, podnosi go i Suplex. Zaciąga go do swojego narożnika i zmiana z Edge'm który od razu wychodzi z Angry Stompem. Irish Whip i Flapjack. Edge podnosi Shawna i Edgecution. Szykuje się do Spear'ea, ale Shwan unika! Doczołgowuje się do narożnika i zmiana z Triple H'em. Od razu przechodzi do ofensywy, Irish Whip, Edge unika clothesline ale natrafia na Running Knee. Ponowny Irish Whip w narożnik, ale atak w biegu skontrowany na kopnięcie. Edge wychodzi z serią ciosów. Zachodzi od tyłu, Edge-o-matic, ale 2 count. Zmiana z Chrisem, podwójny Irish Whip i clothesline. Chris dokłada Lionsault i Codebrekaer! Zmienia się z Edge'm, który ustawia się w narożniku, ale Shawn wchodzi do pierścienia. Edge odwraca się w jego stronę i Spear! Jest zadowolony z siebie, ale Hunter chce mu wykonać Pedigree, ale Chris wchodzi do ringu i atakuje go od tyłu. Triple H odwraca się w jego stronę i ponowny Codebreaker. Edge zapina Edgecator, ale Hunter dociera do lin. RAted R szykuje się do swojej akcji i Spear! Zmiana z Chrisem, który zapina Liontammer i Triple H odklepuje.

J.R. Bardzo dobry main event.
S.C. TAk, Rated Y2J wspaniale ze sobą współpracowali.
J.R. To dobrze im wróży.
S.C. Spotykamy się na Heat. Do tego czasu żegnają się.
J.R. Jim Ross.
S.C. i Stefan Ciejebał

www.cs-gm.pun.pl www.pokemonspecial.pun.pl www.all4you.pun.pl www.ableton.pun.pl www.wknb.pun.pl